Budu zase babičkou

Jsem babičkou a budu v březnu trojnásobnou

Je krásné, když dostanete zprávu o tom, že se narodí další človíček, o to víc, že se narodí vašemu dítku. V naší rodině jsme obklopeni holčičkami už téměř třicet jedna let. I tentokrát se na svět hlásí další holčička, Emička se bude jmenovat. Je to skvělý čas pro dnešní maminky. Ví, co mají v bříšku, mohou se svým miminkem „mluvit“ víc osobně, žádné pochybnosti, ale konkrétní človíček. Jasné, že se může miminko schovávat, není jasné, zda kluk, nebo holka, ale je převaha informací, které se ukazují pravdou 🙂

Je štěstí, když si příroda umí poradit sama

Jak víte, mnoho let pomáhám lidem najít svůj životní cíl, ale také obnovuji jejich životy zpět do prosperity. Je hodně případů, kdy řeším s ženami jejich touhu po miminku, hodně let jsem neměla krom energií možnost pomoci i v realitě každodenní péče o jejich vlastní tělo, které má být požehnáno dalším zrozením. Je hodně případů, kdy se ladila energie pro zdroj života, ale také podpora při řešení neplodnosti, když se nedařilo přirozenou cestou.

Moje nejmladší dcera také toužila po rodině

Nevhodnou léčbou v jejím dětství jsem měla takový ten nepříjemný pocit, když jsem hleděla do její budoucnosti. Jako dospívající žena to neměla vůbec jednoduché, velké bolesti, velmi časté problémy v oblasti ženského zdraví. Mnoho léků, mnoho vyšetření, pobyty v nemocnici. Když se rozhodla s partnerem založit rodinu, vypadalo to na zdlouhavou cestu. Velké bolesti musela řešit silnými léky, které nezabíraly.

Bylinné vložky byly záchranou

Dostaly se mi do ruky bylinné vložky, které nejsou bělené chlórem, jsou z přírodních materiálů a hlavně plné bylin. Ano, čtete dobře! Také mne to překvapilo, zpočátku jsem byla hodně nedůvěřivá, než jsem si pořádně přečetla složení a zhlédla webinář o těchto vložkách. Zdálo se to být neuvěřitelné, až utopie. Vzhledem k tomu, čím dcera procházela, rozhodla jsem se, že zkusíme podpořit její tělo právě využitím těchto „zázraků“. Teorie je jedna věc, realita bývá většinou jiná. Chystala se svatba, otázka rodičovství byla na druhém místě. Je pravda, že jsem tušila změnu – šaty se upravovaly pro dceru několikrát, tentokrát se muselo povolovat 🙂

Náznaky se ukazovaly, ale nebyl čas je zaznamenávat

Chystala se svatba, nikdo z nás neřešil, jak se „testování“ osvědčuje, ale zpětně jsme se dobíraly, že bolesti nebyly, léky na bolest nebylo nutné používat, po dvou měsících používání se ukázalo, že bylinné vložky už nejsou potřeba! Byla jsem nadšená ze zprávy o dalším životě, ale také velmi překvapená účinností těchto nenápadných pomocnic v podobě tak normálního vybavení téměř každé ženy. Byla jsem velmi opatrná v posuzování toho, do jaké míry vložky pomohly k těhotenství, musím však říct, že v tomto okamžiku mám tolik skvělých recenzí, že nejsou pochybnosti z mé strany, že máme skvělou podporu pro ženské zdraví.

Velký příval energie, mírný průběh „našich“ dnů, skvělý pocit

Ženy v mém okolí hlásí samé krásné zprávy. Obnovuje se energie, podporuje se tělo, skvěle se vyrovnává životní energie v těle, vše se „jakoby“ nadechuje. Já sama už nemusím řešit ženské dny, ale využívám je velice ráda pro příjemný pocit, rovnováhu, obnovu ženského zdraví. Dokonce tyto nenápadné pomocnice díky bylinkám skvěle pomáhají jako suché bylinné zábaly při nachlazení, bolestech v krku, při problémech s bolestmi zad, dokonce i muži mohou zažívat úlevu při onemocnění prostaty a hemeroidů. Kolega, který je studovaný kraniosakrální terapeut říká, že tyto vložky jsou v energiích těla obrovský „fičák“.

Není to jen o vložkách

Je to o celkovém přístupu k životu, ke zdraví, k sobě samé. Nemůže být jedno bez druhého. Dnes jsem nadšená z toho, že mi do života vstoupila možnost využít moudrostí Tibetské medicíny v souladu s vymoženostmi dnešní doby – nanotechnologiemi. Toto spojení považuji za zcela revoluční a jsem ráda, že jsem kývla na společnou cestu. Podle výsledků z mého okolí jsem šťastná za úlevu žen, dětí i mužů, kteří využívají produkty TianDe, pro svou úlevu a zdraví.

V březnu budu babičkou další vnučky

Je skvělé, že je vše v pořádku, dcera se cítí výborně a miminko v bříšku roste tak, jak má. Chystá se další narození a já jsem natěšená na nový život. Přeji všem, aby se cítili skvěle, cítili lásku k sobě a splnilo se jim každé přání. Máme skvělé pomocníky pro takový život, nejsou všemocní, ale mohou skvěle doplnit naplnění touhy, ženskou krásu a zdraví. Lékařská věda je na místě, jsme na jedné cestě a vždy by se měla ctít vzájemnost a spolupráce.

 

Přeji vám, ať se těšíte ze života stejně jako já 🙂

 

 

Jarka Matušková

Tel: 774 420 251

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou