bude mi padesát a něco se chystá…

Manžel je tajuplný, jako hrad v Karpatech :o))

IMG_20150729_203757

Tajuplně mizí, utíká na zahradu, když telefonuje a já se bavím. Letošní narozeniny jsou pro mě úsměvné. K pětce v kalendáři jsem napsala nulu a tím je jasné, co se stane. Bude mi celých padesát:o))

Pro mě krásné životní období už pár let, kdy dcery si žijí svůj dospělý život, mají své partnery, své prohry a výhry a já nemám jejich zodpovědnost. Jsem nadšená, jak vidí ony svůj život a já sama si můžu tvořit jak chci, co chci a kdy chci.

Před chvilkou přišel můj muž do pracovny, kde píšu tento text a hrdě mi  ukazoval rozevřenou dlaň, odpočet dnů do mé padesátky. Pět dní do pátého března. Usmívá se jako malý kluk, který má své tajemství. Já letos na tuhle hru tak ráda přistupuji. Chci být překvapená. Chci dát sobě ten úžasný zážitek, kdy se splní jejich sen, udělat mi krásný den. Umím vnímat jejich myšlenky a načíst jejich pocity a jejich plány. Dělám všechno proto, aby se jejich tajemství udrželo v úrovni utajení. Prostě nenačítám :o))

Blíží se čas, kdy k číslu 5 přibude nula, kus mého života

Nehodnotím, co bylo, uvidím, co bude, jsem vděčná. Miluji svůj život. Občas se něco stane, co mě hodí do nepohody, ale už  s tím umím pracovat, nedevastuje mě to, prostě to projde a já udělám všechno, co je možné. Nic víc, nic míň. Je to moudrost odžitého, je to dar mých padesáti let.

Byla jsem tolik obdarována

Tolik mě baví objevování, baví mě svoboda mé práce. Miluji, když jsou lidé okolo mě šťastní. Dovršila se další krásná etapa, projekt, který mám s Hankou Mokrou. Zakončili jsme první ročník Školy pro budoucí terapeuty. Nádherný zážitek, nádherný pohled na lidi, kteří netápou, nehroutí se ze svých životů a žijí to, co chtějí žít a umí vést druhé. Už to samo osobě je pro mě ohromný dárek.

Mám touhu, svůj sen

Vlastně dva. ten první je pracovní. Přeji si, abych mohla předávat ostatním to, co je mou podstatou. Chci jim dát reálnou podobu jejich práce, zviditelnění jejich darů pro svobodu v jejich pracovní oblasti. Chci jim dát jejich vlastní business plán pro spokojenost a prosperitu. Vím, jak je to skvělé, dělat to, co vás baví a co milujete, a přitom cítit svobodu, radovat se ze své práce, těšit se z nových možností.

Ten druhý sen je můj osobní. Miluji, když můžu obdarovávat. Chci svůj den oslavit s lidmi, kteří mě znají jen z doslechu, nebo z fotky mého profilu. Chci jim dát kousek lásky, kterou cítím vůči životu, rose-964380_1280chci je obdarovat. Zatím nevím jak, ale dávám si záměr a cíl, najít vhodný dar. Chci obdarovávat vás :o))

Za pár dní mi bude padesát

Pro někoho kousek do důchodu, pro jiného čas depresí, pro mě číslo, které je číslem. Důchod se mě netýká, žiji svůj sen už teď, miluji svou práci a vím, že si jí chci užívat mnoho, mnoho dalších let. Třeba bude možnost k jedničce napsat nuly dvě, možná i trochu víc, to se ukáže. Nehodlám aktivně umírat, chci aktivně v radosti žít a tak to prostě je.

Nechávám prostor lidem, kteří mě miluji k realizaci toho, co připravují a těším se na společně strávený čas. Podělím se s vámi, až mi bude padesát :o))

Mějte krásné dny, objímám:o))obr15

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou