Ty jo, ono to prostě nefunguje!

Udělej něco, ono mi to prostě nefunguje!people-314481_1280

Hlavně, ať je to rychle, ať se mi uleví, ať to už nebolí, ať to už nemusím řešit!

Ráda pomáhám lidem. Je krásné, když se druhému uleví a jeho život se může někam přesměrovat. Miluji, když používám veškeré své znalosti a svá pochopení pro lidi kolem sebe, když se mohu dělit o to, co já sama ve svém životě používám. Věřím, že Boží energie v nás je darem právě pro sdílení, pro komunikaci a pro společné předávání si znalostí a poznání. Věřím, že je konec ezoterickým navyklostem si objevené nechávat pro sebe a předávat jen část.

Předávám a chci, aby oni sami měli něco v ruce, aby si mohli dát dopořádku záležitosti v úrovni svého pochopení.

Je jasné, že je čas od času potřebný hlubší vstup do životní energie. U sebe žádám o pomoc a pročištění své kolegyně z týmu Centra obnovy životní harmonie. Není to žádná ostuda, ba právě naopak. Když na to nemůžu přijít já, potom je na čase přijmout pomoc. Mám ale  své metody, které používám denně při cestě životem. I já žiji v rodině, mám děti a vnoučata, komunikuji s klienty, řeším vzniklé situace. I já mám občas pocit, že jsem zastavená, že věci a situace mají tendenci mne ovládat a já se ustávám ve své vlastní energii. Je to normální jev, protože jsme obklopeni kolektivním vědomím, postoji celku, myšlenkami ostatních lidí. Občas na ně nevědomky kývneme a potom je to takový ten blééé pocit.

Nebuduji závislosti na mé osobě, ba právě naopak!

Proč budovat něco, o co já sama nestojím. Já sama miluji nezávislost, autentičnost mých pocitů, ale vím, že je občas potřeba požádat o pomoc, protože člověk na své cestě nemá být sám. Když nemáte s kým sdílet svou radost, nebo starost, potom je to vše jen o iluzích a o pocitu samoty a marnosti. Jak rádi sdílíme to, že se nám něco podařilo, jak nám rostou děti, jak se nám daří v práci, nebo naopak potřebujeme sdílet to, že je něco špatně. Tato sdílení mají mít jednu společnou vizi a tou je  hledání dalších možností v cestě života. Nikoliv pro podporu ublížení a nicoty, ale pro nalezení nových možností, které posílí radost ze života a víru, že je to cesta a zkušenost.

Vybudovala jsem cestu k sobě.

Chci, aby lidé kolem mne měli možnost využívat ta správná „hejblátka“ pro svůj život. Díky komunikaci a spolupráci s Hankou MokrouIrenkou Brejchovou vznikla skvělá metoda J.I.H®, která dává možnost využít Božský potenciál v každém z nás. Dokáže obnovit energii člověka nemocného rakovinou i záměr v podnikání. Je jedno, v jaké oblasti je použita. Opírá se o jedinečnost a propojenost láskyplné energie, kterou má v sobě každý. Pracuji touto metodou, během několika sekund rozpoznám nepohodlí a umím s ním pracovat tak, aby byla obnovena prosperita.

Nabízím možnost využít metodu J.I.H®LOGO_JIHnové_R

Je tak účinná a obnovující a je součástí všech mých projektů pro cestu životem. První kontakt s využitím této metody je skrze Automatickou kresbu diagnostickou, která je obrovsky účinná. Předpokládám, že lidé, kterým pomáhám v telefonických konzultacích, budou stejně nadšení z možnosti být sami sobě pomocníkem pro nalezení příčiny nepohodlí v jejich životě. Předávám ve svých kurzech to, co já sama aplikuji pro uzdravení, obnovení. Za dobu mé pomoci ostatním je tolik nezvratných výsledků účinku metody J.I.H®. Nová těhotenství, uzdravení z rakoviny, probuzení se z kómatu, rychlé léčení po úrazech, ale také rychlý osobní rozvoj, obnovení prosperity v podnikání, prosperita v jednáních, při soudních sporech. Není oblast, kde by tato metoda nebyla účinná, pokud víte, jak jí s pracovat.

Říkám dost jednostranné pomoci!

Nechci budovat závislost a to se bohužel děje, pokud klient nemá potřebu se posouvat dál a „jen“ žádá o pomoc. Když žádá o vyrovnání energií pro úlevu, ale sám nemá potřebu znát její zdroj, potom nemůže své  postoje a své navyklosti vědomě změnit. Prostě mu chybí informace, ale pro něj je to „jen“ jistota, že když požádá, tak se mu  uleví. Taková cesta není mou cestou. Život je postaven na komunikaci a na rozvoji, posunu. Mohu rovnat a čistit, ale pokud on sám nechce vědět víc a má pocit, že mu něco nabízím proto, abych mu něco „prodala“ a nedej Bože za peníze, potom tato cesta nemá svůj smysl. Vedu lidi cestou jejich životem a oni potřebují znát své možnosti a mají možnost naučit se ta „hejblátka“ využívat v každodenním životě. Je to takový „business“ postojů a nových vnímání života, jako celku. Je nutné svou osobní cestu, osobní rozvoj brát jako svůj „business“. V práci také potřebujete být bdělí, učíte se novým věcem, investujete do sebe. Metoda J.I.H® je účinnou a skvělou cestou k obnovení života na všech úrovních a je nutné si ji osvojit na společné cestě se mnou.

Máme za sebou první ročník výuky terapeutů metody J.I.H®

Předaly jsme jim všechno, co žijeme, byl to krásný a plnohodnotný rok. Terapeuté této metody mají skvělé výsledky a jejich klienti dávají zpětné vazby o úlevě. Od září budeme učit další lektory, chceme, aby bylo pomoženo velkému počtu lidí a to není možné zvládat v úzkém kruhu tří žen. Naši terapeuté mají s námi  stále přímý kontakt, mají naší podporu a  učí se novým možnostem.

Těšíme se na Myškův mlýnIMG_0836

Po roční pauze se s těmi, kteří chtějí používat naší metodu, setkáme v Myškově mlýně. Naše silná trojka – tedy všechny tři autorky této metody- dá lidem to nejlepší z nás. Každá z nás provede lidi svou specializací. Hanka Mokrá uleví tělu cvičením CPT-M, Irenka Brejchová zjednodušší pohled na „Astrál“ ve využití v životě Tady a Teď a já zviditelním možnosti v pracovním zaměření, businessu, podnikání a uzdravení firmy. Obrovská nálož informací, obnovení prosperity a úlevy čeká na všechny, kteří si s námi přijedou užít společný čas.

Jak víc říct, že je možné žít líp?

No, otevřeně, to vážně nevím. Kdysi, když jsem já sama potřebovala pomoc, v období, kdy jsem svůj život chtěla ukončit z důvodu neschopnosti najít řešení, jsem dostala informaci, že NĚCO existuje. Absolutně jsem nevěděla, co to je a jak se k tomu mám dostat. Během 10-ti let jsem vybudovala obrovské zázemí pro ty, kteří, tak jako já kdysi, potřebují vědět, jak dál. Neumím si představit hlubší záběr a při tom v takové jednoduchosti, který by nabízela jiná metoda. Možná existuje, ale já jsem neměla možnost jí poznat. Jedno je jisté. Máme v ruce možnost obnovení krás života a to není malá věc.

 

 

Přeji vám krásné jaro a schopnost využívat to, co vede k lásce a životu.

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou