Automatická kresba diagnostická metodou JIH®

 

Autorský projekt Jarky Matuškové

Intenzivní sedmidenní online kurz

V klidu vašeho domova poznejte účinnou metodu, která dodá vašemu životu nový směr a nové možnosti.

Automatická kresba diagnostická vznikla v roce 2011. Jedná se o autorský projekt a vznikl channelingem zcela bez očekávání. V první etapě přicházely informace ohledně pěti základních barev, ty nejdůležitější přišly až na úplný závěr. 

Získejte od svého života maximum

Objevte svět barev, které k vám budou promlouvat skrze svá poselství a emoční náboj. Každá barva vás povede k informacím, které vám objasní důvody vašeho životního příběhu.

Energie času vám dá obrovskou úlevu a také zjištění souvislostí, proč se vám ve vašem životě děje to, co žijete. Čas je veličinou, která je průběhová a tak se v lehkosti a bezpečně budete moci pohybovat v minulosti, přítomnosti a budoucnosti.

Nevíte, proč máte ve vztazích problém? Chcete si vybudovat hezké vtahy, nebo obnovit vztahy s rodiči, sourozenci, přáteli? Tíží vás neschopnost komunikace? Projdete se důvody nepohodlí a jednoduše odstraníte to, co vás omezuje.

Jak kurz bude probíhat

Speciální forma kurzu je postavena tak, aby vám vyhovovala rychlost a byla pro vás velkým přínosem. Zažijeme společně sedm dní plných informací, pochopení a objevování všech souvislostí. 

6 tématických videí jen pro vás

Šest videí, která vás provedou všemi záludnostmi vašeho vnímání.

Videa budu natáčet podle vašich potřeb a v reakci na vaše dotazy.Každé video bude jedinečné právě pro tento kurz a bude součástí materiálů, které pro vás budou připraveny.

 

 

Skripta přesně na míru

Získáte ucelený návod pro vaší práci s Automatickou kresbou diagnostickou. Podělím se s vámi o otázky, které já sama používám při mé práci s klienty při koučinku metodou JIH®. 

Uzavřená skupina na Facebooku

Uzavřená Facebooková skupina bude připravená pro členy kurzu. Ve skupině budu zodpovídat vaše otázky, klíčovat to, co nebudete schopni vy sami pochopit. Naučíte se mnohem víc díky sdílení a reakcí na daná videa. Vše, co v této skupině budeme řešit se bude vázat k pochopení toho, co je schopná Automatická kresba diagnostická díky metodě JIH® vám dát.

Skypové konzultace 

Během týdenního kurzu jsem vám k dispozici pro dvě Skypové konzultace. Každá z nich má v mém běžném koučinku hodnotu 1500,-korun. Vy díky tomuto kurzu máte obě zcela bez poplatku. 

Co se změní za jeden jediný týden?

Čeká vás týden plný informací, seznamování, ale také pochopení souvislostí vašeho života. Získáte precizní návod, skvělé nástroje pro vaše odpovědi. Najdete pochopení, zbavíte se obrovských zátěží, které si sebou nesete spoustu životů. Vztahy, dětství, práce i hojnost, zdraví, to vše bude součástí vaší intenzivní aktivity pro obnovení radosti ze života. Nadhled, vize a nový "tah na branku" bude vaší odměnou po týdnu, kdy budete svědky velkých změn ve vašem vnímání.

Získáte víc, než si umíte představit

 • Podrobný návod pro vás
  Získáte podporu materiálů, které vám umožní se zorientovat ve významu barev, jejich emočního potenciálu a vibrací, kterými k vám promlouvají
 • Klíčování problému
  Jedna z barev vám dává velkou pomoc pro zjištění problému. Jasně uvidíte, kde se problém nachází a jak se jeho energie chová.
 • Barva, která vám dovolí vše napravit čistou energií
  Ano, čtete dobře. Jedna barva, kterou budete doopravdy milovat vám vrátí do života lehkost a radost.
 • Orientace v času a prostoru
  Získáte možnost "cestovat" časem v minulých životech, přítomném a budoucích časech, zcela bezpečně, bez možnosti se ztratit.
 • Soubor otázek, které vám dají smysl
  Předám vám otázky, které já sama používám při své koučinkové praxi. Jde o jedinečnost a je součástí jedinečné metody JIH®
 • Postup pro vyřešení toho, co vás trápí
  Praxí budeme šifrovat a klíčovat důvody vašeho nepohodlí, obnovíme společně vaší prosperitu a vy získáte znovu svou jedinečnost.
 • Vztahy, práce, zdraví, peníze
  Není oblast, ve které by nebylo možné využít získané znalosti Automatické kresby diagnostické
 • Domácí mazlíčci, dům, práce, dovolená
  I v těchto oblastech budete moci využít získané znalosti Automatické kresby diagnostické metodou JIH®
 • Velmi málo pomůcek
  Stačí vám papír, šest barev a můžete směle dávat do pořádku váš život.
 • Skvělá účinnost
  Tím, že pracujete sami na sobě, pomáháte všem, kterých se váš život dotýká. Tak ohromná síla je vám k dispozici.

Základní pravidlo tohoto kurzu

Na tomto kurzu budete diagnostikovat a objevovat sebe.

Setkala jsem se s tím, že účastnice kurzu chtěla kurzem projít pro získání informací pro své klienty. Nechtěla poznat Automatickou kresbu diagnostickou pro sebe, chtěla získané použít "JEN"  pro své klienty. Tento přístup nemohu akceptovat, protože JEN VAŠE OSOBNÍ ZKUŠENOST JE TO, CO MŮŽETE PŘEDÁVAT DÁL.

 

Pracovat budete na sobě a také budete ladit váš život do krásnějších verzí. Díky vašim zkušenostem a získanému uvědomění budete moci pomáhat druhým, pokud vás o to požádají.

Vy budete tím, o kom bude celých sedm dní intenzivní práce touto metodou. 

Termín kurzu 

5.11.2018 - 11.11.2018

 Začínáme 5.11.2018  v 10.00 prvním videem v uzavřené skupině na Facebooku

Cena kurzu

Jedinečná cena pro vás

Dvě konzultace Skype
3000.00 Kč
0.00 Kč
Vyladění na nové možnosti formou dvou Skype konzultací
V ceně kurzu čerpáte dvě konzultace Skype, kdy se projdeme vším, co vás zajímá a tím, co vás zastavuje, trápí a "ničí" vám život. Každá konzultace má hodnotu 1500,- korun, vy je máte zdarma jako dárek pro vás.
Ebook pro vás
699.00 Kč
0.00 Kč
Jasný a srozumitelný návod pro váš život
E-book "Myšlením k bohatství života" vám pomůže se zorientovat v naladění na lepší a krásnější život. Je to dárek pro vás. 🙂

O mně

Jsem spoluatorka jedinečné metody JIH® a autorka mnoha projektů, které mají za cíl dát každému možnost žít lepší a krásnější život. Metoda JIH® má k dnešnímu dni 30 životních koučů, kteří vedou kurzy a pomáhají ostatním. 

Automatickou kresbu diagnostickou metodou JIH® vedu již 7 let, v tomto roce dostává další rozměr díky online kurzu. 

Reference

chtěla bych Ti poděkovat za krásný, ale hlavně velmi přínosný seminář o Automatické kresbě diagnostické. Je naprosto skvělé moci na sobě průběžně pracovat a měnit tak svůj život. A co mi Automatická kresba diagnostická přinesla nejvíce? - Průběžné uvolnění, pročištění mých strachů. A to kdykoliv chci já bez toho, abych čekala na někoho, kdo mi s tím pomůže, poradí..... - Uvědomění si plno omezení, která směřovala můj život úplně jinam než kam jsem chtěla. - Zvýšení mého sebevědomí. - Posílení mých talentů. - Větší vnímavost na to, co se mi líbí/nelíbí a dovolit si to projevit. - Možnost pomoci své rodině a svým blízkým ne jen "radou", ale i konáním. - Zlepšení vztahů ve svém okolí. - Větší uvědomění si své ženské podstaty. - Zlepšení zdravotního stavu. - Větší životní nadhled. - A celkově mnohem lepší pocit ze sebe. Moc děkuji a mohu jen doporučit další tvé semináře. Přeji krásný den - Helenka Malířka:-)))

Helena Polívková

“Tato technika je neuvěřitelná. Nedá se pochopit rozumem - ale bytostně při ní cítíte, jak se vám při ní ulevuje a jak se díky ní život neuvěřitelně obrozuje. Děkuju, Jaruško, za tak skvělý kurz - absolvovala jsem ho už před lety a změnil mi život - jako všechny kurzy s Tebou ❤️”

Irena Marek Brejchová