Dívej se na krásu života

Dívej se na krásu života

Dnes jsem jela do Ústí nad Labem nechat doinstalovat telefon. Sekl se při instalaci a byl najednou marod. Naštěstí jsou lidé, kteří si s ním věděli rady 

Je pravda, že mi nebylo moc valně, zůstávala jsem doma, odvolala jsem i schůzku v Praze, auto u autíčkového opraváře.. bylo mraky důvodů proč se cítit tak trochu nekomfortně.

Vy, kteří mě znáte víte, že hodně vnímám nedobré energie v oblasti žaludku, a to je právě teď ten případ. Nevím proč, neznám důvod, ale tak to teď mám.

Jeli jsme s Ivanem cestou do Ústí a já bylo naprosto okouzlená. V slunci tančily všechny barvy světa. Stromy kvetou zbarveným listím a normální cesta po dálnici najednou byla lemovaná barevnou krásou. Lesy v dálce se zabarvují. Letos je hodně slunečný podzim a tak je barva podzimu krásnější než kdykoliv před tím.

Toto je můj vjem a teď nechám proudit kus Boží lásky k vám:

Zdá se ti svět šedivý a nedokonalý?
Myslíš, že opravdu takový je?

Víš, kdybys neznala šeď deštivých dní, neopěvovala bys barevnou krásu nasvícenou tím zlatým světlem slunce.

Je to jako v životě. Zažíváš horší dny, abys v lepších vnímala jejich krásu a sílu. Aby sis na ty horší vzpoměla jako na ten nejluxusnější dar, díky kterému mohla přijít mnohá pochopení a tvá cesta krásnější a hezčí.

Když není ti hej, nech čas plynout, jen poděkuj si za to, že jsi a smiř se sama se sebou. Netlač na pilu, jen dělej to, co vnímáš jako svůj čas a dar. Nic víc není potřeba.

Mizérie poleví a ty zjistíš, jak krásný život máš. Potom si poděkuj a poděkuj svým milovaným za to
že je máš,
že sebe máš,
že život máš.

Ano, i pro mě dost uvědomění, nemyslíte?😂😇

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou