Člověk je zrozen pro objevování svých schopností a vytváření nových možností života.

Vítejte na cestě k úspěchu vašeho života, tvoření vašich záměrů a nových možností vaší hojnosti.

 

Máme společnou cestu!

Pár slov na úvod

Tento projekt přišel jako blesk z čistého nebe před třemi roky. Zaobírala jsem se tím, proč vynaložené úsilí v práci nepřináší kýžený výsledek. Hledala jsem všechny možné i nemožné varianty v mé cestě k pochopení sebe. Pročítala jsem stohy knih, hledala důvody a důsledky chování, myšlení, postojů.

Najednou mi došly souvislosti. Viděla jsem v sobě film událostí, myšlenek, rozhodnutí, které každý z nás využívá na své cestě a postupně se mi odkrývaly souvislosti. Na tom není nic převratného. Já jsem však viděla mnohem víc! Viděla jsem všechny možné situace, které ovlivňují rozhodování, energie, které nejsou vlastní majiteli, ale přesto obrovsky ovlivňují dopad daných rozhodnutí. Viděla jsem propojení, o kterých majitel ani netuší, viděla jsem propojenosti lidí a jejich postojů k dané činnosti. Vnímala jsem všechna propojení, která maří záměry.

Bylo to tak silné poznání, jako když Thomas Alva Edison objevil žárovku. Stejný pocit, stejné vnímání možností, stejné obrovské nadšení. Měsíc jsem měla problém držet jazyk za zuby, abych každému na potkání nevykládala "proč" mu nefunguje jeho záměr. 

Přišla cesta dávání vnímaného do reálného života. Přišly malé i velké firmy a já jsem postupně dávala své poznání do jejich díla. To, co jsem viděla ve svých vizích, se stalo zkušeností reálného života. Někdy je těžké vysvětlit mechanismus mé práce pro firmy, věřím, že výsledky mluví za vše :o))

 

Vítejte na společné cestě k úspěchu vaší firmy

 metodou J.I.H®

Pomoc pro vaší firmu 

 Když se pracovní záměr nevyvíjí tak, jak jsme doufali, když se naše snaha ukazuje zmarem, když se nedaří, je správný čas požádat o pomoc. 

Všichni to chceme zvládnout. Pracujeme hodiny a hodiny, práce je přednější, protože nám vydělává peníze. Je v pořádku být za svou práci ohodnocen, je v pořádku být v dostatku peněz. Jenomže ne vždy je to realita. Pocit selhání a marnosti je potom další hřebíček do rakve vaší hojnosti. 

Tam, kde odhadujete úspěch, já sama vím, jestli je vaše očekávání reálné. V plánovaném holportu toužíte po úspěchu, já ale cítím, jestli je tato provázanost pro vás výhrou. Tam, kde vy nevidíte východisko já vnímám, jestli je vše ztraceno a jestli je nějaké řešení. 

Už žádná nahodilost, prostě v komunikaci se mnou najdete ve svém životě zase růst a lepší pocit z úspěchu. 

Momentální podmínky vám nevyhovují?

Je pravý čas najít další řešení. Cítíte-li už teď strach z toho, jak se vaší firmě bude dařit, jaké budou následky momentálního stavu, potom je možné společně najít další možnosti. Neúspěch neznamená vaše selhání. Věřte, každý z nás si takovou situací prošel. Nemusí vám to zlomit vaz, na všechno existuje řešení!

Zdá se vám vaše úsilí zbytečné?

Zkusili jste všechno, možná vás vaše práce nebaví. Je fain vědět, jaké jsou vaše možnosti a jak se jeví vaše budoucnost v dané oblasti. Ne vždy je vybudované váš hlavní směr, místo strachu je fajn vědět, co je vaším hlavním tahem na branku. Místo ublížení a nenávisti k sobě a všem ostatním, místo hledání " kdo za to může" je super vidět dál, než na špičku svého nosu ( tedy, jen to, co se nedaří)!

Jsou pro vás peníze noční můrou?

Vím, že věříte, že se něco změní, že TO dáte. Vím, že je váš úmysl být v hojnosti a mít peníze na veškeré své výdaje. Vím, že to není lehké, že děláte všechno možné i nemožné pro úspěch své firmy. I tady určitě najdeme společnou řeč :o))

Každý má právo na úspěch!

Chcete zažívat lepší časy?

Jasné, vždyť o to tady vlastně jde. Představte si, že vám náleží hojnost. Představte si, že řešení se vždycky najde. Víte, že už teď může být dobře? Nemusíte na to být sami. Vždyť život je o spolupráci, možná je ten nejlepší čas!

Chcete být pánem svého času?

Je jasné, že je potřeba být aktivní, je super, když víte, v čem je síla vašeho života. Je skvělé, když dáváte pozornost do situací a řešení, které vám přinesou hojnost a radost z úspěchu.

Když víte, že je vaše spolupráce s partnery přínosná, potom je radost pracovat.

Raketový start pro vaší firmu?

Jasně, proč ne! Je potřeba vyložit karty na stůl, vyjevit svá bolavá místa a mluvit o tom, co se vám podařilo i nepodařilo. Nikdo vás neodsuzuje, ani nehodnotí! Jen hledáme nová řešení a nastavujeme nové možnosti. Vždyť všechno má své řešení!

Pro koho je spolupráce se mnou vhodná?

Pracuji metodou J.I.H® které jsem spoluautorkou.

