AKTIVACE ŽIVOTNÍ SÍLY

 

OBJEV EFEKTIVNÍ TECHNIKU PRO OBNOVENÍ SVÉ ŽIVONÍ SÍLY 

Jak  se znovu cítit vitální a plná síly? Rychle a bezbolestně!?

Chceš být sebevědomá a odvážná žena, kterou nic nezastaví? Ano, to může být tvá nová realita!

Připoj se na zoomový webinář a získej návod, jak se znovu a rychle dostat do kondice a své síly.

Vím přesně, jak se cítíš. Jsi často unavená, vyčerpaná a máš pocit, že jsi ztratila sama sebe v nekonečném koloběhu každodenního života. Únava tě paralyzuje a brání ti žít život naplno. Vyzkoušela jsi už tolik věcí, ale nic nepřineslo trvalé výsledky. Místo toho ses cítila ještě víc frustrovaná a zklamaná ze sebe a svého života.

Chci ti říct, že existuje cesta ven z tohoto začarovaného kruhu. Cesta, která ti pomůže znovu zapálit tvou vnitřní jiskru, získat zpět svou energii a stát se skutečnou královnou svého života.

Jsem tady, abych ti ukázala cestu. S metodou JIH® v zádech tě naučím, jak objevit původ tvého vyčerpání, ale také postup, jak se zbavit nekonečných her a manipulace, které stále podstupuješ. Díky tomu začneš využívat svůj skutečný potenciál a objevíš v sobě nevyčerpatelný zdroj síly a odvahy.

Představ si, že se každé ráno probouzíš s nadšením a radostí. Že máš důvěru sama v sebe a víš, že zvládneš cokoliv, co ti život přinese. Že se cítíš milovaná, naplněná a skutečně živá.

To vše je opravdu možné. A já ti s radostí ukážu jak na to. Tak neváhej a vydej se se mnou na tuto úžasnou cestu v zoom webinářovém večeru. Protože si zasloužíš prožít život ve vší jeho kráse a naplnění. Jsi připravená stát se královnou svého života?

Rozumím tomu, když se cítíš unaveně a vysíleně z dění ve tvém životě.

 Lidé kolem tebe mají svá očekávání, jak máš ty vúči nim fungovat. Snažíš se každému vyjít vstříc, ale už ti dochází síly, protože je to jako boj s větrnými mlýny. Z počátku tvé aktivity ocení, ale později vše berou jako samozřejmost a tebe to mrzí. Ty sama se snažíš přehlížet signály únavy a pocit marnosti, protože máš na sebe velké nároky. Mnohem větší, než si dokážeš přiznat. Závodíš s časem, s ostatními, s jejich náladami, požadavky. 

 • Snažíš se být dokonalá matka, manželka, dcera, kamarádka, kolegyně. Ale v skrytu duše cítíš, že to nikdy nebude stačit. Že se nikdy nezavděčíš všem.
 • Dáváš ze sebe maximum, ale stále to není ono. Pořád ti někdo říká, co bys měla dělat lépe, jinak, více. A ty už nevíš, kde brát energii.
 • Cítíš se vyčerpaná, jako by ti docházel dech. Jako by ses topila v moři nároků a požadavků. A nikdo nevidí, jak moc se snažíš.
 • Máš pocit, že selháváš, že nestíháš, že to nezvládáš tak, jak by sis přála. A bojíš se, že jednoho dne to všechno spadne jako domeček z karet.
 • Chtěla bys mít chvíli klidu, nadechnout se, být sama sebou. Ale bojíš se, že když zvolníš, všechno se zhroutí. A tak se ženeš dál, i když tě to vysává.
 • Toužíš po ocenění, po tom, aby někdo viděl, co všechno děláš. Ale místo toho slyšíš jen výtky a připomínky. A to bolí.
 • Někdy večer brečíš do polštáře a přemýšlíš, kde se stala chyba. Proč se tak trápíš, proč nemůžeš být šťastná. A ráno se zase zvedneš a jedeš dál.
 • Cítíš se jako na běžícím pásu, ze kterého nemůžeš seskočit. Jako vězeň cizích očekávání a nároků. A přitom tak toužíš po svobodě a lehkosti.
 • Víš, že takhle to dál nejde. Že se musí něco změnit. Ale nevíš jak, nevíš kde začít. A tak se točíš v začarovaném kruhu vyčerpání a frustrace.

Musím ti říct jednu důležitou věc.

Tvůj nekonečný boj s únavou má své řešení. 

Stojím před tebou s otevřeným srdcem a přináším ti možnost nové síly ve tvém životě. Zastav se na chvíli a zamysli se: kolikrát jsi cítila, že tě tíha světa táhne ke dnu, že každý tvůj krok je bojem proti neviditelnému protivníkovi? A kolikrát jsi si řekla, že už nemůžeš dál, že tvoje síly jsou na konci?

Chci ti říct, že klíč k tvému osvobození je mnohem blíže, než sis kdy myslela. Že tvá nekonečná únava a pocit ztráty směru nemusí být tvým osudem. Představ si, že bys mohla své břemeno nejen odhodit, ale proměnit ho v křídla, která tě pozvednou nad všechny překážky.

Víš, každá z nás má uvnitř skrytou studnu nevyčerpatelné energie, mocný pramen životní síly, který čeká, až ho objevíme a uvolníme. Je to jako magický klíč, který odemyká dveře k našemu pravému já, k nekonečným možnostem, které před námi stojí.

Moje cesta k objevení této síly nebyla jednoduchá. Šla jsem dlouhou a klikatou cestou plnou pochybností, strachů a nepohodlí. Ale tím, že jsem se odvážila postavit tváří v tvář svým nejtemnějším koutům, našla jsem světlo, které osvětlilo celý můj svět. A přesně tohle světlo chci nyní ukázat i tobě.

Představ si, že každý den, který začneš, je novým začátkem. Že každou chvíli máš možnost rozhodnout se jinak, obrátit své kroky novým směrem. To není jen prázdné heslo, ale hluboká pravda, kterou můžeš zažít na vlastní kůži.

Připoj se ke mně na cestě, kde spolu objevíme, jak aktivovat tvou životní sílu, jak se naučit žít ve světle pravdy a lásky. Jak se zbavit břemen, která tě táhnou dolů, a objevit lehkost bytí, která ti umožní létat.

Pozvi do svého života změnu. Neboj se vyzkoušet něco nového, neboj se věřit ve svou jedinečnou sílu. A nezapomeň, že jsi královnou svého života, tvůrkyní svého osudu.

Meditující žena, přijímající novou, životní sílu v meditace metodou JIH

ZOOM webinář s řízenou meditací na obnovení tvé životní síly

Dovol mi představit ti zcela unikátní zážitek, který ti umožní změnit svůj život.  Je to cesta, kde ti ukážu jak pracovat se svou energií a jak se zbavit všeho, co na tobě sedí jako ropucha na prameni života.

 • Připrav se na živý webinář, který ti dodá odvahu a sílu. Ucítíš, jak tě naplňuje klid a jistota. Během webináře ti vysvětlím, jak funguje tvá energie a proč tě přemáhá únava a pocit beznaděje. Ucítíš svůj potenciál a sílu, kterou máš v sobě.

 • Pomocí metody JIH® rozpustíme všechny staré zkušenosti tvé duše a obnovíme tok světla v ní. Tato metoda prostupuje energií všeho na tomto webináři a je to jedinečná příležitost, jak se zbavit energie, která ti bere sílu a vitalitu.

 • Pochopíš fungování tvé vlastní energie a naučíš se jak se rychle vrátit do své síly.

 • Získáš nástroje a techniky, jak vnímat sebe a své božství.
 • Zažiješ na vlastní kůži účinky metody JIH®, která rozpustí všechny staré zkušenosti tvé duše.

 • Obnovíme tok světla ve tvé duši a ty pocítíš sílu, klid a vyrovnanost.


Cena ZOOM webináře

499,-Kč 

  cena je včetně DPH

Počkej, to není všechno...

Když se rozhodneš připojit se k mému webináři, mám pro tebe připraveny dva skvělé bonusy,

které ti dají možnost se kdykoliv znovu cítit skvěle. 

 • Exkluzivní přístup k záznamu webináře
  Nemusíš se bát, že bys něco zmeškala nebo že bys zapomněla něco, co jsem řekla. Dostaneš exkluzivní přístup k záznamu celého webináře, aby sis ho mohla kdykoli znovu pustit.
 • Možnost položit konkrétní otázku na webináři
  Tvá účasti na webináři ti dává možnost získat odpověď na konkrétní otázku! Společně se podíváme na to, co tě trápí a najdeme cestu, jak danou situaci úspěšně zvládnout.
 • ZDARMA ZÁZNAM Z MEDITACE "ZBAV SE SVÉHO STRACHU"
  Jako dárek ode mě při účasti na tomto meditačním večeru ti do emailu zašlu odkaz na záznam z meditace "Zbav se svého strachu".

Neodkládej a konej - těším se na tebe na webináři.