Jak se zbavit vyhoření

a získat zpět svou hodnotu

Každý okamžik našeho života je plný povinností, dogmat a předsudků.

Snažíme se uspokojit očekávání ostatních, obětujeme se a místo krásného a spokojeného života se potácíme od strachu ze selhání až k pocitu marnosti našeho snažení.

Dovolte mi, abych vás provedla čtyřmi důvody nepohodlí a pomohla vám k úlevě a pochopení toho, co se ve vašem životě děje. Vstupte se mnou do světa, kde rozum ztrácí svou sílu a místo něho nastupuje energie vědomí a vědění. Tato energie má obrovskou sílu a moc a je to nejdůležitější na cestě k úspěchu a prosperitě.

 

Recenze

Ze začátku jsem tě vnímala jako drsňačku, která mluví o věcech, které jsem vůbec nechápala, jak děláš. Měla jsem pocit, že cesta s tebou mi hodně dá. Dala, dává a bude to tak i dál. Děkuji ti za inspiraci a ukázku, že to jde, že mám vždy nějaké možnosti. Chvílemi jsem se prala s nepříjemnými pocity, že do mě vidíš jako do hubené kozy a bylo mi to nepříjemné, nechtěla jsem si přiznat, jak opravdu smýšlím a co hmotním. Děkuji za trpělivost, kterou se mnou máš.
Jana
Ukazuješ, co vše je možné, stačí jen chtít. Mnohokrát jsi mi dala jiný úhel pohledu, když jsem se nedokázala jinak podívat. Děkuji ti za mojí nádhernou dcerušku Majdičku… za společnou cestu, kterou se mnou jdeš, a učím se od tebe, jsi mým příkladem pro mnohé. Děkuji ti za svá Jo-aha. Děkuji ti za život bez rakoviny a za uvědomění toho, že nic takového není nutné žít.
Petra

Čtyři témata a čtyři postoje, které nás stojí mnoho sil 

Peníze

Člověk žije v pocitu, že má hodnotu pouze tehdy, je-li úspěšný a dokáže vydělat peníze. Skrze peníze proudí pocit marnosti a malosti, pokud je nemáme a pokud je máme, přichází pocit strachu, že o ně přijdeme. Vkrádá se pocit nadřazenosti a potřeba jednat z pozice peněz.

Vzhled a to, jak vypadám

Žena má pocit hodnoty jedině tehdy, když je krásná. Jedině tehdy se o ni muž a ostatní zajímají. Krása je natolik důležitá pro rozum, že nás neustále nutí se konfrontovat s tím, jak nás vidí ostatní. Na druhou stranu umíme být nekompromisní v posuzování a hodnocení nás samotných.

Práce, kariéra a úspěch

Prý není nic jako hojnost pro všechny. Vždy bude někdo lepší a někdo horší. A já budu ta lepší za každou cenu. Děláme za tři a ukazujeme jak jsme dobří a přitom jsme naštvaní, že nás nikdo neoceňuje a bere naší snahu a píli jako samozřejmost.

Hodnocení sebe a ostatních

Přesvědčení o důležitosti toho, co si o mě myslí a říkají ostatní, že na tom záleží a to určuje, kým vlastně jsem. A tak jsme stále ve střehu a neustále kontrolujeme, jak vypadáme, jak se vyjadřujeme, kdo co o nás kde řekl. Dovádíme své snažení k dokonalosti, i kdyby nás to mělo stát život.

Odkaz na ODBĚR mého YouTube kanálu: Jarka Matušková YouTube

Síla slova PŘIPOUŠTÍM

Toto slovo má ohromnou energii. Je mostem mezi tím, co právě teď žijete a tím, co chcete žít. Nidky to nebylo jednodušší. Bourá se pocit nedosažitelnosti a marnosti a nahrazuje se vírou a důvěrou. Energie Boží podstaty je v tomto slově láskyplně zastoupena pro pomoc a podporu v nalezení řešení, budování víry a důvěry v lepší a plnohodnotnější život.

Děkuji vám za vaši chuť objevit důvody nepohodlí a najít způsob, jak na sobě pracovat. Vědět, jak na to, je obrovský dar. Osobní rozvoj je velmi důležitý a když se vám podaří dostat se do většího pochopení souvislostí, potom je život mnohem snažší.

Je velmi velká iluze si myslet, že pochopením se vám podaří sednout si na obláček a jen se hloupě usmívat, protože už nebudete muset nic řešit. Život se vyvíjí a jsme obklopeni jinými lidmi, žijeme různé situace. Pochopíme-li souvislosti, život se potom odvíjí v mnohem jednodušší formě z důvodu našeho aktivního hledání řešení, bez omezení a s důvěrou v nové možnosti.

Objevte další možnosti vašeho osobního rozvoje

Je důležité vědět, jak na sobě pracovat. Během 15let jsem ušla velký kus cesty v poznání a pochopení souvislostí života. S Hankou Mokrou spolupracuji 10 let a z naší spolupráce vznikla metoda JIH®. Tato metoda přináší do života úlevu, poznání, pochopení a dodává sílu pro obnovu života. Tato metoda je základem dalších projektů, které pomáhají v osobním rozvoji.

Více o možnostech osobního růstu najdete na těchto stránkách, stačí jen kliknout na tlačítko

Sledujte mě na sociálních sítích, klikněte na ikonku

Jarka Matušková

Autorka metody JIH®- Jasné Informace Hned emočním naciťováním. Je aktivní v osobním rozvoji, kterému se věnuje 15 let. Všechny své dovednosti získala svou vlastní prací na sobě společně s kolegyní Hankou Mokrou, se kterou spolupracuje 10 let.

Metoda JIH® je špičkou osobního rozvoje a navrací člověka do jeho nejlepší verze života a učí ho s ní vědomě a jednoduše pracovat.