Sněte svůj sen

 

Je zoufalé, kolik lidí zapomnělo snít. Kolik lidí má pocit, že jejich momentální situace je to jediné, co jim zbývá. Je tak smutné vidět lidi bez touhy, bez nadšení a bez vidění jejich vlastního potenciálu. Je tolik lidí, kteří vlastně neví, jak žít svůj život. 

Jdou svým životem a tak nějak přežívají. Mají tolik důkazů o tom, že jim jejich život nefunguje. Vlastně ani neví, kdo jsou, jaký je smysl jejich života a co chtějí. Jak výmluvné je jejich gesto, pokrčení rameny.

Nemůžu si nic přát?

Setkávám se s přesvědčením, že je v pořádku ten život, který žijí, že vlastně každý z nás musí být spokojený s tím, co má a nesmí si nic přát.

Jistě, v určitém stupni pochopení a poznání své vlastní energie, je toto uvědomění v pořádku. Představte si ale, že takovou informaci dostane při žádosti o pomoc žena, která je ve vztahu s mužem, který jí psychicky a fyzicky týrá. Potom informace, že musí být spokojená s tím, co má, je vlastně ortel smrti. Nemyslím ani tak fyzické, jako spíš životní. Dokonce si ani nesmí nic přát. Co má potom žena dělat? Získá sílu odejít se svými dětmi do klidnějšího prostředí, nebo získá pocit, že vlastně nemá právo cokoliv změnit.

Vy se potřebujete naučit znovu snít!

Nabádám lidi ke snění a dělám to zcela záměrně. Pokud obnovíte svou představivost, potom se začnou i ve vašem životě dít zázraky. Představivost a sny jsou základním kamenem pro

rozpohybování energií. Jsou ukazatelem směru pro další cestu, pro další přitažlivost k určenému cíli. Jediný, kdo může zastavit tuto cestu jste zase vy sami tím, že začnete o své vizi pochybovat. Pokud však máte svůj sen, nezpochybňujete ho a ještě přidáte aktivitu, potom máte vyhráno.

Jednou přijde čas na informaci, že si nepotřebujete nic přát a že je vše v pořádku už teď. Vy už budete znát všechny souvislosti tvoření, nebudete mít potřebu své záměry zpochybňovat a budete reagovat tady a teď na vzniklé situace bez hodnocení, jestli jsou pro vás dobré, nebo ne.

Teď je však potřeba snít, mít plány, mít chuť tvořit a objevovat své další možnosti a učit se dávat, ale hlavně přijímat to hezké.

Třeba jste tvůrcem nové možnosti pro ostatní

Snění je fajn. Kdyby nebylo snění, nikdy bychom nemohli používat žárovku, auto, mobil, počítač. Všechny tyto věci vznikly právě díky tomu, že někdo měl sen a tím snem žil.

Mějte své sny a udělejte pro ně všechno, co je potřeba. Třeba jednou budeme vás opěvovat za něco, co není ještě objeveno. Věřím, že takových věcí ještě je…

 

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou