Cool business

Business, který má hlavu a patu, je přirozený a má svou návaznost, to je Cool business - s duší!

 

Je čas vzít svůj pracovní život pěkně do svých rukou. On-line svět k tomu vybízí a je přesně ten pravý čas se chopit opratí. 

Mnoho lidí za mnou přichází a na otázku, co je baví a jaká by měla být jejich práce, jen bezmocně krčí rameny a vlastně nic neví. Možná by vymysleli nějakou možnost, ale je pro ně tak neuchopitelná, tak nedostižná a tak nestabilní v zabezpečení peněz, že jí zavrhnou mnohem dřív, než stačí rozvinout její potenciál.

Je možnost najít cestu v pracovním úsilí svého života, která se může postupně rozvíjet, nabírat sílu a směr a potom zcela nenásilně zabezpečí hojnost všeho, co život potřebuje. Není to utopie ani blábol, jen je potřeba přijít na to, co je ta vaše zlatá žílá. Co je TO skvělé a úžasné, co je váš potenciál a vaše podstata.

Málo lidí umí svůj potenciál vnímat a rozvíjet. Většina lidí je zklamaná svým životem, necítí se dobře a vzdává svou kvalitu a své talenty s pocitem, že jsou nikdo a nikdy nic pořádného nedokázali, ani nedokáží. 

 

Chci vás provést cestou ke Cool businessu vašeho života. Proč? Protože já sama vím, jak je skvělé pracovat a při tom nemít pocit práce. Vím, jaké to je, když vymýšlíte strategie, texty, kampaně, reklamy, pracujete s lidmi, vyřizujete telefony, pracujete v online světě a při tom máte pocit, že vlastně moc neděláte.

Vím, jaké to je, když vás vaše práce baví tak, že vlastně nemůžete určit hranice kdy pracujete a kdy se bavíte. Znám pracovní nasazení týmu lidí, kteří vám pomáhají, neřeší, jestli to zasahuje do jejich pracovních ambicí, jsou vám kolegy, kamarády, rodinou. 

Cool business v mém pojetí je souhra, radost, spousta nových nápadů, tvoření, nadšení, aktivita a hlavně nástroje k tomu, aby o vás lidé věděli, že vůbec existujete.

Možná máte pocit, že tohle nabízí kde kdo. Jenže tato cesta je cestou ke svobodě, ve které máte obrovského pomocníka a tím je moje práce s energiemi. Pracuji metodou J.I.H® a to je záruka vyjímečnosti toho, co nabízím.

Vaše negativní myšlenky, pocity marnosti a nedostatku po dobu tohoto projektu vás prostě nebudou moci zdržovat od vašeho záměru. Budeme pracovat na nových možnostech a získáte mnoho "hejblátek" pro váš nový život. Nejen, že je získáte, ale společně je budeme používat, dávat do slov, dávat mezi lidi a ukazovat světu :"Haló, tady jsme!"

 

Budeme skládat puzzle vašeho záměru, talentů, možností on-line světa a během čtyř měsíců postavíme a dáme do života váš business plán

Ano, čtete dobře!

Během čtyř měsíců, krok za krokem, od vyjevení vašich kvalit, vašich schopností až po vytvořený projekt, plný textů, pomocníků v on-line světě a mé pomoci postavíme váš business.

Zdá se vám to málo, nebo moc?

Pro rozjetí vašeho nového podnikání to není moc dlouhá doba, zvlášť když si uvědomíte, že se sejdeme 4 víkendy vždy v rozmezí jednoho měsíce. Dva dny v plné aktivitě, kdy vy sami budete vždy celý měsíc tvořit na základě toho, co vám předám. Nebojte se, nebudete na to sami, získáte členství v uzavřené skupině, kde budete v neustálem kontaktu se mnou. Budu vám k dispozici radou a pomocí. Nenechám vás se zhroutit, ani padnout, prostě budeme spolupracovat.

 

Čtyři měsíce

 

Čtyři kalendářní měsíce se budeme setkávat pro vytvoření vašeho Cool businessu. Postupně budeme dávat do života váš business plán, pěkně systematicky, ve vzájemné spolupráci. Žádná bezmoc a samota, ale spolupráce a komunikace.

 

Čtyři víkendy

 

Ano, v každém měsíci dva dny pro váš Cool business. Projdeme všechny vaše možnosti, všechny možnosti on-line světa. Zapomeňte na pustou teorii, zapomeňte na neosobní přístup. Jsme na jedné lodi a tou je život. Aktivní a plnohodnotý, prosperující život.

Podpora skupiny

 

Získáte podporu uzavřené skupiny na Facebooku, podporu na Messengeru, možnost projít osobní terapií pro úlevu a odlehčení. Vzájemnou komunikací dochází ke sdílení toho, co se vám daří i nedaří, získáte nové přátele a nové kontakty.

Materiály a návody

 

Získáte podporu materiálů, návody na programy, které já sama používám. Dostanete instrukce k vytváření vašeho businessu přesně takové, jaké já sama používám a prostě je miluji pro jejich jednoduchost a možnost využití i když jsem "blondýna" :o))

 

Život i business je jednou jedinou cestou.

Když chcete jíst, musíte použít své ruce k tomu, aby vaše ústa mohla být naplněna. Když tvoříte svůj pracovní záměr, potřebujete dávat do svého záměru aktivitu a potřebujete to dělat pořád, stejně jako když potřebujete jíst. Když budete sebe krmit jednou za měsíc, vaše tělo bude mrtvé. Jestli si myslíte, že vaše aktivita ve vašem Cool business bude postačující jedinkrát v měsíci, potom se naše cesty neshodují. 

 

Váš Cool business  potřebuje vás a vaší aktivitu, která bude mít hlavu a patu.

Nečekejte pečené holuby, to prostě nefunguje. Chcete se svou prací bavit, chcete vytvořit své dítě, svou hračku, svůj záměr, svou hojnost. To se nestane bez vás a nestane se to lusknutím prstů. I kdyby se to stalo, garantuji vám, že by vás to nebavilo. Necítili byste ve svém Cool business svou energii, ale hlavně svůj úspěch, své malé dílčí úspěchy, svou radost z toho, že se vám něco povedlo a že jste udělali kus práce na sobě.

Jak bude Cool business probíhat a co získáte?

 • Váš nový business plán
  Společně najdeme to, co je pro vás specifické, co vás vystihuje a co je vaší nejlepší prodejní značkou
 • Komunikační možnosti
  Zjistíte, jak dát svými slovy o sobě vědět, jaké možnosti máte a jak je můžete využít. Naučíte se jasně a zřetelně formulovat informace o svém Cool business
 • Vaše on-line možnosti
  Získáte jasné informace o tom, co vás zvidetelní, jaká "hejblátka" potřebujete používat a společně je dáme do života. Zjistíte kouzlo provázanosti a naučite se nové aktivity
 • Společně vytvořený kontext
  Postavíme stavební základy vašeho Cool business, projdeme vše krok za krokem, zkontrolujeme fungující propojení, texty, maily, fungující programy
 • Podpora on-line produktů
  Získáte video návody, pomocné on-line projekty a podporu pro vaše tvoření a obnovení vaší prosperity
 • Osobní podpora
  Jakmile vstoupíte do Cool business, jsem vám k dispozici celé 4 měsíce pro telefonické konzultace
 • Návazné webináře
  Budeme se setkávat i pomocí webinářů, kde budu odpovídat na vaše otázky a budu vás informovat o novinkách, které objevím a ukáží se jako fungující
 • Uzavřená skupina na Facebooku
  Je skvělé setkávat se s lidmi naladěnými na stejnou vlnu. Podpora ostatních, sdílení nových možností a nových aktivit, radost z vytvořeného a komunikace se stejně vyladěnými lidmi vám přinesou radost z vašeho vytvořeného a zároveň se může rozvinout krásná spolupráce.
 • Jedna osobní terapie zdarma
  Když pracujete na svém Cool business, potom je fajn nestát si v cestě svým vlastním nepohodlím. Obnovení prosperity a nastavení hojnosti je prostě skvělé!
 • On-lin kurz "Jak mit peníze" zdarma
  Je skvělé udělat si pořádek ve svém finančním cítění. Dobrá zpráva je, že informace získané díky videím jsou výborně aplikovatelné do všech oblastí vašeho života.

Odkládání vašeho úspěchu vám nijak nepomůže, ani vás nezbaví stresu. Možná máte za sebou špatné zkušenosti, možná jste se zklamali, možná máte pocit, že nejste dostatečně dobří.

Je jedno, co máte za sebou.

Je jedno, v jaké profesi jste vzděláni. 

Já sama dokážu určit, jací na sebe opravdu jste. Jak se vnímáte, cítíte, jaké vidíte své schopnosti a možnosti. Na kolik procent si věříte, na kolik procent nevěříte svému posunu. 

Pracuji metodou J.I.H® a umím si s těmito informacemi poradit. 

Jsem v tom opravdu dobrá :o))

Každý má v sobě nějakou pochybnost, nedůvěru ve své schopnosti, zkušenosti, které by raději zapomenul. Jsem tady od toho, abych vás vrátila zpátky na vlastní nohy, abych obnovila vaší sebehodnotu a abychom společně oslavili vaší zdárnou cestu ve vašem Cool business.

Naše cesta bude náročná, OPRAVDU  náročná na vaší chuť jít dál a dát svou vizi do života. 

Skvělé je, že na to nebudete sami!

Ještě lepší je, že to prostě zvládnete!

JÁ VÁM JEDNODUŠE VĚŘÍM!

SVOU VÍROU VE VÁS NAKAZÍM I VÁS! 

 

 

 

Čím podpoříme váš Cool business?

 • On-line svět
  Doby, kdy jste nepotřebovali pro své podnikání počítač a telefon jsou dávno pryč. Je fajn mít zákazníky a klienty na doporučení, jenomže to vám nepokreje vaše vysoké náklady na život. Dnes lidé mnoho situací a potřeb řeší v on-line světě. Vítejte tedy na palubě on-line lodi :o))
 • Facebook
  Ano, čtete dobře. Vítejte ve světě komunikačních zdrojů. Možná máte postoj, že tohle vy opravdu nepotřebujete a že to není vaše parketa a vlastně to krade čas. Jenomže vaši zákazníci a klienti takový postoj nemají a vesele švitoří a prohánějí kurzory svých myší po komunikačních vlnách těchto médií. Je to svět vašich klientů, tím pádem je i vaším světem!
 • Mluviti zlato
  Když mlčíte, nidko o vás neví. Když mluvíte, potom máte posluchače. Mluvit (psát) o tom, co vás baví, co máte za eso v rukávu, co nabízíte, je vaší povinností, pokud chcete být vidět a mít komu dát a prodat své služby, svůj produkt.
 • Blog, blog a zase blog
  Umět napsat text, ve kterém ukazujete své přednosti, aby se hezky četl, měl příběh, upoutal pozornost a motivoval druhé, to je úkol pro vaše blogování. Váš blog vám přitáhne lidi na webové stránky!
 • Webové stránky
  Přehledný web bez komplikovaného menu, čtivý a obsahově fajn je to, oč tu běží! A obsahující blog se skvělými články od vás má cenu zlata.
 • Email
  Váš mail je to, co na sebe upoutá pozornost, když je dobře obsahově napsán, upoutává a dává pocit nových možností.
 • Videa a prezentace
  Lidé milují videa. Video dá lidem možnost vnímat vás a váš produkt více smysly. Prezentace jsou adekvátní náhradou a podporou pro váš Cool business. You Tube dnes slouží k vyhledávání informací stejně jako Google, nebo Seznam.
 • Strategie a podpora
  Smart Selling pro emailové kampaně, vytvořené dopředu a bez potřeby být u toho. Program Fapi pro komunikaci klienta s bankou bez vaší přítomnosti a Mioweb pro vytvoření jednoduchých webových stránek.

Opravdu si myslíte, že on-line svět je pro vás sprosté slovo a že vy OPRAVDU nejste ten, kdo by s tímto subjektem chtěl mít cokoliv do činění?

Opravdu si myslíte, že nehmatatelný svět pro vás nění?

Stojí vám za to se neustále cítit zranitelnými, když se řekne Facebook a internet?

 

Pravda je taková, že pokrok jde neustále dopředu. 

Ještě větší pravda je ta, že 9 lidí z deseti cokoliv potřebují, hledají na internetu, chatují se svými přáteli na facebooku a sdílejí si mezi sebou poznatky a dobré tipy pro život.

Je mnohem víc lidí, kteří hledají dobré informace, než těch, kteří diskutují o svém spodním prádle a čištění zubů. Mnohem víc jich hledá informace o zdravé stravě, hubnutí, propagaci, hledají dobré jídlo, dobrou knihu, dobrý film, krásný článek. 

TI VŠICHNI MOHOU BÝT VAŠIMI ZÁKAZNÍKY!!!!!

 

Pro koho je určen Cool business?

Pro každého, kdo chce své NEVÍM nahradit poznáním své hodnoty. Je vítán každý, kdo se nebojí objevovat nové možnosti a chce se konečně postavit na své vlastní nohy. Je čas vzít své schopnosti pevně do svých rukou a udělat všechno, co je potřeba pro lepší život, větší hojnost a svobodu. 

Když vás baví váš pracovní život, když milujete své tvoření, potom se všechno děje v lehkosti a váš život jako celek má mnohem hezčí tvář. Zklidníte se uvnitř a tím se uvolní i vaše vnější žití.

Stalo se vám, že jste nemohli najít své silné místo a na otázku: "Popište svůj talent" jste neuměli odpovědět?

 • Měli jste pocit, že vlastně neumíte nic a že silné místo ve vašem životě vlastně ani neexistuje?
 • Stalo se vám, že jste neuměli ve třech větách popsat, co nabízíte?
 • Jste zaměstnáni, ale nebaví vás to, co vás zaměstnává?
 • Chcete změnu, ale nevíte, v čem jste dobří? 
 • Nedovedete si představit, že můžete být v něčem dobří?
 • Zdá se vám možnost vlastní firmy, business tak vzdálenou utopií, že to vzdáváte už teď?

 

Zapoměňte na ploché psychologické vysvětlování a tápání ve vašem dětství. Vím, čím si procházíte a jsem schopná najít zdroj vašeho nového života.

Proč?

Protože vnímám vaší energií a umím s tímto fenoménem pracovat. V tom nejlepším slova smyslu!

Váš nový business plán je možné vystavit díky mým schopnostech vnímat vaše schopnosti a možnosti. Vy víte, co děláte a jak se vám daří. Já vám ukážu, jak se cítíte ve svém pracovním životě, jak vnímáte své schopnosti a jak vnímáte své možnosti a ocenění za vaší práci. 

To je jen začátek!

Ve vaší energii najdu vaše nové možnosti a to, co je vaše ZLATÁ ŽÍLA, tedy vaše pravé zaměření, talent, to, v čem jste opravdu dobří a vyjímeční.

Jak je to možné?

Umím vnímat vaší podstatu, která se v mé neutralitě vyjeví ve své síle a já jí ve své energii umím pojmenovat a vytáhnout na povrch. Tím získáte svou vlastní podstatu v plné síle do vědomé úrovně a společně jí během dvou dnů posílíme a podpoříme pro vaše další vědomé tvoření.

 

 

Pár slov těch, kteří se mnou mají zkušenost v pracovní oblasti :o))

Proč jsme se rozhodli pokračovat při budování našeho centra Amida s Jarkou Matuškovou? Vlastně moc o rozhodování ani nešlo, nevážili jsme pro a proti, nevyhodnocovali klady a zápory, tak nějak to bylo zřejmé po pár minutách společného rozhovoru, co s naším projektem dál. Naše půlroční spolupráce s Jarkou se chýlila ke konci a nám bylo jasné, že by bylo fajn pokračovat ve stávající formě i nadále. Ale s úvodní otázkou „Zlatíčka, jak si to představujete, až bude Amida otevřená?“ se nám otevřela paleta možností, na které jsme dosud ani nepomysleli. Možností hrát si a tvořit. Víme, že cena není úplně malá, ale stejně tak víme, že se vše vrátí. I kdyby jen v podobě ušetřené energie. Energie, kterou bychom ztratili při narážení na slepé uličky a prosazování těžko průchozích nápadů a řešení.

AdélaAmida

IČ: 72664843

Zapsáno: Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Louny