Spolupracuji s tím, kdo je autorem projektu. Majitel měl svůj záměr a ten se snažil dát do života. Je jedno, jak velká firma je jeho součástí. On sám ví nejlíp, jakou ambici měl ve svém díle, on své dílo má jako své dítě, jako svou rodinu. On ví, jaké jsou probdělé noci v obavách, jak se bude jeho projektu dařit. On sám nejlépe ví, čím procházel, prochází a má obavy, čím bude procházet. 

Má na sobě ohromnou zodpovědnost za fungující rodinu, za prosperitu svých zaměstnanců a jejich rodin. On sám ví, jakou noční můrou prochází. Nikdo z podřízených si neumí představit, co obnáší být majitelem firmy byť jen s jedním zaměstnancem, kterým je on sám.

Potřebuji pravdivé informace o vaší firmě, o situaci, kterou procházíte. Ujasněte si, zda je pro vás vaše firma stále tou, kterou vám stojí za to postavit znovu na nohy a potom začneme pracovat společně na realizaci vašeho nového díla...

S čím je třeba počítat 

 • Právní smlouva
  V případě naší spolupráce je naše společná cesta podložená právní smlouvou, ve které je uvedena cena, doba vzájemné spolupráce a ujednání obou stran.
 • Hrajeme fér hru
  Nepodporuji násilí, špinavosti a aktivity za hranicí zákonů. Jen čistá práce má pro mě cenu. Pokud se ukáže z vaší strany potřeba jít nezákonnou cestou, naše spolupráce končí, vaše závazky vůči mně nikoliv!!!!
 • Podávání jasných a pravdivých informací
  Domluva je jasná, podáváte průběžně informace o tom, jak se vám a vaší firmě daří. Pokud nedostanu informace několik týdnů, moje spolupráce končí. Vám však závazek vůči mě trvá!!!
 • Před ukončení naší spolupráce
  Vím, že při dodržení výše uvedeného se vaší firmě ulevuje, je ve vašem zájmu urgovat prodloužení spolupráce :o))

Potřebujeme se poznat!

Řeknu vám, jak pracuji, ukážu vám styl své práce!

Vy mi řeknete víc o své firmě, o záměru a plánech a já vám vysvětlím konkrétní kroky.

Na základě informací postavíme finanční stránku věci, způsob spolupráce.

 

Rozhodneme se, jestli naše cesta bude pokračovat společně :o))

První schůzka je nezávazná a pro vás zcela zdarma!

 

V případě spolupráce je vše podloženou právní smlouvou a zárukou ochrany osobních a firemních údajů!

Co o naší spolupráci říkají majitelé firem:

V recenzích není uvedeno jméno firmy, případně majitele z důvodu ochrany osobních a firemních údajů. Vše je vázané smlouvou o spolupráci, která zajišťuje mou mlčenlivost o vnitřním uspořádání a chodu firmy.  Recenze zde uvedené jsou zaslané od reálných majitelů reálných firem, vše je postaveno na férovém jednání.Děkuji za pochopení. 

Po čtrnáctiletém působení na trhu se naše prosperující firma rozhodla založit dceřinné s.r.o., a uvést na český trh nový produkt. Podnikatelský záměr se ale dostal do velkých potíží. Po půl roce, v roce 2012 jsme utržili deset milionů a utratili dvacet pět. Další rok sice tržby stouply, ale ztráta se nesnížila. Krize se blížila a my jsme připravovali varianty řešení na odvrácení krachu. V tu dobu jsem se seznámil s paní Matuškovou z Centra obnovy životní harmonie a začal jsem s ní diskutovat o našich problémech. Diskuze vyústila v dohodu o spolupráci. Každý náš nový krok, záměr, či zákaznický projekt jsme konzultovali s paní Matuškovou díky mailům a telefonickým hovorům a ta nám k tomu dala svoje vyjádření. Čím dál víc jsem poznával, že čím více pravdivých informací sdělíme, tím rada bude komplexnější. Začala fungovat pravidelná týdenní výměna mailových informací. Naše nynější situace je taková, že dceřiná firma loni utržila 110 milionů a vykazuje slušný zisk mezi pěti a deseti miliony korun. Navíc teď s paní Matuškovou k mé spokojenosti konzultuji i projekty naší mateřské firmy.

Majitel firmy

V programu Ozdravování firem Jarky jsme s manželem asi 3 měsíce. Předtím jsme se asi tři čtvrtě roku snažili založit relaxační centrum, ale projekt nám dost zadrhával. Úvěr byl v nedohlednu, na hygieně někam zašantročili naší dokumentaci a nikdo nic nedělal. Muž byl naštvaný na všechny a já jela z nějaké setrvačnosti. Pak jsme pochopili, že bez zásahů zvenčí to prostě nedáme a začali spolupracovat s Jarkou. A věci se pomalu rozhýbaly. Nemůžeme- li si vybrat mezi firmami, bankami, tím, kdo by nám mohl vytvořit logo, Jarka nám poradí na koho se obrátit, nebo naopak řekne, s kým bychom ztráceli čas. Než jdeme jednat na úřady, do bank, s budoucími spolupracovníky apod., vše pročistí a my víme, že výsledek bude pro danou chvíli ten nejlepší možný. A v neposlední řadě z nás samotných sundává strach – strach z neúspěchu, ze zadlužení, z toho, že to „zase“ špatně dopadne a učí nás se nad naším dílem radovat. Tak se po třech měsících stalo, že jsme konečně získali úvěr, stavební řízení je zase v plném proudu a chýlí se ke zdárnému konci a my se začínáme s lidmi kolem nás těšit, až bude hotovo a centrum poběží. A nejlepší je, že vše vychází z pravdy a lásky, tam není místo pro manipulaci.

Majitelka relaxačního centra

Bude vás zajímat

Těším se na vás :o))  Jarka Matušková