METODA JIH®

Metoda JIH® je špička v osobním rozvoji, která navrací člověka do jeho nejlepší

formy života a učí ho s ním vědomě a jednoduše pracovat.

Metoda JIH® má za sebou šest let od svého pojmenování. Vznikala dlouho před tím. Společně s Hankou Mokrou jsme hledaly a nacházely úlevu a řešení přicházejících životních situací. Pojmenovávaly jsme stavy, které jsme žily, všechny emoce a jejich dopad na tělo, mysl, duši a celek.

Všechny objevené souvislosti jsme okamžitě vkládaly do našeho života. Všechny objevy souvislostí byly odpovědí na naše otázky. Napřímily jsme veškeré své úsilí a pozornost do vnímání a cítění, opíraly jsme se o dvě veličiny, které považujeme za jediné a spolehlivé spojení - pravdu a lásku.

Pravdu máme každý svou, stejně jako milovat můžeme různými způsoby. Kvůli žárlivé lásce se lidé trápí, ubližují si a zraňují. Chanellingem přicházely informace o nutnosti propojit pravdu a lásku, aby vznikla kombinace, díky které rozum, ego a myšlení ztrácí svou nadvládu. Pravdivá láska a láskyplná pravda je emoční síla, která je základem v Boží podstatě. Tedy energií, která je totožná s energií zrodu v té nejčištší podobě.

Postupně se všechny složitosti a informace dostávaly do jednodušších forem. Vyslovené slovo, věta a souvětí v metodě JIH® nese obrovské záznamy všech poznání. V každém slově a větě je obrovská síla úlevy, protože okamžitě rozpouští nánosy těžkých energií. Síla metody JIH® je aktivní v každém projektu, v každém kurzu, videu, textu.

Z veškeré složitosti vznikla naprostá jednoduchost, do které jsme se právě skrze obrovské složitosti dopracovaly. Předáváme vše tak, jak jsme my samy odžily a to, co samy žijeme. Vstoupily jsme do Boží podstaty, ve které je dominantní přítomný okamžik a energie všudypřítomného TEĎ. Reagujeme na přítomnost, minulost je jen informací o tom, co bylo a budoucnost je čas, který stavíme právě teď svou přítomností. Do tohoto velmi aktivního a velmi jednoduchého stavu bytí jsme se dostaly díky opuštění všech dogmat a urputností, všech vztahových a pracovních závislostí a potřebou žít v přítomném okamžiku. Naše životy jsou propojeny láskou a opravdovostí přítomného okamžiku a vděčností za každý prožitek a zkušenost.

Autorky metody JIH®

Pracuji na svém osobním rozvoji víc jak 15 let. Má cesta začala hledáním souvislostí a důvodů mého nepohodlí. Prošla jsem kurzem SRT-Spiritual Response Therapy, který mi otevřel cestu do časoprostoru. Díky spolupráci s Hankou Mokrou vzniklo propojení našich zkušeností.
Jarka MatuškováAutorka projektů postavených na metodě JIH®
Pracuje na svém osobním rozvoji víc jak 15 let a začala v průběhu postgraduálního studia studovat Kraniosakrální biodynamiku pod záštitou švýcarského institutu. Před deseti lety ve spolupráci s Jarkou Matuškovou propojily své znalosti a zkušenosti a postupně vznikala metoda JIH®.
Ing. Hanka Mokrá PhD., BCSTAutorka cvičení a projektů postavených na metodě JIH®

JIH® je forma osobního rozvoje 21. století

Je postavena na jednoduchosti. Vnímání života skrze intuici a její postavení jako hlavní zdroj informací, je jediný možný směr tohoto století. Vnímání a cítění je spojení s věděním a návodem na řešení každé životní situace. 

 

JIH® je návrat ke zdroji života

Každá pomoc kouče osobního rozvoje metodou JIH® rozpouští nánosy nepohodlí a obnovuje schopnost vnímat sílu Boží podstaty, která je každému vlastní. Pod energií rozumu, ega a myšlení nejsme schopni vnímat přirozenou sílu vědomí a vědění. Tím se ochuzujeme o informace, které jsou pro nás připraveny a zatěžujeme tělo a duši.

JIH® je garancí životní

cesty bez ega

Cílem osobního rozvoje metodou JIH® je vzít sílu egu a rozumu a vrátit člověka do jeho přirozeného intelektu vědění a vědomí. Jakmile přestaneme dávat pozornost egu a rozumu, ztratí svou sílu a moc a stanou se neškodnými přihlížejícími. Síla vědomí a vědění je napojení se na zdroj veškerých informací, tedy i těch, kterých si nejsme vědomi z důvodu omezenosti ega a rozumu.

 

 

JIH® je novodobá úroveň

vnímání a cítění

Rozum a ego potřebují vaši hlavu. Ta ale není dobrým průvodcem života. Vlastní vnímání a cítění je zárukou správnosti rozhodnutí. Je to spolehlivá navigace, kterou máte stále sebou. Vždy a všude. Vnímáním svých pocitů a reakcí najdete důvod nepohodlí a díky osobnímu rozvoji metodou JIH® dokážete velmi rychle obnovit svou životní sílu a energii ve všech oblastech života.

 

JIH® pomáhá ve všech oblastech života

Není oblast života, ve které by osobní rozvoj metodou JIH® nepomohl. Je jedno, jestli právě teď řešíte složitosti ve firmě, trápí vás zdraví, nefunguje vztah, nebo se chcete vědomě dostat do stabilnější formy svého života. Nezáleží na tom, kolik vám je let, ani v jaké etapě života se nacházíte. Vaše Boží podstata má pro vás vždy připravené řešení. 

Co je pro mě metoda JIH®

Pro mě je tato metoda JIH® životní styl. Nejde jej použít jen v některé oblasti života a jinde dělat, že neexistuje.

Od okamžiku, kdy jsem přijala channelingem informaci o tom, že je nutné vše postavit na pravdě a zároveň ji opřít o lásku, vzniklo nejsilnější pouto k mému životu právě v jeho jedinečnosti, zároveň v neústupné potřebě žít právě pravdou a láskou.

Když se dnes podívám přes rameno do své minulosti, vidím, jak se změnil můj přístup k životu a jak já sama jsem byla nucena přestat hrát hry sama se sebou, postupně jsem musela vytahat všechny své kostlivce ze skříně a narovinu si lít čistého vína.

Střídaly se a stále se střídají krásné okamžiky s bolavými místy, jen ty hupance jsou kratší a měkčí a já je neberu jako selhání, nebo prohru, ale jako okamžik, který mi ukazuje potřebu se zastavit, opustit staré a nefungující a najít řešení. Právě tyto okamžiky jsou ta nejcennější poznání, která jsem kdy udělala a nová cesta je nejstabilnějším místem v mém životě.

Procházet tím "hnusem" není vždy příjemné, ale pro mě je to jen křižovatka, u které já volím svůj směr - přesně tam, kam chci jet.

Můj život se vyvíjí a já se stále učím jít dál, nedávat jiným vinu za svou situaci, ale vidět ve všem cestu k novým možnostem. Vždy se ptám: "Kde jsem kývla na tuto situaci?" a potom zaujímám nový postoj a ten rovnou dávám do života. Není na co čekat, jednám hned. Vždyť už teď mě to bolí, tak proč to protahovat. Bolesti se tedy bát nemusím, tu právě teď žiju, tak mě může potkat už jen úleva a nový směr. A o to v životě jde. 

Život je neustálá změna, a tak si ho měním podle přítomnosti. Nic jiného není potřeba.

Svět dospěl do stavu, kdy rozum selhává

a nastupuje síla intuice a vědění

Všude, kam se podíváme, je tisíce důkazů, že rozum a vytyčení si nesmyslných cílů, vyčerpává všechen lidský potenciál. Už není možné kývat na to, že intuice je jen pro šarlatány a černé mágy. Je to přesně naopak. S intuicí se rodíme a když se jí řídíme, život je mnohem lehčí a jednodušší. Vnímání a cítění je tedy cesta ke zjednodušení života. K takovému životu se prokousáváme přes složitosti, tíhu a neustálou kontrolu, až nám nakonec zbydou pouhé dvě otázky: "Chceš to, nebo ne?"

Jako autorky metody JIH® jsme prošly životem plným zvratů a nepohodlí, až jsme se dostaly právě do jednoduchosti Boží podstaty, kde je podstatné jen to opravdové. V tomto prostoru není místo na hry a různé verze rozumu. Je jen realita tady a teď, je jen ano, nebo ne. Jednoduchost plná informací a intenzivní aktivity, která přináší impulzy a možnost objevování dalších souvislostí. Tato jednoduchost je plná efektivní aktivity, ve které do sebe všechno krásně zapadá a my víme, že už teď je všechno v pořádku.

 

Jak se můžete k osobnímu rozvoji metodou JIH® dostat právě vy?

Vím, jak je důležité mít na své cestě spolehlivého průvodce. Připravily jsme pro vás cestu k lepšímu životu. Pokud jste rozhodnuti měnit svůj život k lepšímu, využijte těchto možností:

Kurzy

Všechny kurzy v sobě nesou obrovskou sílu a každé slovo a text přináší úlevu. Nabídku kurzů najdete kliknutím na tlačítko.

Chci vědět víc o kurzech

Videa

Na mém YouTube kanálu najdete spoustu inspirace a úlevné energie. Klikněte na tlačítko a staňte se odběratelem videí osobního růstu metodou JIH® zcela zdarma.

Chci být odběratelem videí

                                Vyžádejte si konzultaci

Nevíte si rady, co je pro vás nejlepší? Kontaktujte mě a spojím se s vámi pro termín bezplatné konzultace.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 Ceny za koučink

s autorkou osobního rozvoje metodou JIH®

Konzultace
Půlhodinová konzultace na jakékoliv životní, či pracovní téma formou online videohovoru (Messenger, ZOOM)
3000 Kč
Koučink
Hodinové kompletní nastavení všech oblastí života formou online videohovoru (Messenger, ZOOM)
5000 Kč

Pro objednávku vyplňte formulář.

Do zprávy vepište zda máte zájem o konzultaci, nebo koučink.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů