Jsem jedna ze tří autorek terapeutické metody J.I.H® a zakladatelkou Centra obnovy životní harmonie, s.r.o., které v sobě sdružuje lidi, kteří pracují metodou J.I.H®

Všechny aktivity, které najdete na těchto stránkách mají jeden jediný základ a tím je právě metoda J.I.H®

Vše je postaveno na mé schopnosti obnovovat život v lehkosti, ať už v osobním rozvoji, ve vztazích, v hojnosti, nebo v oblasti  práce a pracovního zaměření. Je pravdou, že každá z těchto oblastí má své specifické potřeby a přesně na ty jsem postavila své aktivity. Jsem schopná jednoho člověka vést do osvícení a druhého do prosperity jeho práce a hojnosti. V konečném dopadu se vše sloučí v jedno. Osobní rozvoj přinese prosperitu i v práci a pracovní cílení přinese každému i prosperitu v osobním životě. Metodu J.I.H. používám i během mého businessu týkající se TianDe, kde jsem skloubila metodu J.I.H. s online světem. A kupodivu povedlo se, v roce 2017 jsem byla v Moskvě vyhlášena jako lídr roku. 

 

Metoda J.I.H® je výsledkem mé vlastní cesty, kdy jsem potřebovala já sama sebe vrátit do hojnosti a prosperity života. Jsme tři ženy  a J.I.H® je propojením našich znalostí, pochopení, obnovení a uzdravení.

 Jarka Matušková

Spiritual Business Woman

Jsem expert na

 VYTVOŘENÍ  NOVÝCH BUSINESS  PROJEKTŮ  NA  ZÁKLADĚ  TALENTŮ  DANÉHO  ČLOVĚKA  A  POSTAVENÍ JEHO  JEDINEČNOSTI  DO  REALITY  ÚSPĚCHU A  ŽIVOTA !

Pár slov o mém životě

LÍDR ROKU TIANDE

Mám za sebou spoustu zkušeností, ale ta hlavní, která mne přivedla na hledání mé vlastní podstaty, energií a mé duše, byl krach podnikání a neschopnost nalezené řešení aplikovat pro vyřešení dané situace. Pro vysvětlení, udělala jsem maximum a řešení použila, ale jako kdyby má prosperita byla "začarovaná". To, co jiným fungovalo, to se u mne stalo další černou dírou. Dobře míněná rada se stala smrtelnou ranou. 

Prošla jsem si "peklem" ve financích, ztrátou důvěry v sebe, pocitem, že jsem vývrhel společnosti. Pracovala jsem 12-14 hodin denně, abych situaci zlepšila, výsledek byl můj zdravotní kolaps. Moje tělo má za sebou mnoho operací, mnohokrát jsem se ocitla na tenké hranici mezi životem a smrtí.

Všechny tyto zkušenosti mne naučily spoustu věcí, naučila jsem se hledět dopředu, věřit a dělat vše potřebné bez potřeby řešit, jestli se mi chce, nebo ne. Přijala jsem cestu k novým zkušenostem a den za dnem pracuji na sobě a na svých postojích k svému vlastnímu životu. Neposuzuji, nehodnotím, prostě a jen konám. 

Můj život se obnovil. Ustála jsem se ve svém životě ve všech oblastech, našla lásku k sobě, pracuji v tom, co miluji a to, co mne zastavuje a dává do pocitu marnosti, ze svého života odkláním. Jsem vděčná Bohu za to, že mi dal právo rozhodovat o mém životě, jsem vděčná za to, že jsem dokázala najít znovu smysl mého života a že o něm dokážu rozhodovat bez potřeby se znevažovat a hodnotit.

Mou školou je můj život a vzděláním je cesta v něm. Mám obrovsky rychlé vnímání potenciálu druhých a díky zkušenostem v nedostatku finančního života jsem přijala svou hojnost. Mé zkušenosti a obnovení mé vlastní hojnosti je pevným základem pro  pomoc ostatním v business, ve firmách, v nalezení nejvhodnějšího řešení a podpory všem, kteří chtějí žít úspěšný život.

Jsem připravena pomoci každému, kdo chce svůj život změnit, protože to za něj nikdo nemůže udělat, ale mohu mu předat všechno to, co já sama používám a dodávat mu energii pro jeho vlastní úspěch.

Mám obrovské zkušenosti s prací na obnově života v obnovení firem, malých i velkých. Jsou skvělé recenze na společnou cestu v osobním i pracovním životě. Opírám se o vyčíslitelné i nevyčíslitelné hodnoty a troufám si říct, že svou vírou v úspěch a znalost v zákonitostech života dávám lidem nový životní styl.

Při mé cestě vzniklo mnoho projektů, které jsem vytvořila pro postupné obnovení lidského života v osobním rozvoji a pro obnovení prosperity v oblasti práce a úspěchu.

Začala jsem objevovat pro svou duši a pochopila jsem, jak je krásné a velice důležité žít duchovní znalosti v normálním a obyčejném lidském životě. Miluji jednoduchost každého nového dne a velice si vážím toho, že jsem přestala hledat formy meditací, dalšího a dalšího hledání zákonitostí duše, ale že mi došlo, jak krásný je život a že jsme tady právě pro jeho jednoduché a při tom tak aktivní žití. Miluji objevování nových možností a jednoduchost hmotnění záměrů.

Považuji se za Spiritual Business Woman - Duchovní byznys ženu, protože to pro mne znamená pevný a jasný směr, aplikovatelnost duchovních zákonů v praxi a zacílení na rozvoj a posun v poznáních, co vše je možné a co je možné více rozvíjet v potenciálu života. To vše z pozice ženy, která zraje. 

Miluji život a věřím, že to je důvod naší existence.

Napsali o mně :o))

Moc vás zdravím paní Matušková, byl jsem u vás na školení v sobotu na téma - Kontrola a nemám. Chtěl jsem vám moc poděkovat,bylo to vážně neskutečné, Abych se přiznal,v energii a celkově o víře v "něco! jsem teprv nováček,vše se ke mně dostalo skrz vzdělávání a osobní rozvoj našeho businessu,čehož si na tom neskutečně vážím a je to jeden z důvodů,proč mě Amway business baví. Každopádně od poznání a pochopení Zákonu přitažlivosti jsem se dostal i k energii a můžu s klidem říct,že mi to změnilo život a celkově pohled na věci týkající se mého života. Zdá se mi,že za tu chvilku jsem neskutečně dospěl a uvědomil si spoustu věcí a hlavně - stanovil si své priority 🙂 Ta sobota vážně byla skvělá, jsem od té doby jen pozitivně naladěn a dějou se mi i krásné věci,je úžasné to pozorovat 🙂 Moc Vám tímto děkuji !!! Pokračujte v tom, co děláte,protože je to opravdu fantastické! Doufám,že se ještě někdy uvidíme,mějte se hezky 🙂 Jakub

Jakub

Včera večer jsem si poslouchala nahrávku z kurzu Plán úspěchu, kdy Jaruška mluvila přímo ke mně, a tady jsem si mnohem víc, než když s Jaruškou mluvím přímo tváří v tvář a něco ve mně se často brání hned přijmout nové, uvidět, jak to staré již nefunguje, uvědomila, že to, co k nám od Jarušky proudí, není nic jiného než čistá láska. Jen čistá láska, nic víc, nic míň a přitom tak nekonečně mnoho.

Kačka

 

IČ: 72664843

Zapsáno: Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Louny