Rok 2017 je pro mne další rebelský rok

Rebelský rok se mi líbil, proč neprožít další!twenty-seventeen-1837399_1280

 

 

 

Loňský rok byl pro mne rokem, kdy jsem oslavila padesátku. Je to dost let na to, abych už měla nějaká ta svá poznání, zároveň čas na nové, zatím nepoznané a mnou ještě neprožité. Nemám potřebu dívat se zpět do svého života pro bolavá místa a důvody mého selhání. Přišla jsem už dávno na to, že hledat v minulosti příčinu mého nepohodlí, hledat viníky, upírat zrak do ublížení za mne nemá smysl. Dělo se mi to, co jsem sama živila, dělo se mi to, co mne mělo něco naučit, ukázat nové možnosti a nikdo jiný kromě mne, za můj život nenese zodpovědnost.

Odcházel můj rebelský rok 2016 a já se dívala do jeho útrob

Dívala jsem se do skvělých situací, do změn, které přinesl na základě mých žádostí a pro mé rozhodnutí, jak to vlastně chci. Povedlo se tolik věcí, dokázala jsem přestat vnímat svou původní rodinu jako místo nepochopení mého života a konání, ukončila jsem „mrdlání se“ v situacích, kdy jsem neviděla další řešení. Opustila jsem dogmata o mé schopnosti používat „hejblátka“ vymožeností on-line světa, opustila jsem tendenci spokojit se se svými znalostmi a nastavila jsem si laťku mnohem víš.

Když chci žít život, smrt mi nemůže stačit!

Považuji smrt v mém životě jako podobenství ve stagnaci, uklidování a nechuti objevovat nové. Zdánlivý klid a vyčkávání, až mi někdo dá pokyn, až mi někdo zaklepe na rameno, že už můžu, že už je ten čas, to je smrt, kterou nechci mít za svou součást. Moje rebelství nemá nic společného s vlasy na růžovo a chutí tvářit se jako patnáctiletá puberťačka. Mé rebelství je výzva pro mne, co ještě dokážu poznat, jaká svá omezení dokážu překonat a kde přijmu nové možnosti bez ohledu na to, jestli jsem si jistá v kramflecích.

Můj rebeslký rok neměl jasné obrysy

Nevěděla jsem, jak má vypadat, ani co se bude dít, jen jsem věděla, že potřebuji změnu a to velikou! Bláhově jsem si myslela, že budu třeba víc cestovat, nebo poletím balónem. Místo toho jsem překračovala svou zónu pohodlí tím, že jsem přijímala nové výzvy a dovolovala jsem si připustit, že to mé vnitřní cítění má mnohem větší váhu, než jsem si kdy byla vůbec vědoma. Ukazovalo se, jak důležité je vnímat nabízenou možnost sebou, bez výkrutů rozumu, co na to řeknou ostatní, jestli je to pro ně OK, jestli to není moc troufalé, učilo mne to přijímat dary od lidí, kteří si mne váží a kterým stálo za to se mnou strávit svůj čas i za cenu, že  mne pozvou na několika denní výlet.

Nové možnosti mi přinesly tolik krásných zkušeností

Poprvé ve svém životě jsem zažila oslavu narozenin ve společnosti mnoha skvělých lidí, byla jsem obdarována snem, který jsem snila ve svých představách. Vytvořila jsem několik projektů, ale také jsem zvolila cestu k novým lidem, kteří chtějí stejně jako já, zažít svkělý pocit úspěchu a radosti z otevírání dveří nových možností. Poprvé v životě jsem vstoupila do byznysu s krásným pocitem a s lehkostí jsem se učila všemu, co bylo nutné k jeho budování. Poprvé v životě jsem zažívala úspěch a ocenění od okolního světa. Poprvé v životě jsem s kamarádkou ve věku mých dcer odjela na čtyři dny na degustační výlet do vinných oblastí Znojma a byla na předávání cen Krále vín. Nezapomenutelný zážitek při degustaci vín nejlepších vinařů, kdy jsem se tvářila jako znalec, ale přitom jsem ani nevěděla jak se sprváně při degustování drží sklenka s vínem 🙂

Byznysové rozhodnutí mne vyneslo do vln nových možností

Přitáhla jsem si do života skvělé výrobky TianDe a také výborné lidi, kteří se stali mým týmem. Můj záměr je vytvořit skupinu lidí, kteří jsou úspěšní ve svém byznysu a zároveň plně využívají svého potenciálu Vědomého tvoření své vlastní reality. Vím, je to nemalý úkol, neskromný sen, ale i v tomto ohledu miluji své rebelství a vím, že i tento můj záměr se potká s úspěchem. Kdy jindy, když ne teď se mají ledy pohnout a tu skvělou energii a nezměrný potenciál každého z nich má v jejich životech přinést úspěch, hojnost a prosperitu života.

Jsem vděčná za prožitý rok 2016 a jsem nadšená z možností roku 2017

Tolik krásných věcí a zkušeností, tolik krásných nových přátelství mne potkalo v minulém roce. Potkala jsem mnoho úspěšných lidí, zažila jsem mnoho zajímavých zážitků a také jsem mnohokrát zatla zuby a hledala řešení vzniklých situací. To k životu patří, to míň příjemné nám ukazuje, že existuje mnoho krásných a příjemných věcí, za které jsme potom mnohem víc vděčni.

Přeji vám krásný a bohatý rok 2017, ať je i pro vás ten správně rebelský, ať objevíte své kvality a hodnotu a přiznáte si, že jste opravdovým výtvorem Boha, a dokonce tím velmi, velmi podařeným.

Objímám vás, přeji vám lásky plný čas a plno nových dobrodružství a zdraví plné vaše žití. 

 

img_0079-3

 

 

 

 

Jarka Matušková

Zlatá ředitelka TianDe ČR

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou