Zažijte tu nejkrásnější verzi vašeho života!

Pomohu vám najít smysl života

Pomohu vám najít vaší vnitřní sílu a nový pohled na váš život. Osvobodíte se od zátěže, která vám nedává úlevu a zrušíme koloběh stále se opakujících situací. Vaše proměna zasadí smrtelnou ránu nešťastnému životu a vy si konečně dokážete přiznat, že máte právo na lepší a krásnější život.

 

Co můžete očekávat

  • mou podporu
  • objevení vašeho skutečného "Já"
  • poznání, že všechno je ve vašich rukách
  • pochopíte princip Vědomého tvoření vlastní reality
  • už si nebudete vědomě ubližovat

Co nemůžete očekávat

  • že se váš život stane bez vás
  • že to za vás odžiji
  • že vám budu mazat med kolem pusy pro váš dobrý pocit
  • zapomeňte na ezoterickou omáčku
  • neočekávejte milosrdnou lež, ani pozlátka, aby vás to nebolelo

Jednám přímo, nebuduji vaše iluze. Odkrývám to, co vás brzdí a to také "rovnám" pro vaší klidnější a vědomou cestu. 

Získáte mnoho času tím, že budeme pracovat přímo, nepotřebujeme milosrdné okliky. Váš život se změní a vy zjistíte, kolik možností a potenciálu v sobě máte.

Jsem spoluautorkou jedinečné metody JIH®

 

Pracuji s emocemi, řeším vše z pohledu celé linie času. Vstupuji do dávné minulosti a odkrývám nesoulad v budoucnu. Vše se děje skrze mé vnímání vaší energie a v realitě přítomného okamžiku. Díky této metodě se rovnají vztahy, rodinné i pracovní vazby, soudní spory i pracovní záměry a plány. Vnímáním energií spolehlivě rozpoznám výhodné investice i nevýhodnou spolupráci.

 

Jak vznikla metoda JIH®

 

Příběh metody JIH® vám musím vyprávět z pohledu mého vlastního života.

Narodila jsem se jako prostřední dítě do rodiny, ve které hlavní slovo měl můj tatínek. Byl velice schopný ve svém rebelství a neústupný v rozhodnutí posilovat svůj život v místní hospodě. Naše rodina patřila díky tomu mezi rodiny nepřizpůsobivé. Bydleli jsme na kraji vesnice, v bytě, který neměl ani základní sociální vybavení. Maminka jezdila do Prahy pracovat, aby zabezpečila rodinu a tatínek odpoledne, co odpoledne, přímo z autobusu vstupoval do dveří místní hospody a domů se vracel až pozdě v noci.

V mých 15 letech maminka dostala práci i s bytem v Praze. Přestěhovali jsme se do novostavby na sídlišti. Uauuu. Pro mě nový svět. Obrovské město, autobusy, metro, telefonní budky. Pro dospívající slečnu něco neuvěřitelného. Konečně došlo k rozvodu, ale i potom s námi tatínek bydlel v jednom bytě. Ještě mnoho dalších let jsem zažívala trauma, když se v panelovém domě ozval zvuk odemykání dveří pozdě večer. Bylo mnoho situací, které vyžadovaly zásah lékařů a policie, pokusy o sebevraždu tatínka byly hodně časté.

Ve svých 20 letech jsem se vdala, narodila se nám dcera a přestěhovali jsme se s manželem do menšího města, kde sloužil jako voják z povolání.

Můj muž naštěstí nepije. Odešel od vojáků, začali jsme podnikat a podařilo se nám zkrachovat. Snažili jsme si situaci řešit prodejem bytu. Situace  okolo prodeje se neustále komplikovala a závazky, které jsme měli, se neustále zhoršovaly nátlakem na jejich vyřešení.

Naše situace byla vyhrocená. Snažila jsem se najít řešení, ale vždy, když se možnost řešení našla, situace se ještě víc zkomplikovala. Neměla jsem sílu a byla rozhodnutá si vzít život. Právě v té době jsem se dozvěděla od jedné zákaznice, že "NĚCO" existuje.

Nebylo to nějak konkrétní, ale ve svých pocitech jsem vnímala, že tato informace je pro mě tak důležitá, jako kdybych dostala nový život. Od tohoto okamžiku jsem hltala každou informaci, která by mě přivedla k pochopení "toho něčeho", co mi může pomoc, osvobodit, zachránit.

Snažila jsem se na sobě ze všech sil pracovat. Odpouštěla jsem, objevovala jsem nové možnosti, hledala nové řešení, ale stále jsem měla pocit, že se motám v kruhu. 

Začala jsem používat pro svojí cestu pomoc skrze kyvadlo a zřejmě jsem aktivovala svůj 7. smysl, ve kterém dostávám díky mé víře čisté informace. Postupně jsem nacházela souvislosti, až jsem se dostala informaci o metodě SRT - spirituál responde terapy.Tato technika mě dovedla do možnosti hledat zdroje nepohodlí v minulých životech. Byla jsem v úžasu. Všechno, co jsem žila v tomto životě, jsem nacházela v dobách dávno minulých. Docházelo mi, jak hluboce je člověk ovlivněn situacemi, o kterých vůbec nic neví.

Velmi intenzivně jsem na sobě pracovala několik let, místo složitých tabulek jsem začala používat písmennou tabulku s kyvadlem a dostávala informace, které ulevovaly mému životu.

V té době jsem poznala úžasnou ženu, která za mnou přišla pro pomoc a už při prvním setkání jsme spolu našli společnou řeč. Vnímala jsem její důležitost pro mou cestu. Začaly jsme spolupracovat pro vzájemnou úlevu a objevovaly jsme souvislosti života. Hanka Mokrá v té době měla za sebou studium kraniosakrální terapie a její vnímání reakcí těla bylo pro mě naprosto úžasné. Už nebyla potřebná pomoc písmenné tabulky a kyvadla, přijaly jsme cestu vnímání skrze pocity a reakce těla. Propojením vnímání reakcí těla a jejich pojmenováním jsme nacházely příčiny nepohodlí, nekonečná linie času nám objasňovala nepohodlí a možnou nápravu. Společně jsme budovaly koncept vzájemné pomoci tak, aby docházelo k úlevě a nacházely jsme novou cestu pro láskyplné řešení našich životů, vztahů i hojnosti.

Spolupracovaly jsme vzájemnou pomocí a stále přicházeli lidé, kteří žádali o pomoc. Chtěli se naučit pracovat s energiemi tak, jak je používáme my. Do té doby jsme neměly potřebu pojmenovávat to, co skrze nás probudilo.

Bylo tedy potřebné pojmenovat to, co chtěli znát ostatní pro svou vlastní úlevu i pro pomoc druhým. Vznikla tedy metoda JIH® – Jasné Informace Hned emočním naciťováním.

Tato metoda je unikátní tím, že veškeré informace, které jsme společně objevily, přicházely skrze vnímání a cítění, pouhou potřebou poznávat a chápat souvislosti. Nacházely jsme úlevu v každodenním životě pro sebe i pro ostatní.

Díky metodě JIH nalezlo úlevu mnoho lidí, vzniklo několik projektů, které jsou postupnou cestou pro ty, kteří chtějí umět zacházet se svým životem a žít lásku k sobě a ostatním.


Staňme se přáteli na sociálních sítích, stačí jen kliknout a je to :)