TianDe nově

- propojení byznysu, rozvoje osobnosti a metody J.I.H®

Ocenění LÍDR ROKU, MOSKVA 07/2017

Je vůbec možné skloubit tvrdý byznys, kosmetiku TianDe® a metodu J.I.H®?

Je to pro mnohé možná nepochopitelné, možná si někdo ťuká na čelo, někdo si myslí, že jsem se doopravdy zbláznila! Opak je pravdou, vážení, opravdu čtete dobře, dokonce si za touto kombinací bytostně stojím :)

V realitě všedního života si mnoho lidí nedokáže vůbec představit, co toto spojení obnáší a popravdě, já se jim až tak moc nedivím. Dovolte mi tedy toto propojení a co vlastně obnáší, představit hezky z čerstva, bez mlžení, bez okolků a tak, jak to je.

Ocenění LÍDR ROKU, MOSKVA 07/2017

Co je výsledkem kombinace těchto zdánlivě nesourodých částí?

Každá část je jedinečností a je postavená na pevných základech, každá je  bez problémů  absolutně soběstačná. V kombinaci a doplněním každé  z nich mezi sebou se jejich účinek a schopnosti násobí a jejich aktivní účinek je mnohem, mnohem rychlejší.

Každá část je jedinečná a svým způsobem nenahraditelná. Snad jen Byznys je v klasickém pojetí považován za tvrdý boj s ostrými lokty. 

 

K TianDe jsem se já sama dostala na základě mého přání obklopit se novými lidmi. Systém MLM jsem zvolila pro jeho svobodu a nezávislost, flexibilitu a možnost pracovat odkudkoliv. Vybírala jsem firmu s velmi kvalitními produkty, ale i takovou, která mi umožní pracovat  on-line. Ctím nové technologie a miluji, když mi usnadňují mou cestu. 

Díky propojení MLM a JIHu jsem získala velmi rychle velký tým lidí, kteří spolu spolupracují. Během jediného roku jsem obhájila post Perlové ředitelky a pokračuji v propojování lidí s jejich vlastním úspěchem. Je krásné, když mají lidé konečně odměnu za své úsilí a vnímají svou vlastní hodnotu. To je důvod, proč miluji právě všechny tři aspekty mé cesty - osobní rozvoj, skvělou firmu a metodu JIH :)

Kosmetika TianDe

Kosmetika TianDe vznikla v krásném prostředí Altaje - v jejím hlavním městě Barnaulu před deseti lety. Držitelé práv TianDe dali do života svůj vlastní sen - propojili sílu tamních bylin, moudrost tamních šamanů, čínské medicíny a tibetské moudrosti  a dali vzniknout díky novým nanotechnologiím produktům, které se před pěti lety dostaly do České republiky. 

TianDe v překladu znamená Nebeská dokonalost - dokonalost přírody, obsažená ve fytoproduktech, jedinečných krémech, vlasové kosmetice, čajích atd.

Hlavní motto Držitelů práv je: "Abys mohl získat, musíš nejdřív dát." Myšleno tak, že dávají ty nejlepší možnosti lidem, kteří se rozhodli předávat Nebeskou dokonalost dalším lidem :)

Osobní rozvoj -Vědomé tvoření vlastní reality

Jsme jedinečností pro svůj život

Každý z nás má svým životem vyjadřovat svou nejlepší verzi. Jak to poznáte? Jednoduše plynete s proudem svých talentů, užíváte si život, jste plní nových možností a chcete si užívat každého okamžiku. Máte svou hojnost všeho, co si jen přejete...

Hnacím motorem k takovému životu je pocit absence jakékoliv z výše uvedených ingrediencí. Vědomé tvoření vlastního života je objevování svých talentů, plnění si svých snů a motivací je láska k životu a ke své jedinečnosti. Tuto svou jedinečnost a Vědomé tvoření vlastní reality najdete ve všech oblastech svého života, ať pracovní, osobní, vztahové, v hojnosti všeho. I to je součást naší společné cesty v nové podobě TianDe®

Metoda J.I.H® - Jasné informace hned emočním naciťováním

Cítíte, jak se vám přitížilo v nepříjemné situace? Vnímáte ve svém těle nepohodlí v práci, která vás nebaví? Proč to tak je, co se vám děje a jak z toho ven, to je právě hlavním úkolem této metody. 

Můžete na sobě pracovat Vědomým tvořením vlastní reality, je však potřeba tuto "práci" podpořit právě metodou J.I.H®. Zdá se to nereálné? Divíte se? Není proč, důvod tohoto propojení je zcela prostý. Proč žít tíhu, když jste se rozhodli najít nové možnosti a jste ochotni dělat kroky k nim. Chce to vaší aktivitu, máme "hejblátka" k tomu, aby váš život a vaše hojnost šli ruku v ruce, společnou cestou.

Mnoho let pracuji na svém osobním rozvoji. Metoda J.I.H® byla vytvořena procesem objevování náležitostí života při společné cestě mé maličkostí (J), Irenky Brejchové (I) a Hanky Mokré (H).

Pro lepší výklad celý název zní:  Jasné Informace Hned emočním naciťováním

V realitě normálního života je metoda J.I.H® aktivátor prosperity a hojnosti ve všech oblastech života. Díky této technice se účinnost produktů TianDe u každého mnohem více aktivuje, protože dochází k omezení negativních postojů u těch, kteří produkty používají. V oblasti byznysu je potom mnohem hladší a jednodušší cesta k dosažení výsledků, který si ten, kdo chce v TianDe uspět, vytýčí.

Je potřeba si uvědomit, že každý z nás má svobodnou vůli a každá činnost potřebuje vaší aktivitu, samo se výsledků nedosáhne.           

 

 

Vaše možnosti v TianDe v mém pojetí 

 

  • Používání produktů  -  díky propojení TianDe a JIH je účinnost produktů ještě silnější a účinější :)
  • Spolupráce se mnou v byznysu TianDe - získáváte jedinečnou možnost pracovat na svém úspěchu díky osobnímu rozvoji Vědomým tvořením vlastní realityJIHu.  Ve vašem životě se posunou hranice vašich možností a vaše rozhodnutí vám umožní jít rychleji, efektivněji a účinněji ke své vizi. Vyžaduji váš aktivní přístup a komunikaci se mnou - Skype rozhovory, Webináře, Semináře, osobní setkání a telefonickou komunikaci. To vše pro váš úspěch ve všech verzích vašeho života. 

Chcete se mnou spolupracovat a získat mnohem víc možností pro váš úspěch?

Zavolejte mi na tel. 774 420 251, nebo mi napište mail : matuskova@centrum-obnovy.cz     

Společná cesta je o vzájemné komunikaci a já se na ní s vámi moc těším :)