Škola channelingu

Nauč se přijímat informace přímo od zdroje veškerého života, z tvé Boží podstaty

Co je channeling?
Je možné ho používat v běžném životě?

ZAČÍNÁME 26.8.2024

Channeling je příjem informací z Boží podstaty - z prvotního zdroje veškerého vědění a vědomí. Jedná se přímé stahování informací na základě nějakého požadavku, nebo záměru. Záměr může být aktuální, nebo vytvoření přáním, které dosáhlo svého zhmotnění ve formě odpovědi, delšího textu, či nenadálého přijetí informace.

 • Kdo běžně provozuje channeling?
  V běžném životě channeling provozují lidé, kteří se vědomě zabývají osobním rozvojem a seznamují se s fungování životní energie v jejich životě.
 • Co je při channelingu důležité?
  Je velmi důležité zachovat si při channelingu neutralitu k přijímané informaci, bez lpění a hodnocení, bez očekávání a jakéhokoliv zásahu rozumu, ega a mysli. 
 • Jak ti channeling pomůže v každodenním životě?
  Pro život je získávání informací channelingem velmi přínosné. Umožňuje nahlédnout do budoucnosti, odkrývá souvislosti z minulosti a aktivuje víru a důvěru v lepší možnosti života.

Jaké odpovědi pro sebe můžeš získat?

Ve škole channelingu plně využiješ možnost energetického toku informací, ale zároveň budeš přijímat tyto informace čistě a v jistotě správnosti a pravdivosti získavaných informací.

Channelingem získáš odpovědi na:

 • zdroj daného problému
 • na určení nejvýhodnější nabídky
 • na dopad daného rozhodnutí

Vnímání energie ti pomůže nastavit pro sebe aktuální situace tak, aby tvá energie hmotnila to, co je pro tvůj život přínosné.

Poznej sama sebe

a nech přicházet

pravdivé informace

Objevíš svou sílu

Tvůj život je ve své podstatě jedinečný, velmi barvitý a plný nových možností. Ke každé situaci přichází řešení, každá okolnost má v sobě náboj nového JO-AHA.

Pokud objevíš svou vlastní sílu, potom tě život nebude míjet svou rozmanitostí, právě naopak. Tvoje energie je plná informací, objev svůj energetický potenciál a už nikdy nebudeš muset tápat ve tmě neúspěchu, marnosti a nicoty.

Naučíš se přijímat informace čistě a spolehlivě

Osvojíš si základy jedinečné terapeutické metody JIH® - Jasné Informace Hned vnímáním emocí a získej jedinečnost souhrných otázek, na které tvoje energie bude umět odpovídat.

Vnímání impulzů se ti zviditelní, už nebudeš muset odhadovat, získáš absolutní jistotu přijímaných informací. Zaktivuje se tvá schopnost přijímat informace čistě a bez her rozumu, ega a mysli.

Poznáš sílu a neutralitu svého těla

Tvé tělo jako ten nejlepší průvodce informacemi přímo ze zdroje života. O své tělo se budeš moci opřít na tisíc procent. Nikdy ti nedá špatnou odpověď, nikdy ti nebude lhát.

Nemá v dané situaci vůbec žádné ambice získat pro sebe to nejlepší a tebe nechat na holičkách. Nejen že je naprosto neutrální, ale také tě dovede ke správné informaci a ještě ti dá jasně pocítit, jestli je tvé rozhodnutí v pořádku, nebo ne.

Naučíš se vnímané dávat do slov

Během osmi týdnů se naučíš pojmenovávat to, co ti přichází skrze vnímání těla. Dokážeš se naladit na správné významy a výrazy toho, co ti přichází.

Objevíš tajemství ticha v hlavě a vyladění se na zdroj Boží podstaty.

Dostaneš jasné pokyny jak se přihlásit k vnitřnímu spojení, jak vnímané dát do správných slov a jak vědět, že přicházející informace jsou čistě přijaté.

Osm týdnů, které ti změní život

Všechny informace, jasné vedení a otevřená komunikace jsou základem tohoto online kurzu

ZAČÍNÁME

26.8.2024

KONČÍME

13.10.2024

Cena 8 týdenního online kurzu

VÍCE PLATEB BUDE MOŽNÉ OD 

Nic nezastaví touhu po poznání

Čeká tě velmi intenzivní online kurz plný
živých vysílání a ZOOM setkání

Plných 56 dní velmi otevřené a jasné komunikace a sdílení, účast v uzavřené skupině na facebooku, ZOOM vysílání jednou týdně a další podpora pro tvé vnímání, to je ŠKOLA CHANNELINGU.

Co v kurzu získáš?

Základy terapeutické metody JIH®

Dostaneš jedinečnou možnost získat základy terapeutické metody JIH®, které jsem autorkou. Osvojíš si otázky a naučíš se vnímat odpovědi přímo z Boží podstaty.

Předám ti velmi silné informace o tom, co všechno se vším souvisí, ale jednoduše, srozumitelně a velmi aktivní formou. 

Základní neutrální postoj k výsledku

Provedu tě technikou neutrality k dané otázce a získanému výsledku. Žádné ovlivňování výsledku, žádné zkreslené informace, které chce získat tvé ego. Takové informace pro tebe nemají žádnou cenu.

Ty potřebuješ jasně vědět, jaký bude výsledek tvého rozhodnutí a chceš znát budoucí realitu. 

Oproštění se od myšlenek

Čistá hlava a klidná mysl, to je základním prvkem channelingu. Čistota vnímání a propojení tebe a  Boží podstaty to je záruka velmi kvalitního přijímání informací.

Čeká tě cesta k Boží podstatě, kde ego, mysl a rozum se stanou jen tichou prázdnotou a tebe obklopí jen měkká přítomnost bytí.

Praxi a nácvik na konkrétních situacích

Teorie je jedna věc, praxe druhá. Provedu tě tématy, která tě dovedou k rozpoznání, kdy si hraje hru rozum, ego nebo nenápadná mysl.

Den za dnem budeš odhalovat zákulisní hry rozumu, kolektivního vědomí, strachu, paniky a kontroly. Den za dnem budeš víc vnímat ukotvení ve vlastním vnímání a velmi rychle rozpoznáš lež a strach a naučíš se dát pozornost tam, kde jsi doma.

8 týdnů práce se sebou

Velmi intenzivní cesta pro obnovení tvé prosperity, hojnosti, lásky a moudrosti věků. Cesta přímá a jasná, kde nejsou potřeba kličky a schovávání se.

Pro objevení sebe osm týdnů projdeš vlastní život a jeho souvislosti pro získání informací, poznání a vlastní stability vnímaného.

Nastavení nového režimu života

Už nebudeš bezcílně bloumat svým životem, ani nebudeš potřebovat neustále oživovat to staré. Už nebudeš muset neustále zpracovávat to, co už je zpracováno. Nebudeš chtít odkládat to, co je potřeba udělat a už se nebudeš nimrat v tom, že se ti nechce.

Naučíš se reagovat na přítomnost a v ním setrvávat.

Co společně zvládneme za 8 týdnů?

Základy terapeutické metody JIH®

Otázky a odpovědi, které jsou součástí metody JIH® a které dávají pevný základní pilíř pro channeling.

Vnímání emocí a pocitů

Emoce a pocity jsou jasným impulzem k objevení správnosti vhodného řešení a chování.

Neutralitu vůči výsledku zadané otázky

Rozum chce, aby mu šlo všechno na ruku, Boží podstata ví a koná.

Vnímání přítomnosti

Minulost a budoucnost jsou živnou půdou ega, rozumu, přítomnost je Boží podstaty.

Vnímání Boží podstaty

Vnímání vnitřního klidu a jistoty, to je Boží podstata v praxi.

Přijetí moudrosti věků

V záznamech životů je vše zapsáno, naučíte se v nich spolehlivě číst.

Reference

Jaruško, z celého❤děkuji za dovedení k Bohu, díky tvému vysvětlení, trpělivosti, průvodcovství v pravdě a lásce má cesta 8.týdnů ten Božský cíl. Jsem natěšená na tu cestu s Bohem až mám slzy v očích. Děkuji všem zúčastněným za jejich sdílení🥰, je to pro mne neskutečný/nyní už skutečný/zážitek. Děkuji, děkuji, děkuji🙏🥰❤
Jana
Kurz channelingu od Jarušky Matuškové nastartoval v mém životě vnímání a cítění, jak jsem ho neznala. Naučila jsem se sledovat své myšlenky, rozpoznat zrno od plev. Kurz mi přinesl úlevu, že se mnou není nic špatně a taky propojení sama se sebou, se svou duší. Miluju Jaruščiny kurzy, jsem vděčná, že mohu být součástí metody JIH.
Hanka Ostková
Jaruško moc děkuji. Byla to taková nenápadná cesta plná změn ve vnímání sebe i okolí. Mám pocit, že jsem někdo jiný, najednou nelpím a minimálně kontroluji, což bylo dříve mojí nedílnou součástí. Až teď mi to došlo. Jsi úžasná průvodkyně 💖🙏
Martina
Drahá Jaruško, tento osmitýdenní kurz mi mnohé dal i vzal. Dal mi nespočet uvědomění, která docvakávají i teď po jeho konci. Tím chci říct, že ten kurz vlastně nikdy neskončí a to je úplně skvělý. A co mi vzal? Toho je taky dost. Pocit nedostatečnosti, zmaru, pocitu, že vše musím zvládnout sama...Mohla bych pokračovat ve výčtu, ale nechci, protože je tohle už minulostí :)
Jana
Děkuji za celý channeling, od začátku až do konce to byla nádherná, laskavá jízda. Vždy mě něco mile překvapilo, to co jsem znala zaznělo jinak a jakoby to zase víc udělalo cvak a jo-aha. Mít možnost se vědomě ladit 8 týdnů je neskutečný dar, přitom vše plyne v lehkosti. Ani chvíli jsem neměla pocit, že mě to obtěžuje v v kombinaci s normálním životem. Naopak, channeling a celé ladění se stalo mým normálním životem a každý den jsem byla obdarována Jaruškou i Bohem. Co se channelingem změnilo? Vnímám, že víc žiji ten "nadpřirozený, duchovní" svět tady ve fyzickém světě a nezpochybňuji to co vnímám. A co je nejvíc, Jaruška mi umožnila najít můj osobní vztah s Bohem.
Hana
Jaruška, priebeh kurzu channelingu som si vobec nevedela predstaviť. Moje očakávanie, že dostaneme “návod ako si priať” odpovede na naše otázky sa v orvom týždni veľmi rýchlo rozplynul . Je neuveriteľné, ako je doležité byť skutočne sama sebou, veriť svojmu vnímaniu, neporovnávať , nehodnotiť a nezávidieť, ako má vzťah a komunikáciu s Bohom tá druhá. Tento kurz mi dal veľku slobodu vo vzťahu k Bohu aj ľuďom. Istotu, že som tu s vami všetkými doma. Cítim v sebe ukotvenu bezpodmienečnu lásku . Budem ju pestvať a širiť ďalej. Ďakujem vám všetkým💗
Mária

Jak kurz probíhá?

Bezpečné prostředí uzavřené skupiny na Facebooku

Skupina jen pro účastníky kurzu dá čisté a jasné prostředí pro komunikaci a všechny potřebné informace. V této skupině budou pravidelná živá vysílání, úkoly, chat, dotazy a mnoho dalšího.

ZOOM vysílání každý týden

Každý týden živě pomocí aplikace ZOOM, která dává možnost se vidět, ale také komunikovat mezi sebou. Na každý ZOOM přenos bude vygenerován speciální přihlašovací link a všechny přenosy se budou nahrávat a budou vloženy do skupiny.

Praktické úkoly a vnímání reality

Úkoly pro vás budu sestavovat tak, abyste měli dost prostoru pro jejich plnění. Po jejich dotvoření budeme společně objevovat záludnosti rozumu a ega a budeme pokračovat v posunu vnímání odpovědí channelingem.

Získané se stane tvou přirozeností,  nikdo ti to nebude moci vzít, ani to neztratíš

To, co získáš během naší cesty se stane tvou přirozenou součástí.

I když nebudeš přímo aktivní, jakmile se rozhodneš přijmout potřebné informace, tvé zkušenosti z kurzu se ti okamžitě znovu zvědomí.

Máš otázky? 

Ráda ti vše zodpovím, volej nebo piš:
tel.: 774 420 251
matuskova@freli.cz