A co vlastně děláš?

Otázka na tělo!

Dostala jsem otázku na kurzu, co vlastně dělám. Jsem na sebe hrdá, protože už konečně alespoň trochu vím, jak na tuto otázku odpovědět. Měla jsem shrnout do dvou vět, co je můj business.

No, měla jsem to napsané hned, ale vysvětlit ústně ve dvou větách něco, na co si většina netroufá ani pomyslet, natož uznat, že to je možné, to se prostě moc nedá.

Moje odpověď byla malinko delší.

Doufala jsem, že uspokojím posluchače, ale mýlila jsem se.

“ A co tedy vlastně děláš?“

Znejistěla jsem. Už jsem nebyla tak silná v kramflecích. Začala jsem tedy znova. „Moje silná stránka je, že vnímám to, co klienta zdržuje, zastavuje a on sám to nevidí.“

Ozvala se další otázka:

„Jak to děláš?“

„Vnímám nepohodlí klienta, umím zjistit, proč se tak cítí a umím danou situaci napravit.“

„????? Jak to děláš?“

„Půjčím si energii klienta a vím, kde je zakopaný pes. Vím, proč to tak má a umím tuto zátěž zrušit a nastavit prosperitu a hojnost.“

„????? Neumím si to představit! Musíš mi to víc vysvětlit!“

Už jsem byla v koncích!

Sakra! Tolik jsem se připravovala! Byla jsem hrdá, že jsem dala dohromady pár vět o tom, co dělám a teď jsem zjistila, že to prostě nejde vysvětlit.

Jsem jako dítě, které neví, že se tváří divně, ale otec mu říká:“ Zase se tváříš jak Svatá Dala!“

Musím to dál trénovat! Ach jo!

Možná jednou přijdu na to, jak vysvětlit lidem, že prostě jejich energii cítím a vím důvod jejich nepohodlí. Že vím, že jsou skvělí, i když jsou oni sami přesvědčení, že to tak není. Možná jednou budu umět v jedné jediné větě říct, že umím během sekundy zjistit jejich potenciál a že jejich trápení je jen iluze rozumu. Snad se mi podaří najít ta správná slova k vysvětlení toho, že umím vrátit jejich život do radosti, do hojnosti a prosperity. Že se nemusí trápit, že všechno má své řešení, že jejich život není řehole, ale cesta.

Věřím tomu, že jednou zvládnu jednoduše říct:

“ Vím o vás hodně a vím, že jste skvělí! Pojďte se mnou, ukážu vám, jak žít život v radosti a lásce, v hojnosti a prosperitě všeho, pro co se rozhodnete, znám cestu a je moc fain. Je mnohem hezčí a zajímavější, než to, co žijete teď, je to prostě život sám!“

Možná příště, při dalším kurzu o on-line marketingu už budu mít pádnější slova k tomu, co vlastně dělám „o)))

 

….A co vlastně dělám? Opravdu to chcete vědět? Tak koukněte sem :o))

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou