Jak jsem dokázala zahltit maily své přátele

Spam v mailech mých přátel je nic proti mému ataku!rain-1013940_1920

Stalo se mi to poprvé a já jsem měla chuť se jít někam zahrabat a chtěla jsem se dobrovolně nechat zastřelit. Způsobilo to mé  zjištění na vrchní liště  noťásku, jak mi přichází maily ode mě samotné v kampani, která měla trvat cca 14 dní.

Když den blbec, tak den blbec…

Miluji, když jsou lidé okolo mne šťastní a daří se jim to, do čeho dávají svou energii. Jsem šťastná s nimi, když se jejich život obnovuje a jejich zdravé sebevědomí sílí. Vím, jak pomoci a snad si nepamatuji situaci, kdy bych odmítla někomu pomoc.

Tak jsem kývla na on-line možnosti a moc mě to baví. Dávám svým přátelům pár rad, které používám sama, těším se z toho, když jim jejich život dává úlevu.

Tak jsem dnes postavila kampaň

Maily pro upoutávku skvělého projektu, který miluji a který má obrovskou sílu. To, co umím v energiích, skvěle pomáhá v práci a v objevování nových možností. Ti, kteří se kurzu zúčastnili, jsou nadšení a jejich život nabírá směr hodný úspěšných lidí. Miluji, když se vidí v tom, co jim ukazuji, jejich talenty, které oni sami nevidí. Nejen to, zjišťují, jak obrovské možnosti mají a to, co mají za sebou, není jejich selhání, ale sled nějakých událostí.

Sedla jsem a napsala čtyři maily

Dala jsem si práci, aby bylo cítit, že je to skvělé a opravdu to pomáhá. Měla jsem v hlavě myšlenku, že nastavování nechám svému IT, ale nakonec s heslem: “ Nastavím to a nechám si to zkontrolovat“ jsem do toho šla sama. Výsledek už znáte :O((

Děs v mých očích vám nemusím ani popisovat!

V tom samém okamžiku zazvonil telefon a já jsem začala vyřizovat nepohodlný stav své kamarádky. Popracovaly jsme, jí se ulevilo a tak se zeptala, jak se právě mám.

„Jarko, jak se máš?“

“ No, teď zrovna zhrouceně, protože jsem zahltila vám všem maily!“

“ Abych řekla pravdu, miluji tvé maily s těmi fígly na každý den, ale ty, kde něco nabízíš, ty teda ani nečtu! Ty mi k tobě a k tomu, co děláš moc nesedí!“

No páni, že by mne teď potěšila její slova…

Proč vlastně posílám maily, ve kterých nabízím kurz, nebo povídání?

Je to jednoduché. Považuji to za jednu z možností dát svým přátelům vědět, že jim mohu pomoci žít lepší život, že už se nemusí tak dřít nepohodlím a že taková věc, jako hojnost, nebo zdraví má své řešení. Všechny aktivity, které dělám slouží právě této věci. Vím, že život může a má být krásný.

Když se člověk v těžké chvíli nedozví o možnosti využít mou nabídku, nemohu mu pomoc. Chci mít kolem sebe šťastné lidi, protože vím, že je to realita života.

To je důvod mých mailových kampaní. heart-1013913_1920

Chci dávat úlevu těm, kteří jí necítí.

Chci dát lidem svobodu v oblasti práce.

Chci vám všem říct, jak jste skvělí a úžasní a chci, aby jste to věděli.

Chci vám předat návod na život, který stojí za to žít!

 

Chci, aby se tato možnost dostala k těm, kterým se život moc nedaří a chci, aby věděli, že jsou skvělí, že to do teď dokázali zvládnout.

Proto používám  maily na aktivity, které vznikly právě pro obnovení prosperity druhých. 

Přijměte tedy mou omluvu za přehlcené maily, věřte mi, že tato zkušenost mi dala patřičně za uši. Děkuji že jste můj atak ustáli a pokud ne, děkuji, že jste byli mými přáteli do této události.

Vážím si vás a děkuji, že jste :o))

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou