Já to prostě neviděla!

Neviděla jsem to, co jsem měla před nosem!

 

Jak je možné, že to prostě nevidíte?

Máte pocit, že jste k ničemu a že vlastně nic nevíte?rain-1013940_1920

Super, vítejte do klubu!

Sakra, jak mám zacílit na nějakou skupinu, když vlastně je jedno, komu pomáhám! Je to jako začarovaný kruh a já vlastně nevím, co všechno mám v ruce, protože mám pocit, že nemám nic. Tedy, že nemám nic uchopitelného.

Hledali jste někdy nějaké nové řešení? Chtěli jste udělat změnu a být prostě a jednoduše úspěšní? Super, tak to jsme na stejné lodi. Šli jste na kurz, kde jste už zase slyšeli po tolikáté : „Musíte správně zacílit na svou cílovou skupinu!“?

„Jasný, tobě se to říká, když ty jsi už „zacílil!“ Ale co já, chudák! Jak mám „zacílit“, když vlastně ani nevím, co mám nabídnout.“

Tak se budu věnovat… tomuhle!

„No, tomu ne, to není ještě hotový, není to ani dobrý a vlastně to ani neumím!“

„Kdo by to ode mě chtěl, vždyť už to dělá Máňa od vedle a tý to jde, ale co já!“

Ztrácela jsem se v tom potenciálu!

Tedy, chápejte dobře, nemám problém postavit nový projekt, dát mu název, energii, vybudovat harmonogram, udělat podpůrné aktivity, natočit videa, napsat texty. Vlastně se mi stalo, že během jednoho jediného dne vznikly projekty dva a ty jsem dokázala během tří dnů postavit, napsat, dát do použitelné formy…

…a zase další kurz, další informace: „Musíte správně zacílit..!“

Sakraaaa!

Jasný, že mi dává smysl, že každý projekt má svou „cílovku“, jenomže jsem se ztrácela v tom, jak to mám ukočírovat, když mám svých vlastních projektů asi patnáct. Pro každého něco! No super, tak babo raď!

Jedno ráno mi to došlo! BINGO! Já jsem taková…..!!!! Já to vlastně vůbec neviděla, nevnímala jsem tu jedinou propojenost se všemi projekty, se všemi těmi cílovkami, já to vůbec nebyla schopná vidět!

 Mám v ruce tak obrovskou věc   logo jih

taaak velikou a taaaak nadupanou a hlavně je to ten obrovský stavební pilíř všeho, co dělám a v čem jsem opravdu dobrá.

Jasně, že je to ten můj J.I.H®, tedy náš, protože jsme ho daly dohromady my tři ženy. Je to naše dítě, naše jedinečnost, autentická metoda, to, co vzniklo z naší společné cesty a z potřeby se uzdravit, obnovit prosperitu a hojnost všeho. A já dělám, jako kdyby to bylo NIIIIIIIC!

Došlo mi, jak jsem byla slepá a jak jsem se snažila ještě „tady“vytvořit něco pro lidi, aby jim bylo líp, aby se jim dařilo, aby byli šťastní.

Aby mi to došlo dokonale, pár dní na to přišlo obyčejné psaní, ve formátu A4 a já jsem děkovala Bohu za to, že mne nenapadlo vzít nůžky, abych odstřihla kus obálky pro její snadnější otevření. K mému obrovskému překvapení to byl dokument o udělení ochranné známky právě na metodu J.I.H®!!!!

Když pominu, že jsme předaly naše poznání a schopnosti první skupině terapeutů v ročním kurzu, potom co víc mne má trknout a otevřít mi oči!

Kdyby vás zajímalo, co je vlastně metoda J.I.H® – jasné informace hned emočním naciťováním, tak si to můžete přečíst právě zde.

Metoda J.I.H® je jedinečnost a já děkuji za to, že mi bylo zvědoměno, že jsem byla slepá a pod svícnem jsem v té tmě neviděla to nejdůležitější… Můj hlavní stavební kámen všech mých projektů.

Přeji vám, ať vám také dojde, že máte v rukou svou jedinečnost:o))

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou