Jaký byl Plán úspěchu!Super 2016?

Nádherný zážitek skvělého projektu
entrepreneur-1103722_1920

 

Vážení, byla to super jízda, náročná, ale nádherná cesta životem.

Vidět vás všechny v novém energii, v nadšení z nových možností, které už nebyly jen utopií, ale sami se staly životem, to byl dar darů.

Pravdou je, že to byl opravdu velice náročný víkend, troufám si tvrdit, že ten nejzásadnější víkend vašeho pracovního života. Nezůstalo nic, co by vás mohlo zastavit, nic, co by vás muselo tahat zpátky za nohu do nepohodlí a ztráty důvěry v sebe a své schopnosti.

Objevilo se tolik nového

a je nádherné, že staré odešlo, zmizelo v nenávratnu. Zkuste se o staré opřít a zjistíte, že to prostě není možné. Ono to tam prostě není, nic nezůstalo, je aktivní to nové, vzdušné, nádherně provokující a motivující k novým business zážitkům, k novým možnostem hojnosti peněz, objevů, nového tvoření.

Bylo to mega náročné

Nádherné tvoření, bylo úžasné vás všechny vidět v nové energii, v důvěře v život, ve své možnosti. Radost ze získané cesty a nadšení, že už se nemusíte plácat v režimu „NEVÍM, JSEM NIC“ a že váš pracovní život může být vaší radostí, úlevou a nekonečnou hojností z vás vyzařovala na míle daleko.

Bylo mi ctí vám vrátit chuť žít, znovu tvořit své business životy, znovu aktivovat vaší cestu k tomu, kdo OPRAVDU jste v té nejkrásnější verzi vašeho života.

Těším se na vaše projekty, na vaše články, na nové weby, na váš úspěch. 

Láskou Jarka

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou