Má to nějaký smysl?

 

Měla jsem obrovské štěstí. Nespadlo na mě, ani se nade mnou nikdo nesmilovat. Prostě tak mě vedl můj život. Potřebovala jsem změnit svůj život a začala jsem měnit sebe. Svoje myšlenky, svoje postoje, svoje navyklosti. Postupně se můj život měnil a tak, jak jsem měnila sebe, přicházeli lidé, jestli bych jim nemohla pomoci v jejich životních situacích. Nebyl to můj záměr, prostě to tak přicházelo.

Jsou situace, ve kterých moje hlava plodí různé pochybnosti o tom, jestli jsem v tomto směru opravdu pro lidi dobrá, jestli moje pomoc nemůže být ještě lepší a hlubší. Pracuji na sobě, hledám další možnosti pro sebe a tím pro ostatní.

Když přijde taková chvilka pochybností a já žádám o jejich odstranění a nějaké znamení, že jdu správně, zaznamenávám potom takové kousíčky, střípky, kdy mám zpětnou vazbu od těch, kteří mě žádají o pomoc.

Dnes jsem pracovala s mladičkou holčinou, krásnou a velice inteligentní slečnou. Je úžasné vnímat její svět v mém vlastním světě. Ještě lepší je komunikovat s ní jazykem, který ona sama používá a já jejím vlastním jazykem s ní mluvím. Je úžasné vidět, jak jí situace, které já sama v její energii cítím, jsou důvěrně známé a jak jí dává smysl návod, jak s obnovenou energií pracovat. Ta krásná slečna odcházela s poznáním, které jí nikdy nikdo nedal a které jí dávalo smysl. Odcházela usměvavá, odpočatá a odhodlaná ve svém životě zvládnout všechno, pro co se kdy rozhodne.

Její tatínek při druhé návštěvě znatelně pookřál, nachází sám sebe a obnovuje svůj smysl života. Víc chápe souvislosti a není oběť, ale tvůrce.

Pracuji i v telefonických krátkých konzultacích. Dnes jsem mluvila se slečnou, která po vyčištění prožila úžasný víkend, jen včera měla pocit, že se znovu vrací do starých postojů. Popovídaly jsme a já jsem dostala zpětnou vazbu o tom, jak se jí ulevilo a je jí opět skvěle. Mluvily jsme spolu necelé dvě minuty.

Pomáhám obnovovat prosperitu firmám, které potřebují obnovit zakázky, získat větší obraty atd. Dnes jsem mluvila s majitelem jedné z nich a z ublíženého postoje „Nic se nedaří!“ je cítit odhodlání a chuť opět hledat možnosti a jít dál. Pár aktivit už proběhlo s mnohem lepším výsledkem, a tak pracujeme dál na dalších možnostech.

Jeden den mého života a já děkuji za to, že jsem kdysi potřebovala najít sebe. Každý den je mi ukazováno, jak obrovský rozsah v energiích je umožněno zpracovat, jak hluboko je možné sáhnout pro původ nedostatku, nebo nepohodlí. Je úžasné, jak je možné obnovit tělo, mysl a duši. Ve velice krátkém čase jsem vedena v hledání prvopočátku nepohodlí všemi vrstvami času, všemi emocemi a prožitky duše, těla a mysli. Jsem vděčná, že tohoto procesu jsem součástí. Stojí to za to!

 

 

 

Přeji vám všem každý den plný lásky k vám a všem….

Láskou Jarka

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou