Je to normální?

Je to normální? Ano, a je to fajn!

Včera proběhla workshop Školy pro budoucí terapeuty, který vedeme s Hankou Mokrou prvním ročníkem a už finišujeme. Příští měsíc máme poslední „finální“ den, ve kterém budeme předávat certifikáty metody J.I.H.

 Včerejší den byl krásný, takový ten povídací a sdílecí a bylo nám fajn.

 Odměna největšího kalibru při pohledu na úžasné lidi, kteří za ten rok udělali obrovský kus práce na sobě a jsou schopní jít dál k lásce k sobě a následně těm ostatním.

Když jsem viděla tváře, které jsou uvolněné, vnímají sebe, umí se zeptat sebe sama, co je to těžké, co cítí, bylo mi opravdu krásně. Žádné sluníčkové ezoterické “ Happy a free“, ale opravdová moudrost, která se vykazuje normální fyzickým životem Tady a Teď.

Nikdo si na nic nehraje a když mluví o tom, co se děje, spontánně  mluví o svých prožitcích a zkušenostech, nepotřebují papouškovat, staví na svých prožitcích, na svých Jo-aha.

Dívala jsem se na ně

 a viděla nový svět, svět komunikace, pravdy, lásky, bez potřeby se vyvyšovat, někoho ponižovat, nebo hodnotit. Prostě jen tak, vlastním vnímání toho Božího v sobě. Dívala jsem se a docházelo mi, že jestli má něco cenu, tak tohle krásné předávání.

Boží  MLM ve vyjádření života 

Stejně tak, jako malé dítě potřebuje rodiče pro své učení života, v dospělosti je fajn mít někoho, kdo vám pomůže se v tom maglajsu orientovat a dojít k úlevě. Došlo mi, jak je úžasné být leaderem tohoto procesu a jak je potřeba předávat to, co je pro ostatní úlevou a radostným poznáním.

Je normální být šťastným?

Jendoznačně ANO, ale za předpokladu, že váš úsměv je vyjádřením opravdového stavu vašich pocitů. Takové to pozlátko nemá moc velkou opravdovost a moc dlouho nevydrží. Je v pořádku váš smutek, nebo naštvanost, když se váš život rozhodl udělat další kotrmelec. Bez toho kotrmelce byste totiž nepoznali, že nadešel čas k další změně k lepšímu. Ten kotrmelec vás nutí podívat se pravdě do očí a říct, jak vlastně chcete jít dál. Že jste při tom kotrmelci rozcuchaní, rozčilení a naštvaní? No jasně, proč ne! Emoce se potřebují vyjádřit, vyplout na povrch. I to je váš život. Nechte je proběhnout a pak zase hezky hupky dupky do pozice krále svého království pro jasné rozhodnutí, jak má království fungovat dál. Možná proběhnou slzy a vztek, ale jen chviličku a potom musí přijít pořádné rozhodnutí, jak dál životem jít.

Nemusíte být pořád usměvaví a naladění a prostě super! 

Opusťte tuto představu. Není totiž pravdivá. Bez toho nepohodlí bychom totiž nevěděli, že to krásné existuje. To krásné by nám připadalo fádní a nijaké.

P.S.: Užívejte si to krásné, co to jde!

P.S.S.: Nemějte v tom krásném strach, že se brzy vytratí a vám zbudou oči pro pláč!

P.S.S.S.: Tady a teď je vše dokonalé, tedy celý váš čas, není co ztratit, ani za čím se hnát!!!

Mějte krásný den plný lásky k sobě a všem… Láskou Jarka

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou