Business a J.I.H

Jde dohromady Business a J.I.H®?

LOGO_JIHnové_RMyslíte si, že duchovní a pracovní cesta nejde dohromady?

Je mnoho lidí, kteří pracují na svém pracovním úspěchu, jsou více či méně úspěšní, ale najednou zjistí, že uvnitř sebe mají stále stejně divný pocit. Takovou díru uvnitř hrudníku, pocit, že potřebují nějakou změnu. Hledají naplnění v cestování, v adrenalinových sportech, ale ten divný fuj pocit je tam po krátké chvilce znovu a je čím dál, tím víc neodbytný. Snaží se najít ještě víc adrenalinu, ještě víc cestování, až nakonec pochopí, že není možné utéct, že utíkají před prázdným pocitem v sobě.

Objeví potřebu najít svou duši.

To bolavé místo uvnitř hrudníku, to je to místo, kde cítíme absenci lásky k sobě. Ten kráter, který se pocitově stále zvětšuje, zmizí pouze tím, že začneme nacházet lásku k sobě. Vědomí toho, že je něco mezi nebem a zemí, co vyplňuje ten bolavý stav, je motivací pro hledání cesty duše. Je mnoho možností najít vnitřní klid a hluboký mír. Je podstatné vědět, že je to také cesta, že není potřebné k někomu vzhlížet, že je potřeba poznané odžít, dát do života a jít krok za krokem svou vlastní cestou.

Přez práci nachází svou vlastní podstatu.

Je to cesta, která díky pocitu vyhoření dovede člověka k potřebě najít sebe a svou podstatu. I ti velice movití a úspěšní zjišťují, že duchovní rozvoj je více než na místě. V poslední době je to velice módní trend, muži se honosí Neurorestartem, Koučingem, potřebou opírat se o cestu k vytouženému cíli právě díky tomuto fenoménu. Je jasné, že změna postoje a myšlenek ve své hlavě je přínosná a je potřebná. Nejde při tom používat rozum, je potřebné využívat své cítění a vnímání, je to cesta, krok za krokem a vtloukání pozitivního myšlení je jen jeden kousek z celé skládačky.

Duchovní cesta – vstup do úspěchu v byznyse.

Když pracujete na své vlastní schopnosti najít svou podstatu, krok za krokem, získáte vytrvalost a schopnost stát si za svým rozhodnutím. Cesta k sobě vyžaduje úsilí, odhodlání a to je super průprava právě pro byznys. Když víte, jak se vyladit, jak vnímat správné rozhodnutí, jak vnímat dobrý holport, potom jdete cestou úspěchu. Duchovní vnímání sebe sama je nádherný zdroj pro prosperitu a hojnost všeho. Není potom nic, co by vás mohlo zastavit. Když vnímáte pravdou a láskou své kroky, potom i když vnímáte nepohodlí a pochybnosti, víte, že je to hra kolektivního vědomí, že vás chce zastavit a vy se prostě nenecháte. Potom každá pochybnost o vašich kvalitách, každý pokus se zpochybnit, zvyklat se v rozhodnutí, jednoduše a jasně pošlete pryč, protože víte, kdo jste a co od života chcete. Už není potřebné hrabat a jít přez mrtvoly, už není potřebné jít špinavou cestou. Už nekývete na šlendrián slibů a marných pokusů, protože je ve svém životě už neživíte, ale hravě právě tyto rozumové aspekty rozpoznáváte a čistě jdete za svým záměrem.

Nehodnotíte, jen děláte.shops-1014038_1920

Když se v duchovním žití rozhodnete cokoliv dělat, děláte to bez hodnocení, jestli se vám chce, nebo nechce. Jdete čistě, se záměrem budovat hojnost a prosperitu s jasným věděním, že objevujete nové možnosti, protože to je ta Boží esence lidského hemžení. Máte čistou radost z každého nového JO-AHA a každou novou situaci a nové učení vnímáte jako skvělou cestu objevování. Nehořekujete nad tím, co ještě musíte udělat, jen to uděláte a pracujete na vašem záměru. Hnací silou přitom nejsou peníze, i když víte, že ve společnosti lidstva jsou nutnou součástí každého z nás. Nezříkáte se jich, víte, že jsou vaší součástí, nejsou však tím hlavním hnacím motorem. Tím je samotný život, jeho cesta a vaše rozhodnutí, co chcete žít a rozvíjet.

Miluji svou cestu!

Jsem spoluautorkou metody J.I.H®– jasné informace hned emočním naciťováním a touto metodou pomáhám firmám k jejich vlastní prosperitě. Je to jízda, když vnímáte jejich potenciál a víte, jak na to. Pro mne je duchovní základ cestou ke skvělému úspěchu v byznyse, který se rozhodnu použít a dávat do něj energii. Je skvělé, jak vše do sebe zapadá. Pro mne je moje duchovní cesta základním stavebním kamenem pro mou cestu světem, kde vládne rozum a peníze jsou v něm hnací silou. V mém podání je to tak, že hybnou silou v mém byznyse je cesta, rozvoj, pomoc druhým a radost z úspěchů. A peníze? Ty jsou součástí, nikoliv to jediné, pro co stojí žít.

Mějte úspěšný a krásný jarní čas.

Jarka

 

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou