Co je metoda JIH®

Metoda JIH® je jedinečností, úlevou a pomocí.

Intuice je silná pomoc pro život a rozhodování

Z legrace komentuji název naší jedinečné metody slovy:

“ Pracuji metodou JIH®, je to JIH a se severem to nemá nic společného!“

Název je možná trochu divný, ale pro nás tři spoluautorky má naprostou logiku. Není to o světových stranách, v názvu jsou schovaná naše tři křestní jména. Až později „přišel“ hlubší význam názvu naší metody.

Pracuji na sobě víc jak dvanáct let. Prošla jsem kurzem SRT, ve kterém se mi otevřely dveře do minulých životů a do budoucnosti. Tolik jsem za to byla vděčná! Hledala jsem řešení pro můj život, ale čím víc jsem se snažila situace řešit, tím komplikovanější byly a dopad na můj život byl katastrofální. Došlo to tak daleko, že jsem chtěla můj život vzdát, i když jsem měla tři malé děti. Neviděla jsem východisko.

Minulé životy? Ano, tam bylo to, co jsem žila tady a teď

Bylo to divné, ale to, co jsem žila, jsem nacházela v minulosti. Byly to stejné situace, jen hluboko v čase. Můj život se začal měnit a já mohla znovu dýchat a aktivovat řešení a jít dál. Pracovala jsem na sobě velmi intenzivně. Měla jsem pocit, že mi jde o holý život. Po dvou letech za mnou na sezení přijela Hanička, která se stala mou spolupracovnicí, kamarádkou, spřízněnou duší. Ona sama prošla tříletým studiem Kraniosakrální terapie ve švýcarském Institutu biodynamiky. Její vnímání fyzického těla bylo dalším obrovským posunem v naší společné cestě objevování souvislostí našich životů.

Společně s Haničkou jsme pomohly velkému množství lidí

Nehledaly jsme klienty, hlásili se sami. Byla to lavina, která se šířila a přicházeli další a další zájemci. Žádná reklama, jen doporučení. Propojily jsme vnímání, které znala Hanička, s mou schopností se ptát, v neutralitě hledat a nacházet další informace. Velké množství klientů se dožadovalo možnosti získat naše dovednosti a tak vznikaly projekty, které jejich přání plnily. Vznikla Škola života – škola lidství a hojnosti, Automatická kresba diagnostická, ale také Andělské učení a cvičení CPT-M. Všechny projekty jsou nadčasové a pomáhají dál a dál.

Přidala se k nám Irenka a přinesla dar vnímat jemnohmotné světy mimo nás

Irenka doplnila naše schopnosti a tak jsme začaly spolupracovat ve třech. Mnoho lidí chtělo další posun a také chtěli umět pracovat tak, jak to viděli u nás. Naše metoda neměla pojmenování, bylo potřeba nějaké zvolit pro další posun.

Metoda JIH® jsme my

Jsou to naše křestní jména, která jsou základem názvu naší metody. Později přišla informace, která dává hluboký smysl a je pravou součástí každé z nás. Jasné Informace Hned emočním naciťováním je širší název metody, která je již třetím rokem předávána v ročním kurzu Životních koučů metody JIH®

Pracovaly jsme každá na svém vlastním životě

Neměly jsme tušení, kam se naše cesta posune. Během dlouhých let vzniklo mnoho jedinečných projektů, které pomáhají lidem najít jejich hodnotu, nové možnosti a osobní rozvoj. Proběhly tři ročníky Školy pro budoucí životní kouče metody JIH®, ve kterých získalo certifikát třicet životních koučů.

Dnes jsem prováděla životem ženu, která už svou zkušenost s JIHem má

Bylo krásné vidět, jak se jí ulevuje. Neviděly jsme se čtyři roky a dnes, po našem sezení jsem slyšela slova díků za úlevu, klid a radost, která jí tolik let chyběla. Uvědomovala si, kolik času mohla ušetřit ve svém životě, kdyby přišla na sezení dřív. Mluvila o tom, cítila úlevu a údiv, jak je technika JIHu účinná a rychlá.

Jsem vděčná za naší společnou cestu a těším se na další projekty a pomoc lidem, kteří se motají ve svých kruzích neúspěchu, bolesti, zastavení.

Přátelství, které překonává všechny překážky

Tři ženy a tři verze vnímání, které se staly verzí jednou a ta dala našim životům mnoho darů a schopností. Milujeme život a víme, že vždy bude něco k řešení, vždy bude nutné dělat rozhodnutí. Díky JIHu jdeme čistě a objevujeme další možnosti našich životů.

Přeji vám krásné dny a plno lásky na vaší cestě 🙂

Staňme se přáteli na sociálních sítích, stačí jen kliknout 🙂

YouTube Jarka Matušková

Instagram Jarka Matušková

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou