Vzkaz od Boha

Chceš vědět, kdo vlastně jsi.

Jsi z masa a kostí
jsi láska k životu.

Hele, vím, že hodněkrát nevíš, kdo jsi a kam jdeš. Hele, vím, že se bojíš a příště zase toužíš věřit, že tvůj život má smysl.

Chci ti říct, že si nevedeš zle.

Chci ti říct, že se nemáš čeho bát…

Nikdo z vás neví, JAK má život vypadat.

Nemůžete vědět, život je tak proměnlivý.

Tvůj úkol celého tvého života je život sám. Objevuj, získávej znalosti života. Uč se tím, co se ti vede a co se zdá ztracené.
Tím, co se zdá beznadějné získáváš nejvíc…
Nejvíc zkušeností..
Nejvíc darů od sebe samonté!

Chceš lásku?
Věř v ní a nehořekuj, že teď zrovna jí nemáš! Vždyť víš, jak lásku cítíš, chtěj ten pocit žít! Znáš ho a tak ho v sobě máš! Jen dej záměr a jdi dál, bez lpění na výsledku a čase jeho naplnění!

Chceš hojnost?
Věř v ní a nehořekuj, že teď tvůj život hojností neoplývá. Znáš pocit, kdy hojnost žiješ, jen vzpomeň si a ten pocit v sobě oživ důvěrou a radostí, že je i hojnost tvou součástí. A jdi dál každým okamžikem a těš se na to, co tě čeká!

Chceš radost?
Oživ jí v sobě a dej jí do všeho, co děláš. Ano, čteš dobře, dej jí do všeho, co děláš. Je jedno, jestli tě to baví, nebo je to rutina. Oživ radost a užívej si jí ve všem, od rána do večera.

Chceš aktivitu?
Tak se zvedni a jdi tam, kde svou aktivitu chceš využít. Je jedno co to je, jen jdi čistě láskou k životu!

Jsi dokonalé dílo, proudí v tobě láska, víra, hojnost, prostě Bůh. Tvůj život je životem objevování možností vyjádřit Boha nejlíp, jak jen to dokážeš.

Vím, že tvůj život byla a je má nejlepší volba.

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou