ROZJÍMÁNÍ NAD GENOVÝMI KLÍČI METODOU JIH®

GENOVÉ KLÍČE 

autor

 Richard Rudd

Český překlad  Markéta Dobravská

 Genové klíče vydává na své vlastní náklady. 

Objednat knihu si můžete na tomto odkazu:

http://www.genoveklice.cz/?page_id=13

 

Kniha se nám dostala do rukou díky doporučení lékaře a homeopata mudr. Lebenharta, který nám otevřel svým doporučení krásnou cestu, po které chceme provést i vás.

Možná se ptáte, proč zrovna on, jak vlastně došlo k tomu, že nám dal informaci o těchto klíčích? Nutno podotknout, že jsem tento pojem nikdy před tím neslyšela a to jsem na internetu jako doma :)

Při pravidelné kontrole jsme s Haničkou Mokrou udělaly změnu a k lékaři šly obě naráz. Byl trochu překvapen, potom udiven a nakonec byl velmi potěšen, protože se s námi mohl velmi otevřeně bavit o energiích. Mluvili jsme o tom, že já sama vlastně nevím, jak dál pokračovat s vnímáním svého těla.  Vysvětlovala jsem mu své postoje a také naší cestu v energiích a jemu docházely souvislosti. 

Je pravdou, že se s Haničkou už delší dobu cítíme v omezení, kdy víme, že je potřeba vstoupit do další, nové úrovně, ale není nikdo, kdo by byl schopen nás do ní uvést. V doporučení a informaci o Genových klíčích jsme obě cítily skvělý pocit, že je vše otevřeno k dalšímu poznání a novým možnostem.

 

GENOVÉ KLÍČE A JEJICH ČÁSTI K ROZJÍMÁNÍ

 

 • Stíny - průchod podsvětím
  Každý genový klíč vlastní stín, který je vyznačen v seznamu červenou barvou. Jedná se o stíny vepsané hluboko v DNA jedince i v DNA společnosti. Naším úkolem je uvědomění si svého stínu a přetvořit jej v kladnou formu vyjádření.
 • Dary - otevírání srdce
  V každém stínu díky pochopení získáváme dar, který uvolňuje energii a je pro nás vysvobozením z tenat tíhy a marnosti.
 • Siddhi - encyklopedie osvícení
  Každý dar má svou cestu k osvícení - vyjádření a využití božské esence života.

 

GENOVÉ KLÍČE A METODA JIH®

 

V metodě JIH® máme za sebou objevování všech emocí a nepohodlí života v celé jeho rozmanitosti. Roky vnímáme postoje a pocity v celé linii času a naše vnímání a cítění se opírá o rozklíčování všech vrstev nepohodlí.

Díky Genovým klíčům máme ta správná slova k emocím a energiím, které vznikají přetvořením těch těžkých a negativních emocí a energií, se kterými už umíme pracovat. Díky vyjádření DARŮ a SIDDHI víme, jaké další formy energií a emocí dokáže vytvořit naše vnímání PRAVDY A LÁSKY.

 

 

 

CO NÁM GENOVÉ KLÍČE NABÍZÍ

 

Je toho opravdu mnoho. Je možné vnímat různé aspekty GENOVÝCH KLÍČŮ díky rozjímání. Je to zcela přirozený způsob vnímání a přemýšlení nad jednotlivými aspekty i celkem. Přemýšlení bez rozumu, jen čistými myšlenkami bez znevažování, či nadřazováním.

K rozjímání máme obrovské množství kombinací:

 • nad každým klíčem ze 64 klíčů postupně
 • nad strukturou klíčů ve vašem jedinečném profilu
 • nad propojením mezi klíči
 • nad páry dvou klíčů, kteří se ovlivňují a doplňují
 • nad 21 rodinami kodonů 
 • nahodile, podle vaší intuice
 • podle vaší momentální situace