Metoda J.I.H®

Jedinečná metoda J.I.H®

logo jih

 

Víte, kolik vám dá práce jasně a srozumitelně říct, co děláte a jak pracujete? Jaký je váš obor? Víte, jak je těžké pojmenovat to, co přišlo do vašeho života tak samozřejmě a postupně, že máte pocit, že ani není co pojmenovat? Víte, jaká slova použít pro něco, co vám je tak jasné a přirozené, že vlastně nevíte, jaká písmenka tomu dát?

Já vím, jak je to těžké!

Pracuji na sobě už spoustu let. Kdysi jsem pracovala metodou SRT, ale po roce jsem tuto techniku musela rozšířit, až postupně nechat někde vzadu za sebou. S Hankou Mokrou jsme pomáhaly jedna druhé, ona sama skrze zkušenosti Kraniosakrální terapie, kterou vystudovala ve Švýcarském institutu. Ani ona nemohla setrvat v této cestě a tak se naše cesty propojily. Já jsem mé zkušenosti předala jí, ona zase ty své mě. Aby toho nebylo málo, přišla k nám  Irenka Brejchová, které šla zase svou cestou a tak se to všechno smíchalo a rozšířilo, aby se to tím vším mnohonásobně zjednodušilo.

Co vlastně děláte?

No, přece pracujeme s energiemi a vracíme člověku život a radost, Boží energii. Ale jak to děláte? No, prostě tak!

Zní to divně, že?

No jasně, jenomže jak máte pojmenovat něco, co je vám tak vlastní, že ani nevíte, že je to něčím jedinečné. Jo jasně, víte, že zachraňujete životy, víte, že pomáháte ostatním k hojnosti peněz, k lepší práci, k novému životu. Jenomže, jak to máte pojmenovat!!!

Metoda J.I.H

Hledaly jsme různé názvy, hledaly jsme v cizích slovech, ve slovnících, v cizokrajných významech, ale pořád to bylo divné. Když myslím divné, opravdu tím myslím DIVNÉ! Lámaly jsme si hlavu pěkně dlouho, až jsem daly dohromady začáteční písmena našich jmen. Jasně, ale pořád jsem se necítila pohodlně v tom, že to vlastně není konkrétní slovo, ale spíš světová strana atd. Nějak jsem název akceptovala, ale pořád jsem cítila jedno velké ALE!

Jasné Informace Hned emočním naciťováním

No a je to! To je ONO! Přesně a jasně vysvětleno, co vlastně jsme my tři ženy – Jarka, Irenka a Hanička, daly dohromady.

Co to tedy vlastně je?

Nic malého! Představte si, že si půjčím otisk vaší energie a v mé vlastní neutralitě k vám jsem schopná rozeznat vaše emoce, bolesti, strachy, nedostatek i cizí energie, které vás ovlivňují. Nejen to! To, co cítím, umím pojmenovat, ale také určit začátek problému. Je mi jedno, kde začal, umím se okamžitě ocitnout v dané emoci, či situaci třeba v realitě jiného života, nebo mimo realitu této planety.

Ale to stále ještě není všechno!

Jakmile určím začátek nepohodlí, potom v mé vlastní energii umím zrušit tento stav a nahradit ho novou, prosperující energií. To vše, bez vaší bolesti, dokonce bez nutnosti být toho součástí přímo. Mohu s vámi mluvit přímo, nebo telefonickým hovorem. Je jedno, jestli jste v Čechách, nebo v Americe. Čas, ani místo nehrají roli. Nemusím vás držet za ruku, dokonce nemusím vám cokoliv zakazovat, ani hodnotit. Jediné, co od vás potřebuji, je váš souhlas a vaše chuť najít sebe a svou novou cestu k prosperitě života.

Nejste otrokem!

Naopak, jen se obnovuje vaše vlastní energie, neučíte se zaklínadla, ani nepotřebujete dělat rituály. Jen objevujete své vlastní možnosti a schopnosti. Nejste na nás závislí, dokonce to ani nedovolujeme. Ctíme vaší jedinečnost. Víme, že jste úžasní, jen vy to ještě nevidíte.

Už teď jste dokonalí!

Pochopily jsme na naší společné cestě, že vše je o vzájemné spolupráci. Zapomeňte, že si na všechno musíte přijít sami. Zapomeňte na izolovanost. Přijměte fakt, že společná cesta vám přinese mnohem víc a mnohem rychleji, než se vám vůbec může zdát. My jsem toho vlastním příkladem. Naučily jsme se důvěřovat, být pravdou a nemlžit. Jsme jedna k té další zcela upřímné a jednáme přímo. Zrušily jsme domněnky a předpoklady toho, jak kdo o nás smýšlí. Jdeme čistě a rovně. V tom je naše síla.

Pracuji metodou J.I.H  a jsem na to opravdu hrdá. 

Možná je to divný název, ale je to jedinečnost. Neuvěřitelná pomoc pro ty, kterým se v životě nedaří, a je jedno, v jaké oblasti. My sami jsme se díky této technice uzdravily a žijeme život v radosti a lásce k životu. Věřte, je to fakt jízda.

Není to jen pro vyvolené.

Učíme lidi znát a umět to, co my sami umíme a žijeme. Vedeme je k nim samotným, bez závislostí na nás, jen k nim pro jejich vlastní život a lásku k němu. Nic víc, nic míň.

A to je metoda J.I.H – jasné informace hned emočním naciťováním

Láskou JarkaIMG_5681A

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou