Každý obraz vzniká v energii,

která se objeví při mé osobní komunikaci s bohem

Miluji tvoření, které přichází po mém rozhovoru s Bohem. Bez mého přičinění přichází impulz k vytvoření tváře, která nese konkrétní energii a podporu pro toho, kdo se rozhodne pro jeho přijmutí do svého života. Každý obraz je jedinečný a každý má své kouzlo. 

Při jeho tvoření přichází vždy nádherný klid, energie proudí a ladí se v detaliech, které nesou naplnění daného záměru. Je to vždy velké dobrodružství a nádherný pocit, když dojde k poslednímu tahu a je dílo hotovo.

Vítejte v mém světě, kde proudí energie Boha zcela vědomě a kde je vše láskou a jeho moudrostí. 

Obraz  "naděje"

9990,- včetně DPH

obraz je prodaný

Tento obraz je opravdu veliký :) jeho rozměr je 60x90 cm. Podkladem je plátno na dřevěném rámu, obraz není zarámovaný. Obraz je vytvořen kombinovanou technikou acrylových barev, inkoustů, vrstvení v podobě různých materiálů a použítí techniky decoupage.

Hlavní energií tohoto obrazu je NADĚJE.

Lehkost vážky, která se vznáší na hladinou rybníka značí jemnou energii inspirace pocitů a myšlenek, které proudí ze záměrů pro plnohodnotný a šťastný život. Horkovzdušný balón je symbolem nespoutanosti a nekonečného obzoru z pohledu Boha. Hodiny dávají předtuchu k poznání, že čas, který nás nutí spěchat, je jen relativní a vše je v pohybu zcela přirozeně, bez ohledu na naše lpění a očekávání. Zlaté části jsou znakem hojnosti nápadů a všeho, co je v životě důležité. Není omezení a není proč se strachovat.

Budoucímu majiteli bude předána informace o naladění přímo pro jeho záměry ve formě průvodního dopisu, jehož obsah přijde až pro konkrétní osobu.

 

Pokud máte zájem o obraz, vyplňte formulář a já se s vámi spojím

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů