Jak si splnit své sny

Jednodenní workshop s jasným a srozumitelným návodem na hmotnění všeho, co chcete žít a chcete v životě mít.

Začneme několika jednoduchými otázkami. Nic malého. Vím, jak se člověk umí trápit pocitem selhání, zmaru a neúspěchu. Jsem tu, abych vám pomohla najít vlastní rovnováhu

a radost z toho, že jste a žijete v tomto světě.

 

Pro začátek sami sobě odpovězte na otázky:

 

 • Umíte snít?
  Sny jsou živou půdou pro realizaci, aktivitu a radost ze splnění vašeho snu.
 • Máte představivost?
  Umíte si představit možnosti, které před sebou máte? Vím, jak je důležité si umět představit úspěch.
 • Máte svá přání?
  Zdá se vám směšné a zavádějící si něco přát? Já vím, jak přání umí rozpohybovat stojací vody života.
 • Máte odvahu?
  Možná si přejete být nevidelní, ze starostí a strachů nemůžete spát. Vím, jak je důležité se strachu zbavit - pomůžu vám.

Ptala jsem se ve svém životě mnohokrát  "PROČ?"

Mnoho věcí a situací nefungovalo. Připadala jsem si nepotřebná, pro ostatní nezajímavá. Nevěděla jsem PROČ mě ostatní nemají rádi, když jim dávám všechno, co umím. Proč je moje snaha o hezký vzájemný vztah pro druhé bezcenná? Proč nemám peníze a proč každé mé rozhodnutí zkončí fiaskem?

Žila jsem v ublížení toho, co jsem žila před tím. Jasné, měla jsem možná důvod pro mé pocity marnosti a sklíčenosti, jenomže, kdo z nás je neměl :o))

Lámala jsem si hlavu otázkou: "Jak je tohle možné?" snad milionkrát. 

Třásla jsem se strachy v souvislosti s životem "Co bude?" a "Hlavně, aby se nestalo!"

Neznala jsem volnost a všem jsem sloužila. V práci, doma, kamarádkám, ostatním, hlavně, aby byl klid a všichni byli spokojení. Málem mě to stálo život.

 

Hledala  jsem odpovědi na tyto otázky

Jak je možné, že se dějí v životě věci a situace o které nestojím? Co dělat proto, aby se už neopakovaly? Kde najdu odpovědi na své otázky? Existuje nějaká síla, která ovlivňuje můj život? Co s tím?

Jsem uvězněná ve svém životě?

Tím, že se obětuji pro druhé ztrácím svou vlastní svobodu. Je jasné, že vytvářím pohodu ve své rodině a to samé dělám v práci. Je ale v pořádku, že zapomínám na sebe, na odpočinek, na své záliby a že nemám na nic čas? Jsem vězeň svého života, nebo jsem autor? Kde je ta správná mez pro život "pro ně" a kde je čas pro mne?

Jaké mám možnosti?

Když přijde okamžik rozhodování, mám pocit, že jsem někde selhala. Co když se rozhodnu špatně? Co když se ukáže, že jsem se měla rozhodnout jinak? Jak mám rozhodnout o ostatních, když ani já sama nevím, co je správně? Potřebuji vidět, jaký bude dopad mého rozhodnutí, ale jsem slepá, nevidím nic, ani teď, ani v budoucnu!

V čem jsem opravdu dobrá?

Jak mohu dělat práci svých snů, když ani nevím, jaká to je? Jak mám najít své talenty, když je jasné, že vlastně žádné ani nemám? Ostatní chtějí mou pozornost, nikdo se neptá, jaké mám kvality. Zaplať Bůh, že se neptají, co bych jim tak mohla říct? Vždyť já ani nevím, co je můj životní úkol, co je můj talent, co je můj dar!

Neposlouchám svůj vnitřní hlas?

Jak bych mohla slyšet něco, co já sama určitě nemám. V hlavě se mi honí milion myšlenek na to, co mám dalšího udělat, co je potřeba, co v práci, co děti, jakou mám uvařit večeři a jaké úkoly zase nebudeme stíhat dodělat! Mám nějaké spojení se svým vnitřním hlasem? Já? No, asi nemluví o mně!

Jak se mám radovat?

Necítím radost! Když se začnu smát, nevydám ani hlásku! Jen mám pusu od ucha k uchu a jsem zticha. Potom se z celé té radosti rozbrečím a upadám do zoufalství a prázdnoty. Jak má vypadat radost? Jak jí mám v sobě vydolovat? Dá se někde sehnat? 

Jak mám uspět v dnešním světě?

Zjistila jsem, že vlastně nic neumím! Jsem úplně hloupá! Jak můžu uspět v dnešním světě, když nic neumím? Nedokážu si nic kloudně zapamatovat, technika mi nic neříká! Je to jasné, není pro mě místo. Jsem k ničemu? Jak mohu dělat něco kloudného, když nemám vzdělání?

Došlo mi, že hojnost všeho, co je pro mě přínosné, potřebuji nějak dostat do života. Žila jsem něco, co mě zabíjelo a v čem jsem nebyla šťastná. Vlastně za to nikdo ani nemohl, byly to moje postoje a potřeba sloužit a něco dokazovat. Zabíjelo mě to. Odcházelo mi zdraví. Peníze nefungovaly. Byla jsou zoufalá a abych mohla spát, kompenzovala jsem to ... alkoholem (naštěstí jen krátce!) 

Došlo mi, že tohle není pro mě. Mám tak moudré tělo! Došlo mi, že tohle je moje cesta do pekel! Je to už pár let, ale vím, čím si člověk prochází, když mu funguje hojnost toho, o co nestojí a nefunguje hojnost toho hezkého a přínosného. 

Měla jsem pocit, že mohu objevovat hojnost znalostí, kontaktů, uvědomnění, ale také jsem dostala "fundovanou" radu, že na své cestě k vlastní svobodě si nesmím přitahovat peníze, to že je nepřípustné, je to selhání. Jenomže náš svět je postaven na směně peněz. Když nemáte peníze, prostě nežijete. 

Dnes vím, že hmotním vše, i hojnost peněz. Je to celé o mě, o tom, jak já přistupuji ke všemu ve svém životě :o))

Co je vlastně hojnost a co si můžete přát?

Hojnost je všechno, co potřebujete ve svém životě a pro svůj život v takové kvalitě a kvantitě, která vám zaručuje klidné a spokojené žití. Je stále v pohybu a celou jí máte na svědomí vy. Je to váš potenciál myšlenek, co utváří a vytřáří váš život. 

To, o čem přemýšlíte a hlavně, v jaké emoci ve svém přemýšlení jste, je jediným tvořivým elementem. Jste králem svého království a vaše království zkvétá, nebo umírá, podle toho, jaké myšlenky a emoce ve svém životě využíváte. Vědět, jak na to, je pro vás nejvyšší nutností!

Skvělé zázemí pro vás a vaší rodinu

Mít kde připravit skvělé a chutné jídlo, užívat si vaření a přípravu pro kvalitní stravu je nádhera. Snad každá žena touží po spotřebičích, které jí umožní upravit jídlo podle jejích představ. Krásné tvary, skvělá úložná místa, dostupnost a dostatek světla je bonus, který stojí za to mít :o))

Mít místo na vše

Prostorná šatna pro ní, pro něho, pro děti... Co víc si přát? Přehlednost, vybavenost, dostatek krásných, pohodlných i funkčních bot a oblečení na všechny možné aktivity. Troufám si říct, že tohle je sen většiny z nás. 

Dům vašich snů

Prostor, klid, světlo, zahrada, útulno. Každý z nás někdy zatoužil po svém vlastním prostoru. Je v pořádku se vymezit a užít si své soukromí. Nehodnotíme, kolik to může stát, jen necháváme vstoupit další možnosti:o))

Pohodlné a bezpečné auto

Cestování je běžná věc. Je libo elektromobil? Nebo snad něco luxusního? Možná SUV? Je to jen a jen na vás, jaké sny se rozhodnete zhmotnit. Je to jen o vašich myšlenkách, o vašem rozhodnutí a chuti na sobě pracovat:o))

Relax jak má být

Chcete zažít relax ve dvou při svíčkách? Nebo jen tak o samotě si užívat svého vnitřního klidu? Že na to nemáte čas? No, teď je to možná vaše realita, ale je jen na vás, jak dlouho má fungovat něco, co vám nevyhovuje:o))

Nádherný svatební den?

Nebo krásná společenská událost?

Chcete začít žít? Jaké máte své vlastní vnitřní touhy? Chcete zažít krásný večerní příběh, nebo luxusní večeři ve dvou? Záleží na vaší fantasii a na vaší schopnosti jí využít pro svůj život:o))

Chcete mít dost peněz?

Peníze jsou oběživo. Nemají k vám žádný postoj, za to vy máte spoustu postojů k nim. Vpusťte je do života, přivítejte možnost jejich hojnosti a začněte žít lehčí a svobodnější život:o))

Jedná se jen o hmatatelné věci?

Vaše myšlenky a emoce hmotní všechny vjemy, situace a nehmatatelné prožitky. Je vaším záměrem užívat si život v cizích krajích? Je jasné, že se vám stane něco, co nemůže ovlivnit v tomto okamžiku, ale zjistíte, že váš život probíhá v jiných emočních impulsech a hodnotách. Už se netrápíte roky, ale "spolkne" vám nepříjemná situace třeba jen 3 hodiny. Nehmatatelné věci jsou prostě kořením života.

Vzdělání

 

Chcete se vzdělávat? Toužíte po zahraniční stáži? Lákají vás cizí jazyky a jejich rodilí mluvčí a chcete znát jejich kulturu? Dejte si ZÁMĚR! Není na co čekat. Nevíte, jak se to může stát? Nevadí, to teď nemusíte řešit!!

Mít skvělé přátele

Jasně, že je fain mít své přátele, naladěné na stejnou vlnu. Bez komunikace a sounáležitosti se špatně žije. Je potřeba mít s kým sdílet krásné i těžké chvíle, tak i to může být váš záměr k hmotnění:o))

Mít čas na své aktivity

Baví vás sport, ale nemáte na něj čas? I to je správné pole pro vaše hmotnění. Aktivita je potřebná a také nutná pro vaše tvoření.

Objevování krás světa

Milujete cestování a objevování památek? Máte pocit, že nemáte peníze na takové výlety? Je čas na tom zapracovat! Dívejte se do map, na internet a plánujte své možné výlety :o))

Místo koníčka pořádný Kůň

Je vaše záliba pro vás příliš drahá a nákladná? Milujete objevování adrenalinových sportů, těšíte se krásou vodní říše, toužíte po umění potápění, jste uchváceni mořskými scenériemi? Super, další level pro vaše hmotnění:o))

Čas pro svou duši

Mít tak čas pro sebe, bez zvonících telefonů, bez potřeby odpovídat na maily, vyhovuje vám klid přírody? Chcete cestovat do vzdálených míst dávných civilizací? Přitahují vás rituály jiných kultur? I to je motivace pro vaše hmotnění:o))

Informací je hodně, ale která je ta správná?

Já sama jsem byla zmatená z přehršle dostupných informací a vlastně jsem se ztrácela v tom, jak dávat záměr a jak své představivosti využít. Jedna kniha říkala to, druhá zase ono a vlastně i já sama jsem byla nesvá a zmatená.

Dobrá zpráva je, že už jsem to vychytala.

Ještě lepší zpráva je, že to chci předat i vám!

Vyzkoušela jsem snad všechno, od pozitivního myšlení až po odříkávání afirmací. Potřebovala jsem změnit svůj život a potřebovala jsem, aby to bylo opravdu rychle. Jenomže, buďte "sluníčkoví", když nemáte zaplacený nájem. Můžete se snažit, ale uvnitř sebe se klepete strachem a hrůzou. 

Na své cestě jsem se svými kamarádkami a kolegyněmi Hankou MokrouIrenkou Brejchovou vytvořila metodu J.I.H® a ta mi zachránila život. 

Je skvělé, že víte, kde je váš "zakopaný pes", jak se ale toho starého a nefungujícího zbavit, když už jste udělali všechno a přesto se vám nedaří? Tušíte správně! Máme na to skvělou metodu a ta vám bude celé  naše setkání k dispozici.

A co je vlastně medota J.I.H®? Koukněte se tady a bude vám to jasnější.

Naše metoda pomohla nám a máme díky ní zpět svou hojnost a radost ze života. Ve všech aspektech. Jasně, že se občas vyskytne mráček, nebo spíš pořádný mrak, ale už to není devastující a zabíjející :o))

Jak to cítí ti, kteří se mnou šli kousek cesty?

Najednou jsem viděla svůj potenciál, svoje možnosti, touhy, sny a talenty, a když se přede mnou na tabuli objevil i nápis CESTOVÁNÍ, nemohla jsem v tu chvíli ani dýchat, ale v duchu se mi chtělo strašně vydechnout (a to se pak i stalo), protože najednou jsem měla jasně před očima: „Bože můj, ono je to i pro mě??!!“
Kateřina
Je to skvělé, prožil jsem si proud odpovedi co teče a teče a už zůstal se mnou, citim ho stale... Jsem ti vdečný, k tomu, co občas používám a neumim to zařadit a pojmenovat, jsi mi dala jasné "zahlaví a zapatí!" diiiiiky moc
Petr
Tvé životní zkušenosti tě mnohé naučily a máš svůj úžasný dar načítat energie a milovat lidi. Vidím tvou touhu neustále bořit mýty a dogmata, posouvat hranice a tvořit nové věci a dávat je do života a poskytovat je lidem bez rozdílu.
Káťa

Jak bude naše  jednodenní setkání probíhat?

 • Pracuji metodou J.I.H
  Zruším všechno omezující a obnovím vaší přirozenou prosperitu a schopnost hmotnit vědomě svou realitu
 • Předám vám své zkušenosti
  Provedu vás vaší schopností vidět a cítít špatné a dobré rozhodnutí
 • Vaše pocity - vaše hmotnění
  Zjistíte, jak si nastavit zdárné jednání, prosperitu v práci, naladění na lepší den
 • Dozvíte se všechno o realitě hmotnění
  Jak hmotnit, jak být králem svého království, co je omezující a co je přínosem
 • Nepohodlné musí pryč
  Názorně uvídíte, jak se vaše energie chová, když nejste dostatečně bdělí
 • Místo nahodilosti jasný směr
  Potřebujete změnu a potřebujete jí hned, tak není na co čekat. Vy jste tím časem..

 V tom jsem opravdu dobrá!   

 

Vytvoříme vaší novou realitu

 

 • Naučíte se pracovat sami se sebou tak, aby se hmotnilo to, co vy sami určíte
 • Pochopíte, proč se vám to do teď nevedlo
 • Zjistíte mechanismy hmotnění
 • Naučíte se ladit si svou hojnost do dalšího dne
 • Budete si připravovat živnou půdu pro jednání a různé aktivity
 • Stanete se králem svého království

A to ještě není všechno!

Jsem tak ráda štědrá!

Miluji, když někdo druhý má radost a tak moc ráda obdarovávám :o)))))

Myšlením k bohatství života

E-Book v hodnotě 699,- zdarma jako dárek pro vás

Proč vám právě já mohu předat tyto vědomosti?

 • Já sama jsem se kdysi ocitla na úplném dně svého života a své hojnosti.
 • Podstoupila jsem dost vážné zdravotní komplikace a dnes jsem zdravá.  
 • Jdu svým životem po boku jednoho jediného muže už 33 let a vím, že vše stojí na komunikaci.
 • Moje životní zkušenosti jsou inspirující.

Cena kurzu

 Jedinečný kurz, ve kterém se naučíte zhmotnit to,

co ve svém životě chcete žít

běžná cena 1990,-

 jako oslava roku 2019  a jeho nových možností

jedinečná cena pro vás 699,- Kč

 

 To vážně stojí za to!

 

Získáte v čase se mnou mnohem víc, než si nyní dokážete představit.

 Zvlášť, když si uvědomíte, že jedna hodinová terapie se mnou stojí 1500,-Kč :o))

termín kurzu:

13.7.2019

  10.00 - 16.00

pro více informací tel: 774 420 251

 

Recenze lidí, kteří se zúčastnili kurzu, terapie, setkání si můžete přečíst zde

Užijeme si spolu skvělý čas, moc se na vás těším :o))

IČ: 72664843

Zapsáno: Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Louny