Automatická kresba diagnostiká

živý kurz právě pro vás

Automatická kresba diagnostická v živé formě vám dá dvoudenní intenzivní práci na vás samotných. 

Získáte velmi účinný nástroj pro obnovení vašeho života tak, jak si vy sami přejete. Obnovou svých schopností nepřímo ovlivníte vaše okolí a vztahy. 

Na co se můžete těšit

Klíč k vašemu úspěchu

Už nebudete muset tápat v důvodech vašeho nezdaru. Díky AKD získáte nástroj pro obnovení prosperity tam, kde se vám nedaří

Skripta pro klíčování

Získáte skripta, které vám usnadní orientaci v kresbách Automatické kresby diagnostické.

Základy metody JIH®

Jak správně "přečíst" výsledek vaší kresby vám pomohou jedinečné otázky a vnímání odpovědí na ně. Tyto znalosti získáte od autorky projektu a spoluautorky jedinečné metody JIH®

Vaše jedinečnost

Získáte zpět svou hodnotu a naučíte se aktivovat své záměry. Zbavíte se zátěže a váš život se začne ubírat lepším směrem.

Dva dny jen pro vás

Bez spěchu, jen ve vaší energii a jen pro vás.

Máte svou jedinečnost a ta je tou hlavní ingrediencí vašeho života. Mým úkolem je aktivovat ve vašem vnímání nové schopnosti a dát vám nástroj pro úlevu a pochopení toho, co jste žili. 

Hodně času budeme věnovat obnovení vaší energie, klíčování obrázků a aktivaci toho hezkého, co chcete žít. Stanete se Vědomým tvůrcem vašeho života a budete umět vidět svět zcela nově.

Postarám se o vás 

Pastelky a papíry vám budou k dispozici. Vím, jaké jsou nejlepší a ty dostanete jako dárek!

Káva, čaj a voda jsou vám k dispozici. Pitný režim je důležitý a vy si nemusíte dělat starosti, když budete mít chuť na dobrou kávičku. Záleží mi na vašem příjemné pocitu, protože potom nám půjde vše krásně od ruky.

Sdílení a podpora je důležitá, proto dostanete přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde získáte mnoho zkušeností ostatních z jejich cesty životem s AKD.

16.2 - 17.2.2019 

Třída Budovatelů 2957/108

Sobota 10.00 - 15.00

Neděle 10.00 - 15.00

První den se budete učit vnímat své pocity a odpovědi na vaše otázky, aktivujeme všechny barvy Automatické kresby. Druhý den budeme pracovat na praktickém využití získaných dovedností a budeme klíčovat různé oblasti vašeho života.

Členství ve skupině
6000,- Kč
0,- Kč
Podpora
Kominuta
Inspirace
Uzavřená skupina na Facebooku vám dává mnoho inspirace a nový úhel pohledu
Cena kurzu
3990,-Kč
2990,- Kč
Dvoudenní živý kurz
Skripta
Videa
Dvoudenní velmi aktivní kurz plný nových informací a zkušeností s emočními schopnostmi barev a jejich vyjádření. Získáte soupis otázek jedinečné metody JIH® a schopnost získávat jasné informace emočním naciťováním.
Jen pro vás
400,-Kč
0,- Kč
Pastelky a papír
Káva
Čaj