Vítejte v kurzu, který vznikl se záměrem dát víru a naději

V dnešní uspěchané době je velmi málo času na budování vztahů. Opouští se od tradičního pojetí a převládá volná a svobodná forma vztahů. Na jednu stranu je to krásné, na druhou stranu zavádějící. 

Jsme s mužem víc jak 33 let a tento kurz jsme dali do života s hrdostí a poděkováním za to, že jsme došli až sem a s touhou jít dál a objevovat další možnosti budování vztahu.  Věříme, že vám dáme smysluplný návod na uvědomění si hodnoty každého z vás. Věříme, že vám dáme naději v život, kdy jeden druhému můžeme být milující a milovanou osobou, parťákem, kamarádem i milencem.  Kdy jeden druhému dáváme prostor pro objevování jeho vlastních možností a celí dychtiví držíme palce pro uskutečnění jeho snů, protože víme, že i my jsme jejich nedílnou součástí.

Společný život nekončí, naopak každým dnem začíná.

V každém videu je obsažená obnovující a ulevující energie, která je součástí nás všech, ale kterou často necháváme bez povšimnutí. Tato energie je velmi silná a účinná, proto se jí rozum snaží co nejvíce umlčet. Dělá to všemi možnými informacemi plnými strachu a nadvlády. Snaží se nás držet v šachu minulostí a budoucností. To je jeho parketa.

I v tom nejkratším videu, audiu, textu je velmi silná energie poznání, pochopení a nechává vaši energii, aby se přidala. Každý váš nádech sebou přináší novou, volnou energii vaší podstaty, která už dávno ví, jen pod rozumem neměla šanci s vámi komunikovat. Nevnímali jste její impulsy.

Díky jedinečné terapeutické metodě JIH®, která vznikala víc než deset let, dochází při poslechu, vnímáním slov a mého hlasu k obnovení vaší úžasné a tvořivé energie.  Metoda JIH vznikala ve spolupráci s Haničkou Mokrou pro naši úlevu a pochopení života jako takového.  V každém videu a audiu se vám ukazují vztahy a vazby takové, jaké opravdu jsou, pro jejich postupné řešení a nalezení vlastní hodnoty, radosti ze života a vděčnosti za vás samotné.

Poděkování

Jsem vděčná za otevřenost a vstřícnost mého muže Ivana, který vůbec poprvé v životě zasedl před kameru a nechal se vést mou skvělou kamarádkou a kolegyní Haničkou Mokrou k odpovědím na témata, které jsme společně připravili.

Jeho slova a zvukový záznam jsme ponechali tak, jak vznikli. Naší ambicí není dokonalost všeho materiálu, ale otevřenost a autenticita toho, co vám chceme předat. Vím, že se opakují některá slova - ano, takový je život, také v něm děláme mnohokrát stejnou chybu do chvíle, kdy nám někdo řekne o zběsilosti našeho chování.

Byla jsem u každého vzniku videa mého muže jako ta, která hlídá nahrávání. I po 33 letech našeho manželství jsem i já poprvé slyšela jeho některá poznání a pocity z nelehkých období. I když jsem se ho několikrát ptala a omlouvala se za to, že mé chování i z mého pohledu bylo děsivé (únava, bolest, snaha přijít na zdroj toho, co jsem cítila). Až v těchto nahrávkách mi došlo, jak sám se sebou pracoval.

Miluji a jsem milována. Jsem vděčná za společnou cestu a pevně věřím, že máme před sebou hodně krásných let, nepřeberně nových možností a prožitků a už teď se na ně moc těším.

Děkuji mému muži za jeho sdílení, Haničce Mokré za její pohled na náš život a průvodcování při vzniku nahrávek "Jak to vidí muž" a vám za zájem a zpětnou vazbu, která nás může posunout a inspirovat k dalším krokům našeho života.

Láskou a vděčností Jarka

 

Vztahové náramky na přání od Veroniky Kremzové

posvěcené

v nejkrásněším chrámu Bali