Myšlením k bohatství života

Všichni tušíme, že náš život má a může být mnohem lepší a jednodušší. Hledáme řešení někde venku, mimo nás, aby nám nakonec došlo, že je to úplně naopak.

Objevte pravé bohatství, které máte tak blízko, až se tají dech.

Cena je včetně DPH

362 Kč

INFORMACE O E-BOOKU

Miliarda návodů, jak žít život, koluje světem. Hledáme  a hledáme, trápíme se a litujeme toho, kdo jsme a kým jsme byli. Bojíme se toho, co bude a jací budeme mi.

Prošla jsem si svým životem a na své cestě jsem pochopila a dala do života systém, kterým je život sám. 

Sepsala jsem všechny mé zkušenosti s jedinou vírou, že ostatním ukrátí čas hledání. V e-booku najdete informace o tom, co zastavuje a ničí náš život a jak to udělat, aby se život posunul k tomu hezčímu.

Je to návod, jak krok za krokem měnit svůj život. Aby se změny mohly stát, je důležité, aby došlo k pochopení zákonitostí hmotnění z pohledu projevu každé myšlenky na náš život.

Proč jsem napsala tento ebook

Vím, jak nacílit svou energii a jak si nestát v cestě. Zvolila jsem směr svých myšlenek tak, abych si nedávala do života to, o co nestojím. Opustila jsem strach a přijala novou verzi mého vlastního vnímání - Boží podstatu.

Můj život se posunul od postoje oběti k vědomému tvoření vlastní reality. Nehoupu nohama na obláčku nicnedělání a stagnace, naopak. Naplno využívám tvořivé energie a každý den se nechávám ispirovat možnostmi, které mi můj život nabízí. 

Nestalo se to náhodou. Vím, jak a čím jsem prošla. Právě proto jsou veškeré mé aktivity směřovány k tomu, abych vám pomohla najít život, který chcete a oprostit se od toho, o co nestojíte.