Každý nový den

Každý nový den

Taky se vám stává, že se trápíte třeba tím, že vynakládáte spoustu úsilí a výsledky ne a ne přijít? Že ne? Potom jste opravdu šťastní lidé. Já sama prožívám tento pocit docela často, a to proto, že moje práce, oko1vlastně ani práce není. Ne že bych se stavěla do pozice lenocha, já prostě jen dělám to, co je můj život. Nejde ani rozlišit, kdy pracuji a kdy ne. Prostě se mi to tak nějak prolíná a já jen kývám na to, co přichází a reaguji na další možnosti. Vím, že mám v ruce trumfy, vím, kolika lidem bylo už pomoženo, kolika lidem díky naší společné cestě se ulevilo a jak se jim změnil život. Nechci čekat, až zahřmí, chci, aby bylo mnohem víc šťastných lidí. Dělám všechno proto, aby lidé věděli, že jsem tady, že je fajn vědět, jak na to! Opravdu neúnavně pracuji na dalších možnostech.

Pracuji tak, jak to přichází

Pohybuji se svým dnem od vyřizování, psaní, plánování, komunikace k dalším projektům, přeblikávám mezi rodinou a kolegyněmi, podporuji a jsem podporována a je to panečku jízda. Večer většinou zjistím, kolik práce jsem udělala, ale já to v podstatě nevnímám, protože to prostě „jen“ dělám.

Nedávno jsem udělala mapu projektů

Abych si utříbila to, co je vytvořeno za projekty, udělala jsem mapu návazností a opravdu je vidět, že každý, kdo má nějaký problém, má možnost zapojit se do projektu, který mu přinese úlevu a novou cestu. Není nic vynecháno.  Když jsem seděla u tvoření této mapy došlo mi, kolik práce sama se sebou jsem zvládla udělat, kolik hlubokých změn jsem udělala já i moje kolegyně během našeho společného tvoření. Když to žijete, prostě to nevidíte. Dojde vám to až pohledem zpět.

Právě proto mám někdy pocit marnosti                             

Hledala jsem, jaké mám možnosti pro zviditelnění mé pomoci peace-of-mind-349815_1920ostatním. Spojila jsem se s úspěšnými lidmi a šla na radu, jak vlastně můj obor – tedy duchovní životní koučink zvědomit těm, kteří potřebují pomoc. Můžete být sakra dobří, když o vás lidé nevědí, vlastně není komu pomáhat.

První otázka těch úspěšných:

Co vlastně děláš? Můj muž se snaží vysvětlit, jak pracuji těm, kteří se ho ptají: “ A co vlastně dělá ta tvoje žena?“ On velice hrdě odpovídá: „No, ona pracuje s energiemi.“ “ Ona pracuje pro ČEZ?“

Já se považuji za životního kouče, ale třeba také za Duchovní business Women,  protože vlastně všechno v životě je postaveno na pracovním plánu života. Když se sobě věnujete, jste zdraví, úspěšní a plný energie, když sebe zanedbáváte a je jedno v které oblasti, prostě vám život nefunguje.

Druhá otázka úspěšných, u kterých jsem byla pro radu:

Když se ti přihlásí na tvou Školu života – školu lidství a hojnosti  1000 lidí, máš pro takový zájem kapacitu? Moje odpověď zní ANO, protože nejsem jediný lektor tohoto projektu. Ale jak mám propagovat to, co dělám, jsem se nedozvěděla.

Třetí informace úspěšných:

Nejlepší klient je ten, který přichází na doporučení od toho, kdo už u tebe byl. Ano, to nepochybně, ale je to velmi pomalý proces a lidí, kterým může být pomoženo, je přece mnohem víc.

Čtvrtá informace, která vás položí do kolen:

Byla jsem za velice známým člověkem ohledně mediální reklamy. Chtěla jsem znát své možnosti. Nastalo hluboké, přemýšlivé ticho. No, vlastně si vůbec nedokáže představit, jak by taková reklama třeba v televizi mohla vypadat! Když někde řeknete, že umíte pracovat s minulými životy, tak to vás prostě ukamenují! „No to si prostě vůbec nedokážu představit, jak by se tohle vlastně mohlo postavit, natož natočit, a to nemluvím o zveřejnění!“

No a máte to!

Babo raď. Jenomže u mě absolutně opačný efekt. Čím víc se dozvídám, jak je to divné a nemožné, o to víc vím, že to prostě dám. Já chci prostě a jen dávat lidem svobodu a hojnost jejich životu a je to moje cesta. Nic víc, nic míň! Možná je to troufalé, možná je to utopie, ale já prostě najdu cestu, jak  lidem dát možnost žít lepší život.

A tak studuji!keyboard-621830_1920

Já, která se narodila do časů, kdy mobil byl utopie nejvyššího řádu, dnes studuji možnosti webu, mailu, vlastním chytrý telefon, natáčím videa a tvořím on-line kurzy, a to jenom proto, abych světu oznámila, že jsem tady a jsem schopna pomáhat ostatním žít v lásce a radosti ze života.

Občas i mě zamrzne úsměv, když se ráno probudím a mám pocit, že je toho tolik, co potřebuji pochopit z těch „hejblátek“, které nabízí internet a média jako taková. Občas mám pocit, že už je fakt na čase prorazit tu skleněnou zeď toho zdánlivého nezájmu ostatních. Občas mám pocit, že ezoterická dogmata kolující mezi lidmi snad nikdy nepřekonám. Potom si uvědomím, že je to fakt jenom o mě, že miluji svůj život a už jen to je pro mě výhra.

Věřím tomu, že moje píle a buldočí vytrvalost prostě to své ovoce přinést musí. A tak se znovu kousnu, znovu dělám to, co jsem udělala už milionkrát a pokračuji v tom svém učení se novým věcem. Překračuji své hranice a chechtám se u toho, když mám pocit, že už víc „blbá“ prostě nemůžu být.

Baví mě život!

Fakt se nenudím. Je to jízda, ten život. Kdyby mi někdo povídal, že budu mluvit před lidmi, natáčet videa, psát texty, namlouvat poselství, uzdravovat na dálku, zachraňovat lidi ve všech oblastech jejich života, uzdravovat firmy, vést kurzy, fakt bych mu nevěřila.

Tak jsem jen zvědavá, kam mě to povede. 

Hodlám si osvojit taje  affiliate programů, možnosti fb, a když tohle dám, potom dám i tu mojí poslední tajemnou komnatu a tou je angličtina. Ta holka mi zatím nedovolila se potkat, natož se seznámit. Ona by možná chtěla, já ale jsem asi na jiné vlnové délce, prostě jí nerozumím :o))obr60

Hurá do každého dne, jako kdyby byl prvním a zároveň posledním. Je to jediný den, který totiž máme možnost opravdu prožít tady a teď. Ostatní je jen iluzí času lidského rozumu.

Přeji vám krásný, láskyplný a inspirativní den.

 

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou