Škola života pro děti

V roce 2011 vznikl projekt Škola života – škola lidství a hojnosti. Jedná se o projekt pro lidi, kteří chtějí proniknout do tajů zákonitostí jejich života. Projekt je postaven na deseti tématech, každému tématu se věnujeme vždy v jednom z deseti měsíců. Ano, tento projekt trvá stejně dlouho jako klasický školní rok.

Projektem prošla spousta lidí, kteří objevili svou hodnotu a pokračujeme stále dál. V tomto okamžiku tento unikátní projekt lektorují životní kouči metodou JIH®. Prošli ročním výcvikem metody JIH® a jsou profesionály této metody.

Všichni víme, jak je důležité pracovat na vlastních postojích a znát sílu vlastních myšlenek. Mnozí dospělí už na sobě pracují a vnímají výsledky svého snažení. Proč tedy nedat tuto možnost i dětem?

Na základě žádosti o podporu právě těch, kteří se musí učit rozumem, vznikl v roce 2018 projekt pro děti – školáky.

V tomto projektu se jedná o mimoškolní nepovinnou aktivitu. V řadách životních koučů metodou JIH® máme zástupce učitelské profese a ti velmi oceňují právě tuto aktivitu.

V deseti tématech postavených přesně na míru školákům se otevírají silná témata jako je vztah v rodině, přístup k učení, ale také vlastní sebehodnota, osobní rozvoj a sebedůvěra.

V každé Škole života pro děti je dáván důraz na pochopení zákonu přitažlivosti, zodpovědnost za vlastní postoje. Velký důraz je kladen na zdravé vnímání osobního potenciálu a rozvíjení talentů a schopností. Vše v lehkosti a způsobem, který umožňuje spontánní JO-AHA moment.

Ve školách se učí osnovy znalostí, tento projekt dává dětem šanci znát vlastní hodnotu, mít zdravé sebevědomí, pomáhat sobě navzájem. Po dobu deseti měsíců se učí vnímat sebe, neodsuzovat, ale hlavně rozpoznávat dobré od špatného.

Vírou v sebe a své schopnosti každé z dětí získává na startu svého života to nejcenější – lásku k sobě a k životu.

Jsme hrdá na to, že máme možnost pomáhat dětem znát zákony života. Těším se radost příštích dospěláků ze života, jaký si přejí mít a který obohacuje je i ostatní.

Malá ochutnávka jednoho tématu Školy života pro děti:

O Škole života pro děti se více dozvíte na Facebookové stránce

Staňme se přáteli na sociálních sítích, stačí kliknout a je to 🙂

YouTube Jarka Matušková

Instagram Jarka Matušková

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou