Moje první zkušenost s koučem

Moje první a nikoliv poslední zkušenost s koučem

Konečně mi došlo, že potřebuji nový impulz

Znáte to. Makáte na sobě, dáváte dohromady svůj život, pomáháte druhým. Najednou mi došlo, že můj pohled na vlastní život už dávno nestačí. Chci objevovat svou nejlepší verzi mého života, není na co čekat. Hledám možnosti, řešení, ale najednou jsem si uvědomila, že se v mém postoji musím radikálně něco změnit.

Nech se koučovat, když máš špatné zkušenosti

Musela jsem si to v sobě pořádně srovnat. Vnímám energie a taky cítím rozdíly mezi tím, co mi kdo říká a jak to opravdu myslí. Mnohokrát si říkám, hustý, tohle si přece nechceš udělat. Tentokrát jsem ke svému rozhodnutí oslovit kouče došla čistě logicky a racionálně.

Když chci, aby se můj život zase posunul o notný kus dál, musí mi pomoc někdo, kdo mě vůbec nezná. Chci nezávislý názor, žádné matlání medu kolem pusy.

Vyplnila jsem dotazník a čekala na výsledek

No hustý! Najednou jsem viděla znovu ty své hry sama se sebou. Tady si nevěřím, tady jsem v opozici. Otázka plánování naprostá katastrofa, hmmm, umím obkecat své pocity. Až jsem měla slzy na krajíčku, když jsem viděla scénář mého profesního a osobního života.

Já sama vedu lidi k jejich novým, lepším verzím. Když jsem vnímala sebe, no potěš, chovám se jako malá holka. Jenomže vím, že tohle FŇUK a ALE VŽDYŤ JÁ mi ubližuje nejvíc.

Ještě že mám holky z JIHu

Naplácat bych si měla za hodnocení a pocit, že jsem selhala a zklamala. Naopak, dokázala jsem i v tom nasavení, které si držím, udělat spoustu skvělé práce. Tak jsem si chvilku lízala své rozumové rány a už teď se těším na další možnosti.

Máme společně velký prostor pro úspěšnou cestu

Nevím, jestli mám svého kouče Romana litovat, nebo litovat sebe 🙂 Jisté je, že cítím velký smysl mého rozhodnutí, protože když chci něco nového, nemůžu myslet po staru. Kdybych byla dokonalá, nepotřebovala bych kouče, jenomže dokonalá nejsem a je pořád co zlepšovat.

Dala jsem si závazek, že rok budu pracovat intenzivně a hlavně podle plánů, které se naučím plánovat a dodržovat.

Držte mi palce, budu to potřebovat. Už teď se na to těším, konečně přestanu doufat, že to zase nějak zvládnu, systém a víra zvládne mnohem víc 🙂

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou