Máte pocit, že musíte začít zase od začátku?

Máte pocit, že musíte začít zase od začátku!

obr32

Je to jako nekončící proces. Záměr je jasný! Potřebuji vědět, jak na to! V lepším případě se dokážete rozpohybovat a uděláte rozhodnutí a začnete prostě hledat. Je také možné, že na základě vašich myšlenek si přitáhnete k sobě někoho, kdo vám nabídne lákavou nabídku na lepší život. Je jedno, jestli se to týká práce, peněz, přivýdělku.

Vidíte, jak umíte krásně hmotnit?

Vyslechnete si nabídku na lepší práci, začínající MLM, přemýšlíte o dalším kurzu on-line propagace atd. Rozhodnutí padne a jdete do toho, s vidinou lepšího efektu vaší práce, větší klientely, lepších peněz. Je to v pořádku, protože kýváte na další možnost svého života a chcete se někam poposunout.

Jenomže se stane jedna věc!

Velice často, tak z 98% se stane to, co vás totálně položí na lopatky. Ten zabiják je prostě snaha dělat PŘESNĚ  to, co vás váš Gurua ( „vedoucí zájezdu“) učí. Prostě přestanete být sami sebou, ale začnete se snažit splnit požadavky na úspěch.

Nepřipomíná vám to něco?

  • Napište dvěma větami to, co  charakterizuje vás a vaše podnikání!

Dobře, začnete přemýšlet, máte pocit, že vlastně ani nevíte, co o sobě a své činnosti říct. Nevadí, že už máte třeba malinký projekt, který jste zvládli nějak nazvat, napsali jste kdo jste a co nabízíte. Světe, div se, použili jste na to celé třeba 5 vět. Teď najednou máte pocit, že vlastně nic nemáte, nic neznáte, nic neumíte. To, co jste zvládli do této doby, teď v potřebě se zase kousek poposunout, nemá svou hodnotu, zato vy máte pocit, že jste imbecil, neschopný vyplodit dvě krátké věty.

  • Jaký projekt chcete propagovat?

No nazdar, to co dělám, není až tak úspěšné, tak se musím teď snažit vymyslet něco úplně jiného, co budu moci pod vedením Gurua, dát do života. Jako kdybyste se do teď flákali! Kdo řekl, že váš projekt je špatný? Potřebujete zavrhnout původní a začít zase magořit a zhroutit  nad tím, že vlastně nevíte, jak má to NĚCO vypadat?

  • Jedině s našimi produkty uspějete!

Super, ano, šli jste do toho, že budete používat produkty, které dotyčný gurua nabízí. Musíte všechno znát dokonale a potřebujete všechno obsáhnout sami? Musíte počkat, až se to všechno nadrtíte? Není lepší k tomu, co užíváte do této chvíle, přidat hejblátka hezky postupně, učit se právě praxí, jít krok za krokem, ale právě tím, že potřebujete teď tuto část a tak si jí teď osahávám?

  • Musíme vás otestovat, jestli jste už schopní a připravení!

No nazdar, a jsem v troubě. Zase jsem se to nestačil naučit doslova! Průšvih! Nevím jak vám, mě odskakuje telefon od ruky úplně samovolně, když slyším ten slizký a úlisný hlas, který se mi snaží vnutit něco, co nepotřebuji, naučeným sladkým hlasem v přesně formulovaných větách. „A S ČÍM VÁM MOHU POMOCIII????“ FUJ!

 

Poděkujte si, že jste se stačili zhroutit jen na několik dnů. Poděkujte si za to, že se nepovažujete za úplného pitomce, který nikdy nic nedokáže a nic nedotáhne do konce. Nikdy nikdo totiž nemůže kopírovat toho druhého a pokud si to myslíte, tak velice rychle změňte své myšlení.

Řeknu vám tajemství!

Všechny dostupné informace, které jsou vám nabízeny, slouží k tomu, abyste si rozšířili své možnosti a někam poposunuli své vnímání. To je celé. Zapomeňte na to, že se necháte svou vlastní hlavou donutit k tomu, že musíte začít zase úplně od začátku! Taková blbost! Je to stejné, jako kdybyste svého pětiletého synka, který se válí po zemi v obchodním centru přesvědčili k tomu, že se potřebujete znovu naučit ho přebalovat a tím zjistíte, jak máte vychovávat dítě jeho věku. a12

Proč se učit vše tak, jako kdybyste neměli vůbec žádné informace o životě! To tak přece není. Je to stejné v jakékoliv oblasti života.

Když se snažíte začínat vždy znovu a znovu od začátku, jdete neuvěřitelně proti sobě. K tomu, co jste zvládli do teď, prostě jen to další přidejte. Neznevažujte to, co už jste dokázali, jen jděte dál tak, aby jste získávali další a další možnosti. Jste úžasní a chcete jen dál pracovat na své vlastní radosti ze života.

Přeji vám krásné POKRAČOVÁNÍ  v každé oblasti života, už teď jste úžasní!

 

 

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou