Metoda JIH® a byznys

Je možné použít metodu JIH® ve své práci?

question-mark-1020165_1920

Mnoho let pomáhám lidem najít své vlastní naplnění, radost ze života a svůj potenciál. Roky učím každého z nich, že je jedinečný a že jeho potenciál je závislý na postojích a myšlenkách, které o sobě má.

Na co si nesáhnu, to neexistuje!

Z mého pohledu života je život sám souhrn nehmatných myšlenek a emocí, které se zaměřením na danou oblast stávájí hmotnými. V realitě života je to tak, že žijeme tak, jak přemýšlíme a jak se v oněch myšlenkách cítíme. Z pozice rozumu je to právě naopak. „Život je takový, jaký mi umožňuje vnější svět, oni mi nedovolují, rodiče mne naučili, kolegové mne nenávidí, vedoucí je nadutec. Manžel/ka mne nechápe, děti jsou takové a makové, co si asi myslí sousedé, šéf, kolega, lidi kolem“. Z pohledu života v pochopení souvislostí je to tak, že žijeme to, jak jsme před lety, rokem, měsícem, včera, v noci mysleli a jak jsme se cítíli. Nikdo jiný nemá moc změnit život než ten, kdo ho žije. Hmotníme to, o čem přemýšlíme, na co „kýveme“, jaká dogmata uznáváme, o čem jsme přesvědčeni, že je normální.

Dlouho jsem přemýšlela o důkazech mého tvrzení

Tvrdím, že jsme autoři našeho života. Ten, kdo žádá o pomoc o tom takto přesvědčený není. Řešíme vztahy, práci, peníze, děti, všechny vztahové situace, které jim předvádím v energii pocitů. Vidí je, vnímají je, ale jsou pro ně iluzí nehmatného. Lámala jsem si hlavu, až jsem nakonec pochopila, že nejlépe lidé mohou pochopit svou sílu myšlenek a postojů, když je uvidí a ucítí v realitě tam, kde to prostě nemohou zpochybnit. Tou jedinou oblastí, kde jsou schopni být sebou, dělat něco pro nalezení řešení a hledání nových možností je oblast práce.

V práci jsme schopni přijmout, že máme zodpovědnost!

Když mi došlo, že tato oblast je pro mnoho lidí velice hmatatelnou, začala jsem dávat do života programy, které je přivedou do reality postupného úspěchu a uvědomování si síli jejich vlastních myšlenek a pocitů, uvidí výsledky svého snažení a tím se naučí vnímat víc sebe a své schopnosti a vědomě je začnou používat nejdříve v pracovní oblasti a postupně i ve všech ostatních oblastech svého života.

Vzniklo několik podporujících projektů

Napsala jsem ebook Jak mít peníze, postavila jsem on-line kurz Money- for- me. Proč peníze? Protože bez peněz není možné být spokojeným. Možná se dokážete uskromnit, ale vaše hodnota se snižuje adekvátně pocitu marnosti a selhání, když nemůže splnit potřeby svých dětí v oblasti nároků školy (výlety, lyžařské výlety, kroužky). Dala jsem do života dvoudenní kurz Plán úspěchu! Super 2016  pro obnovení nových možností těch, kteří si neví rady a nemohou najít svůj vlastní potenciál. Na tomto kurzu jsem aktivovala možnosti u každého z nich, které oni sami nemohli vnímat, dostali zároveň informace a návod na další kroky k vytvoření další hojnosti.

Potřebovala jsem důkaz pro mé tvrzení

Rozhodla jsem se ke svým aktivitám přidat novou, zcela jinou pracovní oblast, kterou jsem nikdy nepoužila, ale která by byla pro ostatní jasným a hmatatelným důkazem mého tvrzení. Chtěla jsem dát důkaz, že kdy použiji informace, které předávám do nového směru, tak není možný být neúspěšným. Hledala jsem možnosti kombinace osobního přístupu a možností on-line světa, které jsou dnes nejvíce používané a jsou doménou u většiny dnešní populace.

Zvolila jsem systém MLM

Měla jsem záměr využít systému MLM a to novým způsobem. I tento systém prochází inovací, mnoho firem už přišlo na nutnost využívat on-line možnosti a tynárůstkombinovat s klasickou činností MLM.

Přijala jsem výzvu a začala pracovat novým způsobem. Musím podotknout, že pracovně v on-line možnostech jsem se začala trochu orientovat v říjnu 2015  a nové stránky pro MLM jsem dala dohromady v květnu 2016. Založila jsem si facebookové stránky a začala pracovat. Od 1.5.2016 jsem v MLM byznysu a od té doby jsem prošla jedenáct pozic, některé z nich jsem překročila, nyní jsem těsně na hranici té další úrovně – Perlový ředitel. Moje skupina čítá něco kolem 900 lidí a tým je velice aktivní a spolupracující.

Zdá se, že se vytahuji?

Naopak, jen svým životem dávám důkaz o tom, že metoda JIH® je použitelná ve všech oblastech života a v té pracovní také. Využímám svých schopností nestát si v cestě, nehodnotit, neodkládat, prostě jen jít dál a neposuzovat. Do mého života patří aktivita, schopnost reagovat na přítomné potřeby, nedělat zbytečnosti, podporovat ostatní. Vlastně nic nového! To samé dělám roky, jen v systému MLM je to hodně viditelné.

Učím JIH®  i tým v MLM

Vedu lidi ve svém týmu k jednoduchým principům metody JIH®, vedu je ke spolupráci, ale také k podpoře a aktivnímu přístupu k rozhodnutím, které udělají. Oslavujeme úspěchy a slzy neúspěchu dáváme do pochopení, jak to chtějí žít dál. Jdeme tak den za dnem a tam, kde jiní jdou roky, nám trvá několik měsíců. Když znáte principy života, potom v každé oblasti života se musí dít změny, které vás vedou k lepšímu.

 

kolecko_jaruska2

 

 

 

 

 

Jarka Matušková

Zlatá ředitelka TianDe ČR

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou