Černá magie 21.století

Černá magie zdánlivě již není v rejstříku chování lidí tak, jak ji známe ze středověku. Ona ale existuje, jen se přizpůsobila 21. století.

Hororové scény černého mága nad svou obětí přivázanou řetězy, v temnotě kde plápolá oheň – to se nám vybaví při slovech černá magie. Víme, že je to dávná minulost, tušíme, že má mnoho podob a že s touto energií si není radno zahrávat.

Možná vás napadne, že vytahuji na světlo něco, co je jen v hororech, špatných filmech a v historických románech. Ano, máte pravdu. V podobě, jakou známe z minulosti už naštěstí tuto energii nepotkáme. Ale….

Tak, jak se vyvíjí lidská společnost, tak, jak se mění vibrace naší krásné modré planety, stejně tak se vyvíjí i mocná energie všeho. Toho krásného, i toho, o co nestojíme.

S narůstající frekvencí planety narůstá i počet probouzejících se

Ten, který se „probouzí“ není nějaký skřet, který se musí učit něco od nuly. Není to člověk, který byl zatracen. Je to člověk, kterému došlo, že jeho život není jen o tom, na co si může sáhnout, ale i o něčem jiném. Něčem beztvarém, co nemá vůni ani pach, něčem, co ho zajímá a snad i zachrání.

Každý přichází na svět v nádherné náruči boží podstaty, energie, kde není místo pro černou magii. Tato energie je prostoupena láskou a pravdou, nezměrnou silou toho nejlepšího. Narozením se do života postupně opouštíme tuto náruč tím, že přijímáme svou identifikaci, postoje a chování rozumu, ega a mysli. Je to naprosto přirozené a nutné ve fyzickém životě, přizpůsobujeme se svému okolí, učíme se rozvíjet vědomosti tak, jak v jiných dimenzích není potřeba. Aklimatizujeme se do života člověka.

Probouzející člověk má před sebou nádhernou cestu nalezení boží podstaty – nekonečné energie, kterou je, jen si jí není vědom. Ta cesta není nijak jednoduchá, ale je osvobozující. Každým novým JO-AHA a změnou přístupu k sobě i okolnostem života se každý z nás rozvzpomíná na svou jedinečnost v podobě nekonečného prostoru. V Bibli bychom mohli tento nekonečný prostor uvnitř nás jako upozornění „já jsem tebou a ty jsi mnou“.

Jakmile začneme hledat v sobě znovu svou sílu a velikost života a poznání, dostáváme do rukou mocný nástroj. Tak mocný jako je život sám. Učíme se VĚDOMĚ TVOŘIT VLASTNÍ REALITU a přetvářet svůj život k obrazu, který nám je milejší. Objevujeme zákon hmotnění a také vesmírný zákon přitažlivosti.

V tento čas se začnou dít i další souvislosti

Objevuje se a zviditelňuje se v plné síle i protiklad. Ego, mysl a rozum do okamžiku našeho procitnutí měli nadvládu. Všechno se dělo v jejich režii. Ego velelo v plné síle a bylo tím, kdo určoval, jestli jsme v ublížení a v roli oběti, nebo v nadřazenosti a pocitu, že víme všechno nejlíp. Náš nový směr se egu a rozumu nelíbí. Ztrácí svou pozici, a tak víc a víc křičí, upozorňují a přesvědčují. Tu nabádají k pocitu marnosti a ublížení, dodávají důkazy a předkládají všechny možné osvědčené vzorce myšlenkových pochodů. Jinde zase nutí do pocitu, že nad nás není a máme to prostě už „zmáklé“.

Stane se, že nás občas pěkně přelstí

Žijeme život a ten je plný vztahů, komplikací, zádrhelů. Musíme hledat řešení, nehroutit se z toho, co se děje. Občas se stane, že hlas ega přehluší poznání, které získáváme ze své boží podstaty. Spadneme do starého, do pocitu beznaděje a použijeme staré vzorce, které se nám předtím podařilo opustit. Často se to stane nepozorovaně tak, jak to umí vytvořit právě iluze ega a rozumu. Naše chování nám připadá logické, náš postoj „oko za oko, zub za zub“ normální a dokonce potřebný. Ego se raduje a boží podstata trpělivě čeká, až nám to dojde.

Vědomý člověk má silnou energii, se kterou musí nakládat vědomě

Pokud umím pracovat se svou energií vědomě, potom znám zákony přitažlivosti, vím o dopadu svých myšlenek a svých rozhodnutí. Jsem si plně vědoma své vlastní síly a také vím, že svým konáním pomáhám, ale také mohu velmi uškodit. Vím, že to není hra, že pracuji se svou energií podle svého nejčistšího svědomí. Dochází mi, že už není možné setrvávat v negativních vzorcích s postojem, že se nic neděje a všechno je v pořádku, protože mé postoje a negativní myšlenky nejsou vidět.

Nová forma černé magie v 21.století

Velmi často se stává, že probuzený člověk získá pocit, že už na to přišel, už zpracoval všechno ve svém životě a už nemusí nic řešit. Tento pocit může být pravdivý a opravdový, většinou ale máme co dělat s pořádnou iluzí. V opravdovém poznání je naprosto jasné, že hloubku celého bytí a všech souvislostí není možné zcela pochopit v reálnosti omezeného lidského vnímání. Je jasné, že je stále co k řešení, jen záleží na postoji a vnitřním klidu, jak tato řešení zvládneme. Dochází nám, že je to o nadhledu, o pochopení toho, že ublížení a pocit nadřazenosti je na hony vzdálený opravdovému probuzení do boží podstaty.

Probuzený člověk, který skrývá své nenávistné myšlenky, posuzování a hodnocení, používá černou magii

Možná se vám to zdá tvrdé osočení, bohužel je pravdivé. Probuzený člověk umí pracovat s energií a jeho zaměření v pozitivní energii dokáže uzdravovat, obnovovat. Ten samý člověk s touto energií, který dopustil, aby jeho ego znovu získalo svou nadvládu a živí v sobě emoce nenávisti, posuzování, nadřazenost a vypočítavost, ten vysílá velmi silnou energii, která škodí. Tato energie dokáže velmi ovlivnit zdraví člověka, ke kterému je posílána. U příjemce páchá mnoho problémů nejen ve zdraví, ale narušuje životní rytmus v každé oblasti jeho života.

Příjemce prožívá peklo v podobě nevysvětlitelných bolestí a marnosti

Jak to, že příjemce si s takovou energií neumí poradit? Jednoduše o vpádu cizí energie nemá ani tušení. Nepotřebuje se bránit, nemá proti komu. V tom je útok takové energie o to nebezpečnější. Oběť takového útoku vůbec netuší, že se to děje. Možná se ptáte, jak je možné, že to nepozná, neví? Vysvětlení je velmi jednoduché. Ten, kdo posílá brutálně silnou negativní energii v podobě nenávisti, závisti, umí své postoje a myšlenky velmi dobře před ostatními schovat. Použije taktiku překrytí tohoto postoje, protože si ho je velmi dobře vědom. Nechce se sebou pracovat, vyhovuje mu to tak, jak to je. Použije vše, co zná a umí, k tomu, aby zatajil a pečlivě skryl své chování. Navenek je všechno v pořádku, jsme kamarádi a v Bohu se všichni milujeme, uvnitř řádí ego a rozum a hraje své hry. Víc a víc.

Černá magie 21.století nepotřebuje temná zákoutí a lavici s řetězy. Ani nepotřebuje mít podobu černokněžníka a skřetů se zkaženými zuby. Novodobá černá magie je brutálnější o to víc, čím víc probuzených lidí přestává v sobě hledat pravdu s láskou, místo toho kývnou na hru ega a rozumu. Egem se nechají přesvědčit, že viníkem nepohodlí je někdo mimo a že ten si zasluhuje být nenáviděn. Vždyť tak je to přece správné a čisté.

Pokud umíte pracovat se svou energií a vědomě tvoříte svůj život, buďte ostražití

Ego s rozumem jsou kamarádi a neradi se vzdávají. Je to naprosto přirozené. Jejich post je tak krásný a oni o něj přichází. Křičí a slibují jako Jezinky v pohádce o Smolíčkovi. Na chvilku se stáhnou, aby to zkusili jinak a jindy. Umí to, vždyť jim to vychází už dávná staletí. Nevzdají se bez boje. Poznáte je podle toho, že vás nutí reagovat z pozice osoby. Ví, že osoba se může cítit ublížená, naštvaná, marná. Naopak boží podstata, Bůh v nás reaguje láskou, klidem a neutralitou v dané záležitosti. Vnímání toho, kdo reaguje, je jediná správná cesta k laskavému životu, který je přímý a pravdivý, láskyplný a neubližuje.

V Boží podstatě neexistuje nic, co by ubližovalo a to je hlavní a jediný klíč k životu.

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou