Automatická kresba diagnostická - online

Sedmidenní online kurz, který vám dá svobodu a radost ze života

Jedinečná možnost získat nástroj pro zlepšení vašeho života. Sedm dní aktivní práce na vašem životě vám přinese nový impulz a radost.

Jak kurz bude probíhat

Speciální forma kurzu je postavena tak, aby vám vyhovovala rychlost a byla pro vás velkým přínosem. Zažijeme společně sedm dní plných informací, pochopení a objevování všech souvislostí. 

6 tématických videí

jen pro vás

Šest videí, která vás provedou všemi záludnostmi vašeho vnímání.

Videa budu natáčet podle vašich potřeb a v reakci na vaše dotazy.Každé video bude jedinečné právě pro tento kurz a bude součástí materiálů, které pro vás budou připraveny.

 

 

Skripta přesně na míru

Získáte ucelený návod pro vaší práci s Automatickou kresbou diagnostickou. Podělím se s vámi o otázky, které já sama používám při mé práci s klienty při koučinku metodou JIH®. 

Uzavřená skupina na Facebooku

Uzavřená Facebooková skupina bude připravená pro členy kurzu. Ve skupině budu zodpovídat vaše otázky, klíčovat to, co nebudete schopni vy sami pochopit. Naučíte se mnohem víc díky sdílení a reakcí na daná videa. Vše, co v této skupině budeme řešit se bude vázat k pochopení toho, co je schopná Automatická kresba diagnostická díky metodě JIH® vám dát.

Messengerové konzultace 

Během týdenního kurzu jsem vám k dispozici pro Messenger konzultaci, která má v mém běžném koučinku hodnotu 1500,-korun. Vy díky tomuto kurzu máte konzultaci zcela bez poplatku. 

Co se změní za jeden jediný týden?

Čeká vás týden plný informací, seznamování, ale také pochopení souvislostí vašeho života. Získáte precizní návod, skvělé nástroje pro vaše odpovědi. Najdete pochopení, zbavíte se obrovských zátěží, které si sebou nesete spoustu životů. Vztahy, dětství, práce i hojnost, zdraví, to vše bude součástí vaší intenzivní aktivity pro obnovení radosti ze života. Nadhled, vize a nový "tah na branku" bude vaší odměnou po týdnu, kdy budete svědky velkých změn ve vašem vnímání.

Získáte víc, než si umíte představit

 • Podrobný návod pro vás
  Získáte podporu materiálů, které vám umožní se zorientovat ve významu barev, jejich emočního potenciálu a vibrací, kterými k vám promlouvají
 • Klíčování problému
  Jedna z barev vám dává velkou pomoc pro zjištění problému. Jasně uvidíte, kde se problém nachází a jak se jeho energie chová.
 • Barva, která vám dovolí vše napravit čistou energií
  Ano, čtete dobře. Jedna barva, kterou budete doopravdy milovat vám vrátí do života lehkost a radost.
 • Orientace v času a prostoru
  Získáte možnost "cestovat" časem v minulých životech, přítomném a budoucích časech, zcela bezpečně, bez možnosti se ztratit.
 • Soubor otázek, které vám dají smysl
  Předám vám otázky, které já sama používám při své koučinkové praxi. Jde o jedinečnost a je součástí jedinečné metody JIH®
 • Postup pro vyřešení toho, co vás trápí
  Praxí budeme šifrovat a klíčovat důvody vašeho nepohodlí, obnovíme společně vaší prosperitu a vy získáte znovu svou jedinečnost.
 • Vztahy, práce, zdraví, peníze
  Není oblast, ve které by nebylo možné využít získané znalosti Automatické kresby diagnostické
 • Domácí mazlíčci, dům, práce, dovolená
  I v těchto oblastech budete moci využít získané znalosti Automatické kresby diagnostické metodou JIH®
 • Velmi málo pomůcek
  Stačí vám papír, šest barev a můžete směle dávat do pořádku váš život.
 • Skvělá účinnost
  Tím, že pracujete sami na sobě, pomáháte všem, kterých se váš život dotýká. Tak ohromná síla je vám k dispozici.

Základní pravidlo tohoto kurzu

Na tomto kurzu budete diagnostikovat a objevovat sebe.

Setkala jsem se s tím, že účastnice kurzu chtěla kurzem projít pro získání informací pro své klienty. Nechtěla poznat Automatickou kresbu diagnostickou pro sebe, chtěla získané použít "JEN"  pro své klienty. Tento přístup nemohu akceptovat, protože JEN VAŠE OSOBNÍ ZKUŠENOST JE TO, CO MŮŽETE PŘEDÁVAT DÁL.

 

Pracovat budete na sobě a také budete ladit váš život do krásnějších verzí. Díky vašim zkušenostem a získanému uvědomění budete moci pomáhat druhým, pokud vás o to požádají.

Vy budete tím, o kom bude celých sedm dní intenzivní práce touto metodou. 

Termín kurzu 

11.1. - 18.1.2020

 Začínáme 11.1.2020  mým prvním videem v uzavřené skupině na Facebooku

Cena kurzu

Jedinečná cena pro vás

Konzultace Messenger
1500.00 Kč
0.00 Kč
Vyladění na nové možnosti formou online konzultace
V ceně kurzu
Tato konzultace má hodnotu 1500,- korun, vy je máte zdarma jako dárek pro vás.
Ebook pro vás
699.00 Kč
0.00 Kč
Jasný a srozumitelný návod pro váš život
V ceně kurzu
E-book "Myšlením k bohatství života" vám pomůže se zorientovat v naladění na lepší a krásnější život. Je to dárek pro vás. :)

O mně

Jsem spoluatorka jedinečné metody JIH® a autorka mnoha projektů, které mají za cíl dát každému možnost žít lepší a krásnější život. Metoda JIH® má k dnešnímu dni 30 životních koučů, kteří vedou kurzy a pomáhají ostatním. 

Automatickou kresbu diagnostickou metodou JIH® vedu již 7 let, v tomto roce dostává další rozměr díky online kurzu. 

Přidejte si mě do přátel na sociálních sítích

Jak se kurz líbil?

chtěla bych Ti poděkovat za krásný, ale hlavně velmi přínosný seminář o Automatické kresbě diagnostické. Je naprosto skvělé moci na sobě průběžně pracovat a měnit tak svůj život. A co mi Automatická kresba diagnostická přinesla nejvíce? - Průběžné uvolnění, pročištění mých strachů. A to kdykoliv chci já bez toho, abych čekala na někoho, kdo mi s tím pomůže, poradí..... - Uvědomění si plno omezení, která směřovala můj život úplně jinam než kam jsem chtěla. - Zvýšení mého sebevědomí. - Posílení mých talentů. - Větší vnímavost na to, co se mi líbí/nelíbí a dovolit si to projevit. - Možnost pomoci své rodině a svým blízkým ne jen "radou", ale i konáním. - Zlepšení vztahů ve svém okolí. - Větší uvědomění si své ženské podstaty. - Zlepšení zdravotního stavu. - Větší životní nadhled. - A celkově mnohem lepší pocit ze sebe. Moc děkuji a mohu jen doporučit další tvé semináře. Přeji krásný den - Helenka Malířka:-)))
Helena Polívková
“Tato technika je neuvěřitelná. Nedá se pochopit rozumem - ale bytostně při ní cítíte, jak se vám při ní ulevuje a jak se díky ní život neuvěřitelně obrozuje. Děkuju, Jaruško, za tak skvělý kurz - absolvovala jsem ho už před lety a změnil mi život - jako všechny kurzy s Tebou ❤️”
Irena Marek Brejchová
AKD je kurz, který byl pro mě jedinečný. Jedinečný v poznání, jedinečný v online výuce, jedinečný díky Jarce Matuškové. Celý program probíhal online, což mě na začátku dost děsilo. Bála jsem se, že kurz nebude tak intenzivní, jako jsou kurzy v přímém kontaktu. Jak velmi jsem se mýlila. Každý den jsme měli v uzavřené skupině několik živých vstupů a na jakýkoli dotaz jsme dostali ihned odpověď. Každý den se procházela jedna z barev a s údivem jsem zjišťovala, co všechno bravy prezentují. Ukázaly mi, jak mne podporují, když fungují, a naopak pokud byla barva v nepořádku, odráželo se to v emocích a situacích v soukromém životě. Bylo zajímavé, že jsem lépe vnímala barvy, které v osobním životě nemám ráda (oranžová zelená). AKD je opravdu jednoduchá pokud jdete do kreslení s lehkostí, nadšením a záměrem, že daný problém vyřešíte. Nekývejte na postoj, že to nedokážu, neklaďte si otázky, jestli to dělám dobře, a že mám jinou kresbu, než má Amálka. Jedete sami za sebe, za své pocity a za své pochopení. Velmi mi pomohla hnědá barva, kterou absolutně miluji. Osobně dokážu u sebe rozklíčovat pocity. Problém byl, že jsem si nevěřila, že je tím i můžu sundat a může se mi ulevit. Vždy jsem čekala, až to někdo udělá za mě. V diagnostice, když po nalezení bloků použiji hnědou barvu, která vše čistí, cítím nesmírnou úlevu. Opravdu ke mne promlouvá pocit, že je vše sundané a já si mohu vybrat, jak chci danou situaci změnit. A tak jsem si nastavila, že s partnerem máme svobodný, vztah založený na pravdě a lásce, že nepotřebuji kývat na kontrolu a urputnost, používat rozum a dávám naprostou důvěru svému cítění a vnímání. Že bydlím v bytě, který je mi domovem. Za mne je to nevyčíslitelně hodnotný kurz, který byste měl zažít každý.
Bára Maxová
Měla jsem ve svém životě témata se kterými jsem si nevěděla rady, nedokázala jsem pochopit souvislosti proč se tak chovám, proč se mi třeba i opakují, proč si v nich nevěřím. Díky AKD jsem se na tyto témata mohla zaměřit, odkrýt jejich souvislosti a pochopit své postoje. Proč se tak chovám. Tím, že tato technika diagnostiky pracuje v celé linii času, v minulém, přítomném i budoucím, což je pro rozum nepochopitelné, máte v rukách nástroj, který vám pomáhá si život objasnit, vyléčit, uzdravit a nastavit tak, abyste se stali jeho tvůrcem, ne obětí. Můžete dát svému životu jasnou informací, jak chcete žít. Ujasnila jsem si své postoje a propustila již nefungující, a učím se si svůj život tvořit. Odložila jsem další "vrstvy" toho, co mne tížílo a přijala jsem do svého života techniku, která se zakládá na poznání pravdy a lásky a pomoci tak sobě, ale i ostatním členům rodiny či těm, kteří o pomoc požádají. AKD bych doporučila všem, kteří se ve svém životě potřebují poposunout, nebo mají pocit, že se motají v kruhu. Každému, kdo hledá úlevu, protože to co žije je spíše utrpením, nežli radostí, a také každému, kdo se ve svém životě rozhodl věnovat se pomoci lidem v objasnění souvislostí jejich života. Mnohokrát děkuji 🙏že jsem se mohla stát účastnicí kurzu a jít cestou společnou. Děkuji také každé z vás, která jste tu, za tu vzájemnost, podporu a lásku, kterou tu cítím. Za spolupráci a radost z tvoření.. 💕
Petra Sochůrková
Milá Jaruško. Bylo mi ctí trávit s vámi několik pro mne zlomových dní v kurzu AKD. Do kurzu jsem vstupovala s obavami nejen proto, že to byl můj první online kurz, ale zejména proto, že jsem si nedovedla úplně představit, co závratného mi do života přinese malování obyčejnými pastelkami po papíře. Ty jsi mě, Jaruško, ale velmi rychle přesvědčila, že to jen tak obyčejné malování nebude 😉. Brzy se dostavil úžasný pocit propojení sama se sebou a radost z toho, že si je člověk schopen sám život vylepšit. A jako bonus zvládnout pomoci i lidem, které máme rádi. Přiznám se, že jsem každý den po práci zasedala nedočkavě s pastelkami k papírům. Každé rozklíčování a vyčištění mi dávalo obrovskou sílu uvěřit, že život je nejen boj, ale i krásná a radostná cesta a je jen na nás, jak ji projdeme. Takže, co mi kurz AKD dal jste právě dočetli 😉 a co mi vzal? Vzal to, co nikdo z nás nechce, a to strach a obavy jít klidně životem dál. MOC DĚKUJI
Maruška Baranová
Jaruško, i když se soplem u nosu a nějakou šedí, tak jsem si ale řekla, že cítím, že bych měla napsat tohle: Při kresbě jsem se rozpomenula na to, jak je člověku zase dobře! Jak když je sám se sebou, kreslí si a přitom vnímá vše podstatné, co má. AKD mi ukázala se ponořit do sebe, co už znám dlouho, jen ne a ne to přiznat a respektovat. AKD mi ukázala zase cestu k sobě. Ještě je taková vrávorající a občas spadnu, jak to mimino, co se začíná učit, ale je v tom také to kouzlo poznávání. A koho jiného mám ve své podstatě poznat než sama sebe. Vždyť jsem tu pořád, se sebou ! AKD mi také ukázala, že kolem jsou lidé, kteří jsou plní lásky, otevřenosti a nehodnotí, nekritizují! Jsou něhou sami a radostí pro sebe si pomáhají a to je nejvíc v dnešním světě!
Tea
Milá Jarka, ďakujem za on line kurz AKD. Vidieť nakreslené pocity, vnímať pohyby ruky s absolútnou doverou a skutočne vnímať, čo sa v danom momente vo mne odohráva, je fantastické. Znovu som si uvedomila, čo AKD dokáže a akú úžasnú pomocníčku máme stále k dispozícii. Tento kurz, vedený v pravde a láske a s jedinečným prejavom každého z nás, dopručujem skutočne všetkým. Čo viac si možeme priať, ako získať možnosť kedykoľvek pomocť sami sebe .
Mária
Milá Jaruško, moc děkuji za tento skvělý kurz! Mám kolem sebe pár přátel, se kterými mohu moje problémy rozebírat, přátele, kteří mi dokáží dobře poradit, navést mě na správnou cestu. Ne vždy na mě ale musí mít čas, náladu. Chci si konečně porozumět sama se sebou, být "šťastně kráčející" :-) Kdyby mi před začátkem kurzu někdo řekl, že i mně, takovému "zablokovanci" pastelka sama povede ruku, zatvářila bych se dost pochybovačně. A dnes? Dnes jsem si koupila nové pastelky. Hnědou 3x :-) Z celého ❤️ všem v této skupině děkuji!
Ivana
Automatická kresba diagnostická metodou JIH je pro mě unikátní projekt, který dala do života Jarka Matušková. Poprvé jsem se s kresbou setkala přibližně před 4 lety. V té době jsem pronikala do podstaty Metody JIH v ročním projektu Škola života a poznávala tak sebe sama. Cítila jsem se jako Alenka v říši divů při znovuobjevování svého vnímání a cítění své energie. Pastelky miluju, takže při samotné kresbě jsem se dokázala uvolnit a vypnout rozum. Nechala jsem ruku malovat. Při diagnostikování – tedy cítění a přijímání informací jsem si jistá nebyla. Informace mi chodily, ale já se potřebovala ujišťovat u lektorky, zda jsou informace opravdové, zda to nevymýšlím rozumem. Od té doby je metoda JIH mojí součástí a během posledních let jsem prošla několika lektorskými kurzy a sama jsem se stala lektorem Automatické kresby diagnostické, cvičení CPT-M a životním koučem Metody JIH. Na Jarušky on-line kurz jsem se přihlásila, protože jsem cítila, že potřebuji posun a více v sobě objevovat. Jelikož jsme v metodě JIH skvělá parta lidí, věděla jsem, že naše sdílení bude obohacující. Byla to intenzivní 7-denní jízda, kdy jsme postupně poznávali energii barev, klíčovali, čistili a následně jsme dostávali k čištění další témata. Jarka je skvělý lektor a průvodce. Několikrát denně vstupovala do skupiny živými vstupy a dávala k dispozici materiály. Byla oporou při dotazech. Co mi kurz přinesl? Jistotu ve své cítění. Schopnost nacítit se na podstatu dané situace u sebe, což pro mě předtím nebylo snadné. Radost ze sdílení s ostatními, podporu, inspiraci a lehkost. Během kurzu a po něm jsem došla a stále docházím k dalšímu pochopení v mém životě. To je pro mě obrovský dar. Pastelky jsou pro mě skvělým pomocníkem a je mi ctí, že mohu tuto techniku využívat pro sebe, děti , a své klienty.
Martina Zelenická
Fascinuje mě metoda J.I.H. - jasné informace hned emočním naciťováním. Vím, že pro to mám vlohy a navíc umožňuje člověku přinést úlevu okamžitě a znatelně. Sama s pomocí terapeutů mám velmi zajímavé zkušenosti při řešení problémů a navíc s ohromnou úlevou zjišťuju, jak se mi život mění před očima. Do cesty mi vstoupil kurz Automatické kresby diagnostické metodou J.I.H. a já jsem bez zaváhání vstoupila. Musím říct, že co začal, není den, kdy bych nekreslila. AKD je metoda, kdy pomocí barev odkrýváte nesrovnalosti v energiích ve vašem životě. Následně pomocí konkrétních otázek nalézáte kořen potíží a nakonec celou situaci vyčistíte a nastavíte do harmonie. Můžete tak nahlédnout do oblastí jako je zdraví, vztahy v rodině, přílišná potřeba kontroly či peníze. Je to taková regresní terapie na papíře s přesahem do budoucnosti. Je velmi úlevné, když mám za sebou situaci, které nerozumím a pomocí pastelek ji rozklíčuju a pochopím. Když zjistím, čí silná myšlenka, strach a manipulace zasahuje do života mého a celé mé rodiny. Vím, že to, co mě teď čeká, bude velká výzva. Posunula jsem se obrovsky dál na své cestě a na mém rozpoložení je to velmi znát. Těším se na tento rok, na celý svůj život a na vše, co mě v něm čeká. Protože vím, že si jej tvořím sama. Děkuji Jarce Jarka Matušková za kurz a za možnost propojení se sebou samotnou.
Nikola Usvaldová

Přidejte si mě do přátel na sociálních sítích