Metoda J.I.H® 

 Jasné Informace Hned emočním naciťováním

Metoda JIH vznikala postupně, tak, jak jsme objevovaly společně zákonitosti života. Neměly jsme v plánu vytvořit nějakou metodu, stalo se to naopak. Pracovaly jsme na sobě a s tím přicházeli lidé pro pomoc a žádali nás o předání toho, co děláme. Tak vznikl název této terapeutické metody a my jsme postupně vybudovaly projekty, které vedou každého zájemce o zlepšení života k jeho vlastní hodnotě a lepšímu životu.

 

Jarka Matušková

Spoluautorka metody J.I.H®
Autorka projektů: Automatická kresba diagnostická metodou JIH, Vědomé tvoření vlastní reality, Jak žít ve vztahu. Je spoluautorkou projektu Osm týdnů pro život, Profesionálem metody JIH.

Hanka Mokrá

Spoluautorka metody J.I.H®
Autorka projektů: Cvičení CPT-M, Pastelkou k pohodě, Škola pro budoucí terapeuty, Profesionální logo, je lektorkou Andělské a archandělské učení autorky Jarky Matuškové

Metoda J.I.H® je postavena na vyjádření emocí a jejich pojmenování

a je díky našim poznáním využívaná v celé linii času.

Proto je tak účinná a obnovující.

Zadržované emoce jsou jedem života. Mnoho lidí emoce nedává najevo, protože se cítí při jejich vyjádření zranitelní, nepatřiční, nebo mají pocit selhání. Jsou přesvědčení, že tím dokazují světu svou schopnost správně fungovat. Někteří věří, že vyjádření emocí je slabost, a tak raději zastavili všechny emoce života. 

Pravdou je, že emoce jsou alfou a omegou tvoření života a jsou jeho hnacím motorem.

 Metoda J.I.H® dává lidem možnost využít poznání emocí a jejich projevů k obnovení zdraví, hojnosti, moudrosti, hmotnění, lásky.

Jsem společně s Hankou Mokrou autorkou této metody, ve které jsme byly vedeny skrze emoce  k nalezení příčin nedostatku, nemocí, nepohodlí. Ve vztazích nevyjádřené emoce vytvářejí domněnky a ty potom cyklí další a další nepohodlí a nedorozumění. 

Stará ublížení, nevyjevené smutky a strachy, to vše je živná půda pro zhroucený stav, únavu a traumatické stavy. Metoda J.I.H® dokáže najít zdroj nevyjevených emocí a zcela čistě a bezbolestně odstraní vše, co způsobuje zjištěné nepohodlí.

Připadají vám tyto pocity a stavy povědomé?

 

Tato otázka mnoho lidí nenechává spát. Díky metodě J.I.H® je možné rozklíčovat důvod absence lásky a proč si přitahujete k sobě jedince, kteří vám přinášejí všechno, jen ne vytouženou lásku. Díky nalezení příčiny je obnovena vaše prosperita a schopnost si přitahovat do života nepravé jedince mizí!

 

Každý okolo vás má patent na rozum, ví jak se máte chovat, co máte kdy dělat a vy se cítíte na pokraji svých životních sil. Máte pocit, že máte tolik důkazů o své neschopnosti, nedokonalosti! MetodaJ.I.H® vám dá jasné informace, obnoví vaší prosperitu a energii a vy budete vědět, jak postupovat a co dělat pro to, aby se vám v životě opět dařilo.

 

Vaše tělo upozorňuje na potřebu se zastavit a věnovat se sobě. Je potřeba mu dát pozornost, stejně tak i situacím, které dovedly vaše tělo do tohoto stavu. Metoda J.I.H® umožňuje vědomý návrat ke zdraví a vede k novému pohledu a postoji na vás a váš život.

 

Tolik jste se snažili a život vám hází klacky pod nohy! Děláte všechno, co ostatní chtějí, v práci makáte ze tři, peníze nic moc a vaše energie na nule. Jak je toto možné? I na toto má metoda J.I.H® řešení!

 

Metoda J.I.H® je metoda, kterou si můžete osvojit, zjistit, jak vám může být nápomocna pro hojnost všeho ve vašem životě. Je několik možností, které jsou dány do života pro předávání právě této metody. Vše je neinvazivní, předávané v lehkosti a v přirozenosti z objevování. 

Koučink a konzultace metodou J.I.H®

  • Online koučování metodou J.I.H®
    Plnohodnotná možnost pro každého, kdo je pracovně vytížen, je daleko (cizina, jiné město, špatné spoje atd.) Tento koučink je zpoplatněn stejně jako osobní terapie, má stejný dopad a stejnou hodnotu. Jasně a zřetelně vysvětluji vše, co je potřeba i to, co nevidíte. Stejně jako u osobního koučinku je možno pomoci i těm, které tolik milujete. Nevynecháme žádnou oblast vašeho života, vše vrátíme do hojnosti a prosperity. Cena online koučinku stojí 3000,-Kč a trvá 1 hodinu
  • Online konzultace metodou J.I.H®
    Konzultace je vedena v online hovoru, kdy je vše vysvětleno a zvědomněno ( i tady je efekt obrovský) Cena konzultace je 1500,-Kč a trvá 30 minut

Pokud žádáte o pomoc mou  konzultací, nebo v pracovní oblasti, mějte na vědomí, že bez vás se nic nestane! Věřím, že mne žádáte pro svůj vlastní posun, úspěch a prosperitu v oblasti, ve které se vám nedaří. Udělám všechno pro to, aby se váš život obnovil a vy si uvědomte, že jste vstoupili svým rozhodnutím do aktivity a že komunikace a má doporučení tu nejsou pro mé hlazení ega, ale proto, aby vaše cesta byla kořeněna úspěchem. Proto akceptujte návaznosti na vaší cestě k úspěchu. 

Těším se na společnou cestu:o))

Napsali mi:

Jaruško, mě jsi do slova a do písmene zachránila život. Po Tvém čištění a kurzech, jsem se pak dokázala nasměrovat správným směrem. Nacítit se na svou duši a jít zcela jednoduše a lehce svou cestou. Z celého Ti děkuji. Mám se totiž teď snově (před čištěním jsem ryla nosem v zemi, nechala si od ostatních nakukat do hlavy co je pro mě nejlepší a ve skutečnosti to bylo nejlepší pro ně) Teď jsem volná, mé je volné i má duše je volná. Žiju jak chci a jak to cítím. Ať si kdo chce, říká co chce.
Magdaléna Kolářová
Díky Tobě vím, co znamená cítit pohodu ve středu svého těla, raduji se z toho a moc Ti děkuju. P.S. Vrhla jsem se na tvoření, chodím na keramiku, zítra budu péct už podruhé kváskový chléb v troubě, peču, vymýšlím svačinky a vařím zdravá jídla. Mám z toho radost já i celá rodina :o). Pozdravuju všechny blízké a přeju Ti krásné dny, nejen březnové.
Romana

IČ: 72664843

Zapsáno: Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Louny