..

 

 .

 

 .

 

Jarka Matušková a Hanka Mokrá

Získejte dva měsíce největší podpory

od autorek metody JIH®

Pracovala jsme každá sama na sobě a hledala úlevu pro svůj život. Setkaly jsem se před deseti lety, kdy jsme každá z nás měla svůj fungující způsob pomoci pro sebe a pro ostatní. Naše setkání přineslo nám oběma nabídku vzájemné spolupráce a my jsme začaly propojovat naše dovednosti. 

Propojovaly jsme vnímání a cítění Haničky s mou vlastní schopností pochopení souvislostí a znalostí zákonitostí tvořivé energie. Toto ohromné množství informací a zkušeností jsme dokázaly dát do mnohem jednodušší a o to účinnější formy. Vznikly krásné projekty a v roce 2014 jsme se rozhodly náš systém práce s energiemi pojmenovat a naučit ho ostatní lidi. Od roku 2015 má metoda JIH svou ochrannou známku a společně s námi pomáhá lidem 30 životních koučů metodou JIH.®

Naše společná cesta je plná absolutní důvěry a otevřenosti, kdy víme, že se naše životy propojily pro společnou cestu, plánovanou snad po celá staletí. Každá jsme trošku jiná a zároveň máme mnoho společného. Hanička je velkou profesionálkou ve vnímání a propojování fyzického těla do souladu s myslí, já jsem zase dospěla k vysoké úrovni vnímání vědomí a vědění. Vše jsme vložily do jednoho balíčku poznání a ten vám chceme během dvou měsíců předat tak, aby se váš život obnovil, vyladil a stal se mnohem lehčí a jednodušší.

Předáváme naše 15ti leté zkušenosti v osmi týdnech

a osmi tématech

Osmkrát lepší život

Nechaly jsme vstoupit do tohoto krásného projektu osm témat, které ovlivňují kvalitu života. Během osmi týdnů najdete důvody toho, co žijete, ale také získáte možnost vzít vlastní život do svých rukou a ladit se na to, co ve vašem životě chcete žít. Povedeme vás, abyste nebyli odkázáni jen na naši pomoc, ale abyste si uměli pomoci i vy sami díky vnímání a cítění.

Peníze

Peníze potřebujeme v každé oblasti života. Je nutné rozvolnit tuto energii, která je zatížena velmi těžkými dogmaty a předsudky. Podíváme se na tok této energie, projdeme všechny souvislosti a obnovíme všude a ve všem průchodnost. Správné pochopení této energie a odbourání všech dogmat má za následek prosperitu a vnímání jejích dalších možností.

Práce

Proč je práce tak těžký proces a proč jsme zatíženi přesvědčením o tom, jak máme my fungovat v tomto systému? Jak vnímat svou aktivní účast této obrovské masy energie, jak ustát nároky šéfů a zaměstnanců. Jak uspět ve vlastním byznysu a jak zjistit, co je pro vás to nejlepší - to je téma celého týdne.

Vztahy

Kde se dozvědět čisté informace - jak vychovávat, jak žít ve vztahu, jak komunikovat a jak přestat mít nároky na sebe a na ostatní přehnanou péčí a kontrolou? Jak se zbavit žárlivosti a jak dokázat nelpět na výsledku a očekávání? Projdeme vztahy - všechny vztahy, tedy i ten, který máte sami se sebou. Najdeme důvody vašich pocitů a objevíme původ vašeho zklamání. Budeme mít na objevování a nové nastavování sedm krásných dní.

Rodina

Vyrůstali jste v rodině a sami možná rodinu máte. Jak v ní fungovat, jak ji zabezpečit, jak odpustit a nedávat vinu za vaši výchovu. Proč jste měli dětství takové, jaké jste měli a jak vytvořit správný vztah tam, kde se vám do této doby nedařil vytvořit? I tady budeme mít týden na všechny tyto otázky a naladění se vašeho života do lehkosti přítomného okamžiku.

Zdraví

Jak se vnímat a jak vidět své tělo jako krásně fungující mechanismus. Kde na sebe přestat tlačit a kde najít sílu na větší důvěru ve zdraví, když máte za sebou nelehké období? Jak vnímat zdravotnictví, jak vidět alternativní léčbu a co se vším souvisí? Projdeme vaše nastavení, postoje ke štíhlosti a také vnímání toho, co vám vaše tělo chce říct a říká.

Láska

Láska je velmi důležitou ingrediencí a je o ní opřena jedna ze dvou základních veličin metody JIH® - pravda. Pravdivá láska a láskyplná pravda vedou srdce a duši do komunikace mezi sebou v pochopení života a hodnoty všeho ve formě vděčnosti. Je to neutuchající moudrost věků ve vědění a díky lásce se vždy najde řešení pro život.

 

Komunikace

Komunikace je základním stavebním kamenem jakéhokoliv vztahu, tedy u vztahu sám k sobě. Je potřebná a velmi důležitá pro každý vztah, pro pochopení a poznání, pro nalezení souladu. Není možné znát myšlenky toho druhého a ve valné většině případů dedukujeme, odhadujeme, předpokládáme a předjímáme. Nic z těchto postojů nepřináší opravdovou verzi života. Naopak, je spoustu nedorozumění a neshod.

Vzájemnost

Žijeme na planetě plné lidí, zvířat, rostlin. My máme pocit osamocení, který plyne z nepochopení  komunikace s naší duší, věděním a vědomím. Když objevíme soulad v nás, objevíme vzájemnost vztahů všeho, co nás obklopuje a objevíme krásu vnímání celku.

Chceme vám vrátit chuť do života 

Víme, že život je krásný a vy na takový život máte právo. Možná právě teď není procházkou růžovým sadem a vy sami cítíte, že to má a může být jiné. 

Pomohly jsme mnoha lidem v jejich trápeních. Vedly jsme je krok za krokem k jejich hlubokým poznáním a také k pochopení, že život je o aktivní cestě. Ano, i my jsme kdysi dávno čekaly na to, až se stane zázrak, až zahřmí, až se něco samo. Jenomže nám došlo, že se samo nestane nic a že je to vždy o našem pochopení, poznání a aktivním přístupu ke změnám.

Změna není o rozbourání vztahů, ale o pochopení souvislostí a práci s vlastní energií. Je důležité vědět, vnímat, cítit a znát všechny souvislosti a důvody toho, co žijete. Jakmile obnovíme vaši vlastní boží podstatu - energii, která je vám vlastní a je velmi podobná té, se kterou jste se narodili - váš život se začne měnit a vy se budete umět postavit za sebe a svá rozhodnutí.

Naučíme vás vnímat vaši podstatu a ukážeme to nejlepší z vás

Seznámíte se s vlastní duší

Proč se tak často mluví o duši, když si na ní nemůžete sáhnout a jak je důležitá pro váš život? Kde se bere, jaký má úkol, jak vás ovlivňuje a jak se k ní můžete dostat, to bude součástí kurzu Osm týdnů pro život. 

Poznáte sílu vědomí a vědění

Jak reaguje mysl, jaký úkol má Ego a proč vás ovlivňují myšlenky druhých lidí, to všechno bude nedílnou součástí celého dvouměsíčního kurzu. Proč se vám přitíží, když máte v hlavě strach a proč vás vaše hlava vede do situací, co jste už zažili, a hned v zápětí jste lapeni v možnostech příštího času? Ještě mnohem víc souvislostí objevíte a najdete cestu z tohoto začarovaného kruhu.

Konečně pochopíte své tělo

Proč nefungují diety a na co vaše tělo reaguje, proč existují nemoci a jak vnímat hrozící nebezpečí špatného rozhodnutí, to všechno a mnohem víc objevíte v tomto kurzu. Nevynecháme jedinou souvislost.

Přijmete se jako celek

Každé téma bude zpracováno i ve skriptech pro vaše lepší zmapování situace a také pro ujasnění vašeho záměru, jak chcete, aby se vaše vztahy vyvíjely.

Pokud chceš v životě cokoliv změnit, je potřeba nejprve změnit myšlení.

Proč se vám chceme osm týdnů velmi intenzivně věnovat

Pomáháme lidem v nouzi, v jejich velmi těžkých stavech plných bolesti, smutku, nedostatku. Jsme k dispozici v hodinových i půlhodinových konzultacích. Víme, jaké to je, když si člověk sám neví rady. Pomáháme dětem i dospělým, ale hluboké JO-AHA potřebuje udělat každý sám za sebe. 

Pro lehčí život potřebujete znát souvislosti a také kroky, které je potřeba udělat. Už asi víte, že se nic neděje bez vás, ale také už tušíte, že aktivní přístup je potřeba. Vytvořily jsme online kurzy, které vedou každého, kdo má zájem o poznání, k jeho vlastním pochopením. Jednoduchými návody vedeme k vědomému tvoření vlastní reality.

My samy chceme od života mnohem víc, a proto víme, jak je důležité na této cestě mít průvodce. My máme jedna druhou a umíme si navzájem pomoci i v situacích, které jsou pro tu druhou nelehké.

Chceme, abyste i vy měli možnost své životní situace zvládat s mnohem jasnější hlavou a s vědomím, že jdete správně. 

OSM TÝDNŮ PRO ŽIVOT je přesně ta doba, kdy se vám souvislosti propojí, vaše pochopení docvakne, poznání dosednou na úrodnou půdu nových možností řešení. Chceme vám být k dispozici pro vaši životní změnu k lepšímu. Chceme vám ukázat vaši vlastní hodnotu, protože ji známe a víme důvody vaší cesty.

POVEDEME VÁS K TOMU, ABYSTE SI DOKÁZALI POMOC  I VY SAMI

VLASTNÍM VNÍMÁNÍM A CÍTĚNÍM.

Osm týdnů každodenní podpory, vedení, odkrývání vašich silných stránek, objevení vašich dovedností i toho, kde a jak si stojíte v cestě. To všechno umí naše metoda JIH®, která je životem samotným. Vše, co obsahuje, je souhrn a zjednodušení informací, které přicházely na naše otázky, důvody našeho vlastního nepohodlí. Vždy se rozvětvoval strom informací a souvislostí, aby se nakonec "smrskl" do jedné krátké věty, která obsahovala všechna naše JO-AHA pro velmi rychlou a účinnou pomoc při podobných situacích.

Nevíte, jestli je tato cesta pro vás ta správná?

Možná máte pochybnosti, jestli je tato osmitýdenní cesta pro vás ta správná. Ano, možná už jste prošli mnoha zkušenostmi, které se potom ukázaly jako nefungující. Zkusíme vám odpovědět na pár otázek:

 • Zvládnu tempo kurzu?
  Zvolily jsme živý online kurz pro jednodušší objevování a pro snadnější cestu. Jedná se o kurz, který je online, tedy ho můžete sledovat v klidu svého domova. Nahráváme do uzavřené skupiny na Facebooku videa a vkládáme veškeré informace k daným tématům. Zároveň jsme aktivní i v živých vstupech, komentářích a reagujeme velmi rychle na vaše potřeby. Je to mnohem živější systém než statické online kurzy, kdy se dostanete do členské sekce, kde jsou připravená videa s tématy a vy máte možnost zaslat zprávu pouze emailem.
 • Nemám zkušenosti s metodou JIH
  I když neznáte metodu JIH, vše vysvětlíme, pomůžeme vám se naladit na nové možnosti a vy získáte své zkušenosti. Vše postupně, srozumitelně a v jednoduchosti. I tady půjdeme krok za krokem, v realitě života a s příklady, které vy sami znáte.
 • Co když vypadnu na jeden týden
  I tady jsme pro vás přichystaly pomoc. V uzavřené skupině vám dáme 14 dní navíc, abyste si mohli doladit, co jste nestihli z důvodu neodkladné záležitosti.
 • Budu umět používat metodu JIH?
  Ano, během kurzu vás povedeme k tomu, aby se metoda JIH stala vašim přirozeným pomocníkem při rozhodování, objevování, získávání informací a možnosti se ladit na vaši podstatu života.
 • Potřebuji nějakou speciální přípravu?
  Nepotřebujete, jediné, co od vás budeme chtít, je chuť objevovat a vědět, proč a za jakým účelem do kurzu vstupujete. Osm týdnů bude čas jen pro vás a vaši cestu k lepšímu pochopení života. My uděláme všechno pro snadnější pochopení a vy potřebujete udělat všechno pro realizaci vašeho života.

Jsme připravené vám předat to nejlepší, co jsme během společných 10 let vytvořily a daly do života.

      Vstupte do světa, kde vědomě tvoříte svou vlastní realitu             s radostí a pochopením moudrosti věků.

Tato cesta je určena pro ty, kteří:

Chtějí vzít život do svých rukou a už nechtějí být v nevědomosti toho, co všechno ovlivňují svým vlastním přístupem k životu.

 • chtějí vědomě tvořit vlastní realitu
 • nechtějí být obětí
 • chtějí zažívat radost
 • objevovat vlastní hodnotu
 • žít lepší a krásnější život
 • chtějí vědět důvody nepohodlí
 • ví, že život je podaná ruka k nim samotným

Zkušenosti klientů

Pomáháte nám najít svou cestu a ještě vyčistíte láskou a lehkostí, co nás blokuje, trápí a to, co děláte, je nádherná práce, děkuji za vše.
Jitka
Po Tvém čištění a kurzech jsem se pak dokázala nasměrovat správným směrem. Nacítit se na svou duši a jít zcela jednoduše a lehce svou cestou. Z celého srdce Ti děkuji. Mám se totiž teď snově (před čištěním jsem ryla nosem v zemi, nechala si od ostatních nakukat do hlavy, co je pro mě nejlepší a ve skutečnosti to bylo to nejlepší pro ně). Teď jsem volná, mé je volné i má duše je volná. Žiju, jak chci a jak to cítím.
Magda
Jaruško a Haničko, ukazujete mi mojí vlastní, ne vždy pojmenovanou energii - aktivitu, nadšení, elán, schopnost nakazit touto energií i všechny ostatní kolem sebe. Děkuji za toto zrcadlo a inspiraci! :o)))
Eva

Posouváme cestu od esoteriky k vědomému

a cílenému životu 

Můžeme se snažit napasovat do předsudků a postupů, které patří do dob dávno minulých. Život jde dál a my žijeme v chaotickém a náročném světě plném výzev a nároků na naše znalosti. Snažíme se postupovat podle přání a očekávání druhých, obětujeme vlastní čas a stresujeme se vlastním pocitem neschopnosti.

I v osobním rozvoji jde vývoj dopředu. Už nestačí čekat na nějaké znamení. Už nefungují impulzy zvenčí. Čím dál víc je zřejmé, že je nutné aktivovat naše vlastní vnímání. Je nutné vzít život do vlastních rukou, obnovit VĚDOMÉ TVOŘENÍ VLASTNÍ REALITY.

 

Jarka Matušková a Hanka Mokrá

Jsme autorky metody JIH® - Jasné Informace Hned emočním naciťováním a také autorky mnoha projektů, které se opírají o tuto metodu. Všechny naše projekty a aktivity s laskavou péčí zaštiťuje freli s.r.o