K ní nechoď, ona to neumí

Já to umím, ona spadla dolů!

Jak víte, zamilovala jsem se do tianDe, ruské kosmetiky, která splňuje mou představu o propojení byznysu s duchovním rozvojem. Právě jsem se vrátila z Barnaulu, hlavního města Altaje, té čisté oblasti, odkud pochází ingredience produktů.

Mou cestou do této krásné oblasti Altaje jsem si splnila svou vizi o propojení lidí v mém týmu s pravým duchem tianDe. Od rozhodnutí odletět na dvoudenní akci k výročí založení tianDe uběhly necelé tři týdny, které přinášely spoustu dalších rozhodnutí, ale hlavně ještě větší odhodlání svou vizi naplnit. Řešila jsem profinancování mé cesty – manžel prodal auto, které zdědil po svém otci a rozhodl se pro tento krok sám 🙂 Ustávala jsem výsledky týmu za leden, kdy se ukázal propad z dosažených úrovní. Byl to obrovský šok, ale jsem za něj hodně vděčná, protože se ukázaly mezery v naší spolupráci a v uvědomění lidí v týmu, jak se chtějí  svým plánům věnovat a co dál dělat.

Učíme se za pochodu svou praxí

Nikdy jsem MLM aktivně nedělala, nyní mám svůj tým a učím se. Je to cesta pochopení, motivace, lásky k produktům, ale také podpory a komunikace. Někdy máme tendenci jít proti ostatním a považovat je za svou konkurenci, v mém týmu toto nepodporuji. Prosazuji energii podpory, protože konkurence je jen v naší hlavě, my sami si tímto postojem komplikujeme cestu.

Ano, spadla jsem ze své pozice

Přidejte se ke mně, ona spadla, já to umím líp, byla argumentace tzv. konkurentky. Ano, propad pro mne byl šok, ale také rychlé procitnutí. Jsem vděčná svému týmu za společnou cestu a došlo mi, že je potřeba určit si své cíle, najít další cestu ke komunikaci, víc podporovat a motivovat, ale také vyžadovat aktivitu s tím, že tu za ně nikdo jiný neudělá a když ano, stejně je to jen domeček z karet, který se brzy rozsype. Také jsem si uvědomila, jak moc miluji svůj tým a jak jsme skvělá parta a to je náš dar ostatním. Mnoho lidí nemá své přátele, mnoho lidí se cítí osamělými, my jsem jedna velká rodina.

V Barnaulu se předávaly certifikáty za dosažené úrovně

Jak já jsem se „kroutila“ při předávání, protože dosažené úrovně se nahlašovaly v období, kdy jsme ještě neznali výsledky za minulý měsíc a tak jsem byla oceňována za úroveň, kterou jsem neobhájila. O to větší motivace je to pro mne právě teď, přece se nebudu pyšnit výsledky, které momentálně nejsou aktuální 🙂

Jdeme dál, J.I.H® a tianDe mají společnou cestu

Možná se někdo raduje z našeho neúspěchu, možná se to někomu hodí, ale já se raduji z možnosti jít láskou k životu, k lidem kolem sebe a k možnosti se poučit a naučit další kroky. Bez zkušeností to prostě nejde. Byla jsem tam, kde se zrodilo tianDe, čisté prostředí, láska k životu a radost z deseti let na trhu, to vše bylo pro mne naprosto úžasné. tianDe je v překladu Nebeská dokonalost, hlavní její motto je tak prosté, ale tak jednoznačné: „Abys mohl získat, je potřeba nejdříve dát“ a to je to, proč miluji svou cestu.

Altaj je krásný kraj, plný skvělých lidí

Mrzlo až praštilo, všude bílý sníh, který praskal pod nohama. Řeka, která protéká tím krásným krajem byla zahalená oparem a všude bylo jen klidné a posvátné ticho. Krása byla cítit všude a vůně cedrového dřeva byla nádherná. Láska na první pohled a už teď vím, že tento kraj chci vidět znovu, tentokrát v období tepla, cítit vůni květů a trav. Jsem vděčná za možnost vidět tu krásu a jsem vděčná za to, že se mi plní mé sny.

Mějte krásný čas při plnění vašich snů 🙂

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou