Jak mít peníze

Peníze jsou radost, nebo metla lidstva a prokletí? Jak to s nimi opravdu je a jakou mají energii? Dá se s nimi nějak pracovat, nebo je to jen mýtus. 

Na všechny tyto otázky vám přináším v tomto ebooku, který jsem se rozhodla dát vám zcela zdarma. 

JAK MÍT PENÍZE
Jarka Matušková

INFORMACE O EBOOKU

Peníze hýbou světem a "mají" nad námi lidmi velkou moc. Jsou nástrojem vydírání a manipulace. Možná vás překvapí, že oni sami mají stejnou energii jako všechno na tomto světě - i oni jsou svou Boží podstatou.

Jakou vlastně mají peníze energii a proč se o energii peněz opírám v tomto ebooku? Protože já sama jsem několikrát řešila totální nedostatek peněz, abych díky tomu zjistila jejich zákonitosti. 

V tomto ebooku najdete odpovědi na otázky, které jsem si já sama pokládala a NÁVOD na tvoření jejich hojnosti.

Ptala jsem se mnohokrát sama sebe:

  • Proč se peníze stávají naší hrozbou a jaké my máme postoje k nim.
  • Proč zažíváme nedostatek, i když se hodně snažíme a obětujeme svůj čas a zdraví.
  • Jak nastavit hojnost tak, aby proudila vždy a všude a jak nestát v jejich proudu.

Chcete vědět o energii peněz ještě víc? 

Proč jsem napsala tento ebook

V tento okamžik jsem v místě, o kterém sní mnoho lidí. Miluji změny a díky svému postoji k životu jsem na nějakou dobu zvolila jako místo mého pobytu ostrov Bali.

Vím, jak nacílit svou energii a jak si nestát v cestě. Zvolila jsem směr svých myšlenek tak, abych si nedávala do života to, o co nestojím. Opustila jsem strach a přijala novou verzi mého vlastního vnímání - Boží podstatu.

Můj život se posunul od postoje oběti k vědomému tvoření vlastní reality. Nehoupu nohama na obláčku nicnedělání a stagnace, naopak. Naplno využívám tvořivé energie a každý den se nechávám ispirovat možnostmi, které mi můj život nabízí. 

Nestalo se to náhodou. Vím, jak a čím jsem prošla. Právě proto jsou veškeré mé aktivity směřovány k tomu, abych vám pomohla najít život, který chcete a oprostit se od toho, o co nestojíte.

Sledujte mě na sociálních sítích

Jako poděkování za váš zájem jsem si pro vás připravila dárek: