Jak se zbavit vyhoření

A ZÍSKAT ZPĚT SVOU VNITŘNÍ SÍLU A HODNOTU

Každý okamžik našeho života je plný povinností, dogmat a předsudků.

Snažíme se uspokojit očekávání ostatních, obětujeme se a místo krásného a spokojeného života se potácíme od strachu ze selhání až k pocitu marnosti našeho snažení.

Dovol mi, abych tě provedla 5 důvody nepohodlí
a pomohla ti k úlevě a pochopení toho, co se ve tvém životě děje.

Vstup se mnou do světa, kde rozum ztrácí svou sílu a místo něho nastupuje energie vědomí a vědění. Tato energie má obrovskou sílu a moc a je to nejdůležitější na cestě k úspěchu a prosperitě.

úvod a jak na to

Chci se s tebou podělit o mou zkušenost jak na to. Věřím, že si osvojíš komunikaci se svým tělem a že tě tvá vnitřní navigace spolehlivě povede tvým životem.

PĚT témat a PĚT postojŮ, které nás stojí mnoho sil 

Potřeba se zavděčit

Jen aby všichni věděli, že je miluji. Hlavně ať jsou oni šťastní. Tohle je naše - ženská - realita. Snažíme se, dokazujeme, uhlazujeme, načechráváme. Až z toho padáme na pusu únavou.

Peníze

Člověk žije v pocitu, že má hodnotu pouze tehdy, je-li úspěšný a dokáže vydělat peníze. Skrze peníze proudí pocit marnosti a malosti, pokud je nemáme a pokud je máme, přichází pocit strachu, že o ně přijdeme. Vkrádá se pocit nadřazenosti a potřeba jednat z pozice peněz.

Vzhled a to, jak vypadám

Žena má pocit hodnoty jedině tehdy, když je krásná. Jedině tehdy se o ni muž a ostatní zajímají. Krása je natolik důležitá pro rozum, že nás neustále nutí se konfrontovat s tím, jak nás vidí ostatní. Na druhou stranu umíme být nekompromisní v posuzování a hodnocení nás samotných.

Hodnocení sebe a ostatních - vnitřní kritik

Přesvědčení o důležitosti toho, co si o mě myslí a říkají ostatní, že na tom záleží a to určuje, kým vlastně jsem. A tak jsme stále ve střehu a neustále kontrolujeme, jak vypadáme, jak se vyjadřujeme, kdo co o nás kde řekl. Dovádíme své snažení k dokonalosti, i kdyby nás to mělo stát život.

Práce, kariéra a úspěch

Prý není nic jako hojnost pro všechny. Vždy bude někdo lepší a někdo horší. A já budu ta lepší za každou cenu. Děláme za tři a ukazujeme jak jsme dobří a přitom jsme naštvaní, že nás nikdo neoceňuje a bere naší snahu a píli jako samozřejmost.

Připravila jsem pro tebe možnost jít dál

objev sílu slova PŘIPOUŠTÍM

Toto slovo má ohromnou energii. Je mostem mezi tím, co právě teď žiješ a tím, co chceš žít.

Nidky to nebylo jednodušší. Bourá se pocit nedosažitelnosti a marnosti a nahrazuje se vírou a důvěrou. Energie Boží podstaty je v tomto slově láskyplně zastoupena pro pomoc a podporu v nalezení řešení, budování víry a důvěry v lepší a plnohodnotnější život.

děkuji, že se chceš posouvat

Děkuji ti za vaši chuť objevit důvody nepohodlí a najít způsob, jak na sobě pracovat.

Vědět, jak na to, je obrovský dar. Osobní rozvoj je velmi důležitý a když se ti podaří dostat se do většího pochopení souvislostí, potom je život mnohem snažší.

Je velmi velká iluze si myslet, že pochopením se ti podaří sednout si na obláček a jen se hloupě usmívat, protože už nebudeš muset nic řešit.

Život se vyvíjí a jsme obklopeni jinými lidmi, žijeme různé situace.

Pochopíme-li souvislosti, život se potom odvíjí v mnohem jednodušší formě z důvodu našeho aktivního hledání řešení, bez omezení a s důvěrou v nové možnosti.

Sleduj mě na sociálních sítíh A odebírej můj youtube kanál: