Metoda JIH®: Navrať se do nejlepší formy života

Nauč se vědomě a jednoduše pracovat s vlastní energií

Poslechni si rozhovor se mnou na cestách k sobě:

Metoda JIH® má své pojmenování od roku 2015. Vznikala dlouho před tím. Společně s Hankou Mokrou jsme hledaly a nacházely úlevu a řešení přicházejících životních situací. Pojmenovávaly jsme stavy, které jsme žily, všechny emoce a jejich dopad na tělo, mysl, duši a celek.

Všechny objevené souvislosti jsme okamžitě vkládaly do našeho života

Všechny objevy souvislostí byly odpovědí na naše otázky. Napřímily jsme veškeré své úsilí a pozornost do vnímání a cítění, opíraly jsme se o dvě veličiny, které považujeme za jediné a spolehlivé spojení - pravdu a lásku. Pravdu máme každý svou, stejně jako milovat můžeme různými způsoby. Kvůli žárlivé lásce se lidé trápí, ubližují si a zraňují.

Chanellingem přicházely informace o nutnosti propojit pravdu a lásku

Vznikla tak kombinace, díky které rozum, ego a myšlení ztrácí svou nadvládu. Pravdivá láska a láskyplná pravda je emoční síla, která je základem v Boží podstatě. Tedy energií, která je totožná s energií zrodu v té nejčištší podobě.

Postupně se všechny složitosti a informace dostávaly do jednodušších forem

Z veškeré složitosti vznikla naprostá jednoduchost, do které jsme se právě skrze obrovské složitosti dopracovaly. Předáváme vše tak, jak jsme my samy odžily a to, co samy žijeme.

Síla metody JIH® je aktivní v každém projektu, v každém kurzu, videu, textu

Vyslovené slovo, věta a souvětí v metodě JIH® nese obrovské záznamy všech poznání. V každém slově a větě je obrovská síla úlevy, protože okamžitě rozpouští nánosy těžkých energií.

Vstoupily jsme do Boží podstaty

V té je dominantní přítomný okamžik a energie všudypřítomného TEĎ.

  • Reagujeme na přítomnost.
  • Minulost je jen informací o tom, co bylo.
  • Budoucnost je čas, který stavíme právě teď svou přítomností.

Do tohoto velmi aktivního a velmi jednoduchého stavu bytí jsme se dostaly díky opuštění všech dogmat a urputností, všech vztahových a pracovních závislostí a potřebou žít v přítomném okamžiku.

Naše životy jsou propojeny láskou a opravdovostí přítomného okamžiku a vděčností za každý prožitek a zkušenost.

Pokud víš, jakou pomoc ode mě potřebuješ,
objednej si konkrétní termín na:
+420 774 420 251

JIH® je garancí životní cesty bez ega

Cílem osobního rozvoje metodou JIH® je vzít sílu egu a rozumu a vrátit člověka do jeho přirozeného intelektu vědění a vědomí.

Jakmile přestaneme dávat pozornost egu a rozumu, ztratí svou sílu a moc a stanou se neškodnými přihlížejícími.

Síla vědomí a vědění je napojení se na zdroj veškerých informací, tedy i těch, kterých si nejsme vědomi z důvodu omezenosti ega a rozumu.

 

JIH® je návrat ke zdroji života

Každá pomoc kouče a terapeuta osobního rozvoje metodou JIH® rozpouští nánosy nepohodlí a obnovuje schopnost vnímat sílu Boží podstaty, která je každému vlastní.

Pod energií rozumu, ega a myšlení nejsme schopni vnímat přirozenou sílu vědomí a vědění. Tím se ochuzujeme o informace, které jsou pro nás připraveny a zatěžujeme tělo a duši.

JIH® je forma osobního rozvoje 21. století

Je postavena na jednoduchosti. Vnímání života skrze intuici a její postavení jako hlavní zdroj informací, je jediný možný směr tohoto století.

Vnímání a cítění je spojené s věděním a návodem na řešení každé životní situace.

 

JIH® je novodobá úroveň vnímání a cítění

Rozum a ego potřebují tvou hlavu. Ta ale není dobrým průvodcem života. Vlastní vnímání a cítění je zárukou správnosti rozhodnutí.

Je to spolehlivá navigace, kterou máš stále sebou. Vždy a všude. Vnímáním svých pocitů a reakcí najdeš důvod nepohodlí a díky osobnímu rozvoji metodou JIH® dokážeš velmi rychle obnovit svou životní sílu a energii ve všech oblastech života.

JIH® pomáhá ve všech oblastech života

Není oblast života, ve které by osobní rozvoj metodou JIH® nepomohl.

Je jedno, jestli právě teď řešíš složitosti ve firmě, trápí tě zdraví, nefunguje vztah, nebo se chceš vědomě dostat do stabilnější formy svého života. Nezáleží na tom, kolik ti je let, ani v jaké etapě života se nacházíš. Tvá Boží podstata má pro tebe vždy připravené řešení. 

Co je pro mě metoda JIH®

Pro mě je metoda JIH® životní styl. Nejde ji použít jen v některé oblasti života a jinde dělat, že neexistuje.

Od okamžiku, kdy jsem přijala channelingem informaci o tom, že je nutné vše postavit na pravdě a zároveň ji opřít o lásku, vzniklo nejsilnější pouto k mému životu právě v jeho jedinečnosti, zároveň v neústupné potřebě žít právě pravdou a láskou.

Když se dnes podívám zpět, vidím, jak se změnil můj přístup k životu. Byla jsem nucena přestat hrát hry sama se sebou. Postupně jsem musela vytahat všechny své kostlivce ze skříně a narovinu si lít čistého vína.

Můj život se vyvíjí a já se stále učím jít dál, nedávat jiným vinu za svou situaci, ale vidět ve všem cestu k novým možnostem. Vždy se ptám: "Kde jsem kývla na tuto situaci?"Potom zaujímám nový postoj a ten rovnou dávám do života.

Není na co čekat, jednám hned. Vždyť už teď mě to bolí, tak proč to protahovat. Bolesti se tedy bát nemusím, tu právě teď žiju, tak mě může potkat už jen úleva a nový směr. A o to v životě jde. 

Život je neustálá změna, a tak si ho měním podle přítomnosti.
Nic jiného není potřeba.

Co ti v metodě jih® nabízím?

Osobní mentoring

6 týdenní mentoring pro tvůj nový pohled na život, na práci, na vztahy. Pokud chceš rychlou cestu k mnohem lepšímu životu, potom tohle je to pravé.

Každý týden jedno setkání, vyladění, obnovení tvé prosperity tam, kde moc nefunguje. Nasměrování, obnovení tvé vnitřní navigace, schopnost vnímat impulzy a dokonce informace o tom, co je pro tebe správné a co je úplně mimo tvůj životní směr.

Každý týden jedno setkání v ZOOM hovoru, kdy se budeme věnovat nastavení nového systému a objasnění tvé další práce na sobě.

Cena osobního mentoringu je 19 990,- Kč              

Pro objednání mentoringu mě kontaktuj pro první nezávaznou konzultaci ZDARMA
vyplněnín tohoto formuláře:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 Ceník

Osobní mentoring
6 týdenní mentoring pro tvůj nový pohled na život, práci, vztahy. Vyladíme a obnovíme tvou prosperitu tam, kde nefunguje.
19 990 Kč s DPH
Terapie a koučink metodou JIH®
Hodinové kompletní nastavení všech oblastí života formou online videohovoru (Messenger, ZOOM).
3 000,- Kč s DPH
Konzultace metodou JIH®
Půlhodinové ZOOM/Messenger sezení pro vyladění konkrétní situace.
2 300,- Kč s DPH

Termín pro terapii nebo konzultaci si vyžádej na tel. čísle:

+420 774420251

Reference

Velké díky Jarce za správné nasměrování, za úlevu ve všech oblastech mého života, za úžasnou metodu JIH, které je autorkou. Díky JIHu je svět krásnějším a láskyplnějším místem. Během pár minut vyřeší vaše problémy, v energiích uvolní, co je bržděno a blokováno. Velmi doporučuji všem, kdo chce svůj život obohatit o hojnost ve všech oblastech. Jarka ví, jak na to😊😊Jsem ji moc vděčná😊
PetraKosmetička
Meno Jarka Matušková sa vrylo do môjho srdca prvým telefonátom v marci 2022.Bezprostredným,ľahkým a uvoľneným spôsobom ma Jarka voviedla do úžasnej cesty-cesty spoznávania Božstva v inom rozmere ako mi bolo podávané dovtedy z cirkvi. Ten pohľad zo mňa ztriasol obrovskú ťarchu. Jarka ma naučila uchopiť energie,ktoré vnímam a pracovať s nimi s láskou pre svoje a všetkých dobro. Jej pôsobenie má dosah hneď,jej prepojenie s Bohom je citeľné a trúfam si povedať, že Jaruška dokáže zázraky. Ďakujem jej za veľa. Úžasné kurzy, vedenie jej pokračovateľov-terapeutov métody JIH,ktorí podávajú pomoc ďalším. V neposlednom rade zhmotnené Božstvo v jej výrobkoch-liečivé slony, hrejivé šatky a harmonizujúce obrazy… každému kto chce zmeniť uhol pohľadu,kto potrebuje vedenie alebo nové informácie ku krajšiemu životu,odporúčam Jarku Matuškovú. ❤️
KatkaPodnikatelka
Jaruška je pro mě naprosto vyjímečný člověk, o kterém vím, že mě jeho myšlenky a učení vždy a zatím za každých, byť sebetěžších okolností, uvedly zpátky do klidu, k sobě. Poslechnu si v klubu pár jejich videí a jsem znovu v naprosto krásné energii. Zároveň je to člověk, který se věnuje nejen mně, ale i každému, kdo je v momentální „psychické“ nouzi, ihned. Neskutečně si Jarušky vážím a jsem moc vděčná, že ji mám v životě, i za její skvělý klub, který mě vede ke stále radostnějšímu žití.
JanaPodnikatelka Bewit
Jaruška má obrovský dar pomáhat lidem krásným, jemným a láskyplným způsobem. Její metoda JIH je jemnost sama. Neumím spočítat kolikrát mě a celé mé rodině pomohla, ukázala cestu a přivedla nás tam, kde nám je lépe, do lásky a pravdy. Její láska je obrovská, dokáže milovat opravdově, láskyplně a bez podmínek. Je to bytost se srdíčkem na dlani, je to bytost, která trpělivě a s láskou pomáhá řešit problémy ostatních. Pro mě je Jaruška Anděl a jsem šťastná, že je součástí mého života. Jaruška je pro mě obrovským životním darem.
LenkaMajitelka firmy
Jaruška Matušková a metoda JIH mě doslova učarovala. Seberozvoji se věnuji už několik let, ale teprve v podání Jarušky se v tom cítím konečně dobře, přirozeně a svobodně. Vnímám, že vše, co jsem tak urputně studovala a četla v moudrých knihách, dokážu konečně začlenit do skutečného života, který žiju každý den. Miluju Jarušku pro její přímost, jasnost předávaných informací a pro rychlou úlevu, kterou dokáže díky svému cítění a vnímání velmi rychle přinést. Děkuji a moc doporučuji všem.
HankaPodnikatelka
Jarka mě naučila, jak věřit sama sobě. Díky ní jsem zjistila, že je v pořádku být citlivá a vnímavá k sobě i k druhým. Studium terapeuta JIHu mě ukázalo novou cestu životem. Cestu hojnosti, lásky, sebedůvěry a velkého přátelství. Jen díky Jarce si člověk uvědomí že je nádherná bytost, schopná tvořit si svůj svět podle sebe. Děkuji.
AlenaKadeřnice

Co dál můžeš využít pro svůj rychlý posun a růst?

Kurzy osobního rozvoje

Všechny kurzy v sobě nesou obrovskou sílu a každé slovo a text přináší úlevu. Nabídku kurzů najdeš kliknutím na tlačítko.

Chci vědět víc o kurzech

Kurzy pro podporu byznysu

Nech pracovat ve tvém byznysu i sílu tvé intuice a Boží moudrosti. Získáš tím obrovskou výhodu a tvé aktivity budou mít mnohem větší vysledky.

Chci nabídku kurzů

Videa

Na mém YouTube kanálu najdeš spoustu inspirace a úlevné energie. Klikni na tlačítko a staň se odběratelem videí osobního růstu metodou JIH® zcela zdarma.

Chci být odběratelem videí

Podcasty

Svět mluveného slova, to je svět podcastů. Tato forma sdílení mi je velmi blízká a velmi mě baví. Nabízím ti hodnotný poslechový obsah ať už jsi kdekoliv.

Chci poslouchat podcasty

Vyžádej si konzultaci

Nevíš si rady s tím, co je pro tebe nejlepší?

Kontaktuj mě a spojím se s tebou pro termín bezplatné 5minutové konzultace.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Autorky metody JIH®

Pracuji na svém osobním rozvoji víc jak 20 let. Má cesta začala hledáním souvislostí a důvodů mého nepohodlí. Prošla jsem kurzem SRT-Spiritual Response Therapy, který mi otevřel cestu do časoprostoru. Buduji věhlas metody JIH® tak, aby mohla pomáhat stále větším počtu lidí.
Jarka MatuškováAutorka projektů postavených na metodě JIH®
Na vývoji terapeutické metody JIH® spolupracovala do září 2021, nadále používá terapeutickou metodu JIH® jako hlavní složku při své terapeutické praxi. Dál rozvíjí své schopnosti a objevuje další souvislosti života pro pomoc sobě i svým klientům.
Ing. Hanka Mokrá PhD., BCSTAutorka cvičení a projektů postavených na metodě JIH®