Miluji své 50+ a užívám si život!

Je mi 50+ a miluji svůj život!

Jak se mi žije po padesátce?

Zažívám naprostou svobodu! Je mi krásně na světě a mohu si dělat, co chci a co mi dává smysl. Nemám povinnosti k malým dětem, pro své děti jsem spíš podporou a vrbou, než tou, která se musí postarat. Mám spoustu zkušeností ze svého života, prožila jsem dobré i zlé. Moje priority se opírají o mé vnímání a cítění, nikomu nejsem víc povinována, než sobě.

Mám výhodu v mém věku

Omladina má pocit, že jsem už za zenitem, vlastně patřím do věku, kdy se ode mě moc nečeká. Nepředpokládá se, že umím online hejblátka, mladí si myslí, že nerozumím tomu, co oni běžně řeší. Pro domov důchodců jsem příliš mladá, pro okolní život jsem zase víc stará, než mladá. Božský stav! Vlastně mohu jedině překvapovat svou aktivitou a výkonností, svou „moudrostí“ a poznáním.

Bavím se při osobních setkáních

Jsou to krásné situace, kdy mohu překvapit a bavit se tím, jak se mi to daří. Nehraji si na moudrou, jen jsem a povídám si. Když se mi stane, že jsem nejistá, ostatní to tolerují s ohledem na mých 50+. Naprostá nádhera! Zažívám krásný věk, krásný čas a mohu se bavit životem.

Chci získat ze svého života to nejlepší!

Děti mi doma nebrečí, nemám farmu, ani domácí mazlíčky. Jen kocour Mikeš má občas další opatrovníky v našem domečku. Mám obrovský prostor zjistit, kdo jsem, kam jdu a co chci. Mohu udělat rozhodnutí a jít si za ním. Mohu se učit novým věcem, číst stohy knih, psát hromady textů. Záleží jen na mně, co chci žít.

Jsem zvědavá, co ještě můj život přinese. Tolik se těším na další výsledky mé aktivity, a vím, že je to o mém přístupu. Miluji svou práci, svůj život a věřím, že mám ještě hodně času pro tu nejlepší verzi mého života.

Už jsem všechno zažila?

No to teda ani náhodou! Je toho tolik, co má své kouzlo a je toho tolik, co chci zažít a prožít. Mám tolik možností a chci je objevit! Stojím před pootevřenými dveřmi, vidím tu krásu, ale otevírají se postupně a na základě mých rozhodnutí, postojů a aktivity. Heuréka! Konečně vím, že je to jen o mně a že jsem za můj život zodpovědná právě teď, právě tady a že se není na co vymluvit!

Miluji své 50+

Přeji vám krásné každé vaše +

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou