Automatická kresba diagnostická metodou J.I.H®

Autorka Jarka Matušková

©2011

Před mnoha lety jsem se ocitla v hluboké marnosti života. Zdálo se, že můj život nemůže žít v prosperitě a tam, kde ostatní prosperovali se můj život hroutil. Měla jsem za sebou nepodařené podnikání a stahovala se nad mým životem mračna v podobě dluhů. Hledala jsem řešení a pomoc, ale jakmile jsem je využila, má situace se ještě víc zhoršila. Zdálo se, že na co sáhnu, to se zkazí.

Jsem maminkou tří dcer, v té době jsem měla pocit, že jako rodič, mamka, hluboce selhávám právě v jejich zabezpečení. Trápila jsem se tím, jak mě vidí ostatní. Jakmile jsem našla řešení, bylo ještě hůř. Nechtěla jsem tak žít, chtěla jsem svůj život ukončit. Dostala jsem informaci, že NĚCO existuje. Už nezbývalo nic jiného, začala jsem hledat.

Pracovala jsem na sobě, hledala důvody mého nepohodlí. Byla jsem u porodu naší vnučky Valinky a několik dní nato jsem zažívala obrovské návaly pláče a smutku. V té době jsem se rozhodla jít na kurz SRT (Spiritual Response Therapy), který se zaobírá hledáním důvodů nepohodlí v celé linii času, tedy i minulými životy. 

Konečně jsem měla v ruce možnost důvody mého nepohodlí rozklíčovat víc do hloubky. To, co jsem nacházela ve své vlastní energii bylo přesně to, co jsem žila a nedokázala změnit. Nacházela jsem přesně to samé v jiných životech, v čase, který jsem do té doby nemohla vyřešit, najít, změnit. Od té doby se moje životní situace obrátila o milion stupňů. 

 

Nebylo dne, kdy bych neodhalovala příčiny nepohodlí mého života. Měnila jsem svůj život a postupně přicházeli lidé  s žádostí o nalezení jejich prosperity a úlevy. Dokázala jsem jim pomoci, ale chtěla jsem, aby i oni měli v ruce možnost si sednout a popracovat na sobě, ulevovat své energii v celé linii času. Žádála jsem v energiích o možnost předat lidem něco, co by jednoduše a velice účinně, bez možnosti ohrožení a ztracení se v čase, pomohlo jejich pochopení a úlevě. 

Jednoho dne, jen tak mezi jinou činností, přišla informace o červené barvě. Nikdy jsem se nevěnovala barevným identifikacím, nedokázala jsem si zapamatovat barevnost čaker a význam barev v barevných tipologiích. Jaké bylo mé překvapení, když skrze mou energii přicházela informace o barvách a jejich emocích. Vznikla Automatická kresba diagnostická, která se po mém setkání s kolegyněmi Hankou Mokrou a Irenkou Brejchovou opřela o námi vyvinutou metodu J.I.H®

 

Automatická kresba diagnostická je opřena o jedinečnou metodu J.I.H® a její využití je ve všech oblastech života. Pomáhá uzdravovat, obnovuje prosperitu a dokáže pročišťovat prostory, místnosti, dokonce místa, na kterých jste fyzicky nikdy ani nemohli být.

 

  • pět základních barev přináší informace o jejich energii a také o emocích, které dané barvy vyjadřují
  • černá barva je ta, která upozorňuje na zdroj nepohodlí a je tedy zacílením
  • hnědá barva je ta, která čistí a obnovuje energii do Boží podstaty
  • získáte souhrn otázek, které já sama při své práci pro své klienty využívám a jsou získané zkušenostmi  zakladatelek metody J.I.H® (Jarka Matušková, Irena Brejchová, Hanka Mokrá)
  • objevíte schopnost najít dané nepohodlí ve vztazích, v hojnosti, v pracovních oblastech
  • získáte vnitřní naladění na barvy, které jsou vám nápomocny a tato schopnost se stane vaší součástí
  • je potřebná vaše aktivita a chuť na sobě pracovat a tuto metodu využívat

Automatická kresba diagnostická metodou J.I.H® je využívána pro rozkrytí a obnovení prosperity ve vztazích, v pracovních záležitostech, při přípravě na nadcházející události. Jsou skvělé výsledky při rozklíčovávání zdravotních potíží a podpoře při obnově zdraví. Zkušenosti ukazují na možnosti využití pročištění situací z minulých životů i nastavení do životů budoucích. To vše zcela bezpečně a jednoduše. Lze také harmonizovat a ladit energii lidí, zvířat a rostlin.

 

 

Pro koho je tato technika vhodná?

Nepotřebujete umět kreslit, dokonce nepotřebujete znát energii čaker a dalších podobných systémů. Máte k dispozici vedení autorky této metody, která vás provede krok za krokem v praktickém využití získávaných informací. 

 

Termín kurzu

zatím není termín určen

 

Cena kurzu:

1500,- Kč

s sebou stačí jen chuť se naučit něco nového a svačina 🙂

Učíte se sami na sobě poznávat možnosti této metody. Budete diagnostikovat sebe, zapomeňte na to, že bych vás vedla k diagnostikování jiné osoby a vy  jen malovali. Jedná se o vaší energii, o vaše zkušenosti a o vaší pomoc pro vás samotné!

 

 

chtěla bych Ti poděkovat za krásný, ale hlavně velmi přínosný seminář o Automatické kresbě diagnostické. Je naprosto skvělé moci na sobě průběžně pracovat a měnit tak svůj život. A co mi Automatická kresba diagnostická přinesla nejvíce? - Průběžné uvolnění, pročištění mých strachů. A to kdykoliv chci já bez toho, abych čekala na někoho, kdo mi s tím pomůže, poradí..... - Uvědomění si plno omezení, která směřovala můj život úplně jinam než kam jsem chtěla. - Zvýšení mého sebevědomí. - Posílení mých talentů. - Větší vnímavost na to, co se mi líbí/nelíbí a dovolit si to projevit. - Možnost pomoci své rodině a svým blízkým ne jen "radou", ale i konáním. - Zlepšení vztahů ve svém okolí. - Větší uvědomění si své ženské podstaty. - Zlepšení zdravotního stavu. - Větší životní nadhled. - A celkově mnohem lepší pocit ze sebe. Moc děkuji a mohu jen doporučit další tvé semináře. Přeji krásný den - Helenka Malířka:-)))

Helena Polívková

Odmítám předávat tuto metodu těm, kteří jí chtějí "jen" pro své klienty a sami se od ní distancují. Nemůžete pomáhat něčím, co není vaší součástí a co považujete pro sebe za nepotřebné. Co neprožijete vy, je pro vaše klienty k ničemu!!!

Automatická kresba diagnostická pomáhá lidem již od roku 2011. Je tolik krásných recenzí o pomoci, která je ukryta v barvách a jejich emocích. Dala jsem si tu práci předávat vše, co já sama používám pro svůj vlastní rozvoj a pro zlepšení života všech ostatních. Rozrůstá se i počer lektorů, kteří předávají to, co vzniklo na mou žádost o poskytnutí pomoci skrze možnost absolutně bezpečné cesty časem, pro obnovení prosperity života. Děkuji za to, jsem nadšená z toho, že další lidé nemusí sebou dál tahat to, co jim v jejich životech nevyhovuje a o čem nemají mnohdy ani ponětí.

Jarka MatuškováAutorka projektu a spoluautorka metody J.I.H®
Chci terapii
Chci konzultaci