Vědomé tvoření vlastní reality

Když tvoříme svou realitu vědomě, potom všechno v našem životě má nějaký smysl a také své řešení. Víme, co si dáváme do života a když vytvoříme něco nevědomě, tak nám to prostě a jednoduše dojde.

Život je cesta za poznáním a pochopením, je to vývoj a otevírání dalších možnosti. 

Vědomé tvoření vlastní reality přináší nový pohled na život a dává důraz na obnovení své vlastní prosperity. Když víte, co se děje, když znáte souvislosti, potom se snadno koná náprava tam, kde se zdálo být všechno ztraceno.

Když víte, že vy sami jste tvůrcem života, potom je fajn žít život,

i když se někdy zdá těžký a bláznivý. 

Představím vám šest totálních zabijáků vaší prosperity a hojnosti v životě. Jsou to naučené a vžité postoje a přesvědčení, které možná ani neregistrujete a používáte je zcela nevědomě. Je na čase vám je ukázat a pomoct vám se jich jednou pro vždy zbavit :o))

Nemůžu

Bezmocnost a pocit, že všechno jde proti vám, vás izoluje a přitahuje k sobě skutečnosti, které vás ještě více izolují od  prosperity a hojnosti. 

Nemůžu změnit práci

 

Vždyť je přece tolik nezaměstnaných, žiji v kraji, kde práce není a když se přece jenom rozhodnu odejít, potom způsobím kolaps a nedostatek v mé rodině a to prostě nění možné.

Nemůžu najít partnera

 

Pokaždé, když už to vypadá, že bude můj život propojený s nějakým vztahem, s někým, kdo mne bude mít rád, se ukáže, že to byl jen další marný pokus a že o mne nikdo nestojí. Já prostě nemáš štěstí a nikdo o mě nestojí!

Nemůžu dělat to, co chci

Když se rozhodnu něco ve svém životě změnit, poslouchám, že jsem sobec, myslím jenom na sebe a že žiji ve vzdušných zámcích. 

Nemůžu odejít

To nevadí, že máme nefungující vztah, počkáme až děti odrostou, potom se všechno dořeší. Teď to prostě nejde!

Můžu být  šťastná/ý

 

Všechny situace mají své řešení. Život je darem a jen potřebuje vědět, jak to vlastně chcete vy sami. Pokud máte pocit, že se váš život ocitl v jakékoliv energii NEMŮŽU, potom je potřeba si uvědomit, že potřebujete obnovit svou radost ze života a že je možné žít jinak. To je začátek k novému životu a k radosti z něj.

Nejde to

Neumíte si představit mechanismus nějaké změny k lepšímu? Máte pocit, že to nejde být šťastný a spokonený, protože všechno jde proti vám a váš život se už roky nemění.

Změna v práci

Nejde to, protože nemám vzdělání, tohle neumím, jsou lepší a chytřejší než já a já musím počkat, až mi dají povel, že jsem adekvátní a možná i v něčem schopný. Než se tohle stane, musím zůstat tam kde jsem. To prostě jinak nejde!

Životní situace

To nejde být šťastný a uvolněný, když jsem uvnitř celý zničený a nemohoucí. Ona mne miluje, ale to nejde, aby milovala zrovna mě. Musím být ostražitý a hlídat její každý krok, protože se určitě kolem ní točí tolik skvělých chlapů. Co by ona potom na mě mohla vidět! Musím jí ukázat svou sílu, to přece nejde, aby ona měla pocit, že jsem míň, než ti ostatní chlapi!

Štěstí

Tý jo, ten má štěstí. Tohle já nidky nedokážu, jemu to jde všechno na ruku, ten má určitě dlouhé prsty, určitě někoho podplatil a určitě si to nakradl. I ta jeho ženská je skvělá, ten má prostě víc štěstí než rozumu, blbec jeden!

Změna

Potřebuji novou práci, potřebuji aby se to někam posunulo. Nečekejte, že budu aktivní, nečekejte, že já sám něco změním, miluji jistotu a tohle mi přivádí infarkt. Představa, že se budu muset někam přesouvat, něco dělat jinak a mít kolem sebe nové prostředí a nové lidi, no to mě rozvnou zabte!

Všechno jde, když se chce 

Když vypnete ve své hlavě posuzování a prostě uděláte to, co je pro vás dobré, potom se všechno narovná, najdete řešení, objeví se nové možnosti a vy si konečně začnete užívat svůj život. Nejste na to sami! Máme přece úžasnou a skvělou metodu J.I.H® a umíme jí používat!

Nemám

Je jasné, že vnímáte nějaké své omezení, je ale pravda, že díky tomuto jasnému důkazu si k sobě přitahujete tomu podobné. Když přijmeme tento fakt s uvědoměním, že je to jen dočasné, že jsou i další možnosti a že to tak nemusí být, potom se věci mohou pohnout k lepšímu!

Vzdělání

Kdo by mě chtěl, nemám školu, nemám žádné možnosti. Je jasné, že kolegové mají lepší vyhlídky, jsem prostě neschopný! Neříkej mi, že to nevadí! Já vím, že nemám žádnou šanci!

Peníze

Je jasné, že jich nikdy nebudu mít dost. Vždycky se něco semele a moje situace se ještě zhorší! Jsem neschopný člověk, který nedokáže vydělat dost peněz!

Radost

Jak se ostatní můžou radovat, když život je tak těžký! Copak nevidí tu nespravedlnost a hrůzu, která všude kolem vládne? Vždyť se tady na téhle planetě nedá žít! Každý jen kouká, jak druhého servat z kůže, všude násilí, jak se může vůbec někdo smát?

Možnosti

V mém životě mám jasné zkušenosti, že nemůžu dělat nic jiného, než to, co dělám. Jak bych mohl dělat něco jiného?A taky co by to jako mělo být? Nikdo mi neporadí a já stejně vím, že tak to prostě se mnou je!

Mám každý den nové možnosti

To nevadí, že zatím své možnosti nevidíte! Připusťte, že je prostě potřebujete a chcete ve svém životě vidět. Uvědomte si, že všechno začíná ve vaší hlavě a ta potřebuje dát záměr. Tím, že vůbec připustíte novou možnost, vaše energie jí začne dávat do reality. Dívejte se kolem sebe a dívejte se na své další možností, nehodnoťte, dívejte se. Dojde vám, že život je vývoj a vaše stagnace vás ničí!

Co bylo

Minulost je jako váš stín, důkaz toho, že jste selhali, nebo že vám bylo ublíženo! Kde já bych mohl být, kdyby....! Kdybych se tenkrát rozhodl jinak, tak by se nestalo....! Kdyby mi rodiče nedělali, nebo udělali..... tak bych mohl být dnes šťastný!

Dětství

Rodiče se o mne báli tak moc, že mi nic nedovolovali a táta byl jak hlídací pes! Jiní na tom byli mnohem líp! Musím se stále snažit to nějak pochopit, proč mne nemají rádi! Vždyť už víc milovat nedokážu a nikdy to není dost!

Zklamání

Tolik jsem se těšil na společný život a všechno se to sesypalo, jako domeček z karet. Je to tak nespravedlivé, můj život je jedno velké NIC a já tak musím žít. Raději nebudu nic dalšího dělat, nebudu aktivní, protože přijde další zklamání a to já už prostě nechci!

 

Panika

Jak se mám rozhodnout? Co když se rozhodnu špatně! Jaké já mám vlastně možnosti? Musím to hooodně rozmyslet, kouknout se ze všech možných úhlů pohledu, jenomže já se určitě stejně rozhodnu špatně, tak vlastně nevím, já NEVÍM!

Pocit viny

Určitě to mám napsané na čele, že jsem selhal! Jak se můžu někomu podívat do očí? Stejně se provalí, že jsem někde něco špatného řekl, udělal. Nevím co, ale určitě jsem někde někomu pokazil jeho život svým chováním, svým rozhodnutím. Musím se strašně moc snažit napravit TO  něco, i když nevím co!

Minulost přinesla zkušenosti

Ano, možná se vaše minulost vyznačovala zkušenostmi, které vám udělaly mnoho vrásek na čele. Hurá, máte to za sebou, poděkujte si za to, že jste to zvládli a že z těchto situací máte mnoho zkušeností. A o ty přece šlo, o zkušenosti vašeho života!

Co bude

Hlavně, aby se nestalo..! Tuhle situaci jsem už zažil a vím, že to nedopadne dobře! Je jasný, že si při maturitě vytáhnu otázku o které nic nevím! To jednání bude zase hrozné, stejně se nic nedořeší!

Nejistota

Já ale potřebuji nějakou jistotu! Když nebudu mít něco v ruce, potom je jasné další moje selhání a můj život je v troskách!

Strach

Co se stane, když udělám ...! To zase bude hrůza, můj život je v troskách! Já jsem to věděl, že to nemám dělat a teď to mám tady! 

Beze změny

To nevadí, že mne v práci využívají, hlavně že mám stálý plat, i když mizerný! Když odejdu od partnera, co se stane? Jaký to na mě bude mít dopad? Raději to nechám tak, jak to je! Vždyť ono to zase není tak zlé, jiní jsou na tom přece mnohem hůř!

Bez peněz

Jsem to věděl! To jsou chytří, co říkají, přitáhni si k sobě svou hojnost, jenomže já jsem to dělal a místo peněz přišla další složenka. Já to prostě vím, že ty peníze jsou zabiják a jasně, že za to můžou ty prachy. Kdyby nebyly, jak bychom se mohli všichni mít! Jenomže ti, co je mají, si je někde nakradli a teď se tady naparují a my pro ně makáme za pár šušňů!

V přítomnosti je síla

V přítomnosti už teď je všechno jasné, když si uvědomíte, jak je vám právě TEĎ, zjistíte, že v tomto okamžiku je vám dobře. Když je vám dobře teď, uvědomíte si, že když je to teď, je to i další teď a vlastně si jen potřebujete držet toto uvědomění a tím přitáhnete stejné.

Kontrola

Jak to děláš a co s tím děláš! Ty nevíš, jak se máš chovat? Musíš se k tomu postavit takhle! Nemůžeš se jen tak rozhodnout a odejít..! Proč on to udělal, když to měl udělat jinak! Musím mu dát jasně najevo, že jeho postoje jsou jiné, než jaké by měl dělat: Hlavně aby se nenastydl a aby stihl všechno tak, jak je potřeba!

Co dělají

Oni to dělají blbě, mají to udělat tak a tak! Jak to děláš? Jedině, když to uděláš tímto způsobem, tak to bude pořádně udělané! Ty nevíš, jak se drží koště? 

Jak se mají

Doufám, že se ten náš kluk v té Praze má dobře! Co když se mu stýská? No chudák, asi nemá na telefon, že ani nezavolá! Musím se ho zeptat, jestli nosí na noc teplé ponožky, vždyť trpí na ty studené nohy!!!

Jak mě vidí

No ty si o mě asi myslí věci. Musím se víc snažit, aby viděli, že jsem normální a světu podobný. Teď uvidí, jak jsem starý a tlustý, no to ani nemůžu vyjít ven. Co si o mě řeknou, až zjistí že...! Musím se chovat tak, aby všichni věděli, že jsem slušný člověk a že je mám rád! Hlavně, aby mě nepomluvili a aby mě měli rádi!

Co si řeknou

Mí nejlepší kamarádi jdou spolu na kafe, co si budou o mě povídat! Musím jim zavolat, aby věděli, že mi na nich záleží a Tondovi musím říct, co o něm minule Jirka říkal, aby si nemyslel, že to o něm říkám já!

Myšlení ostatních nezměním

Nikdy nedokážete ovlivnit myšlení druhých, je to prostě jejich volba a jejich postoj. Je důležité si uvědomit, že máte svou jedinečnost a že váš život je postaven na komunikaci a opravdovosti. Když získáte svou vlastní hodnotu, potom nebude nic, co by vás mohlo pošpinit, nebo znevážit.

Vyhlášené termíny

"Vědomého tvoření vlastní reality"

Termíny pro vás připravujeme :)

"Vědomé tvoření vlastní reality" je základním stavebním kamenem pro obnovení své vlastní prosperity.

Jednodenní workshop je velice intenzivní a obnovující. Díky metodě J.I.H® je vaše energie opět obnovena a vrácena do její přirozenosti - hojnosti všeho potřebného. Vám se aktivuje vnímání zažitých postojů a následné zrušení na vědomé úrovni.

Na cestě k sobě a svému lepšímu žití považuji "Vědomé tvoření vlastní reality" za úplný základ!

Vědomé tvoření vlastní reality 

jednodenní workshop

Díky metodě J.I.H® se obnovuje vaše přirozenost

a vědomá práce pro  zbavením se navyklých postojů.  

 Cena workshopu  je:

699,-Kč

 

Metoda J.I.H®

Jasné informace hned emočním naciťováním je spolehlivá metoda k obnovení své vlastní prosperity života. Je jedno v jaké oblasti je využita, všude je přínosná a dokáže vás vrátit do hry.