Zákon přitažlivosti v praxi

Všichni známe zákon přitažlivosti. Mnozí z nás chtějí do svého života přitáhnout víc toho, co si přejí. Je to normální lidská potřeba, chtít od života víc, nebo něco jiného, než právě teď mají.

Z mého pohledu je to naprosto v pořádku, protože život je cesta, vývoj. Co vyhovuje teď, zítra už vyhovovat nemusí.

Miluji vývoj a krásu tvoření, rozmanitost v budování nových záměrů, nových impulzů a ještě víc miluji krásné věci, které mají své kouzlo. Možná tomu někdo říká luxus, pro mě je to možnost používat věci, které jsou něcím jedinečné a pro mě fascinující.

Zákon přitažlivosti používáme vědomě, nebo nevědomě.

V nevědomosti tohoto úkazu ani netušíme, co si dáváme do vlastního života svým konáním, přemýšlením, vírou, nebo nedůvěrou. Je to neomylný proces, který funguje naprosto skvěle a je hodně prozřetelné si dávat pozor na to, co žijeme, nad čím a jak přemýšlíme, jestli hrajeme sami se sebou rovnou hru a zda i ve stejném duchu přistupujeme k ostatním ve všech vztazích, které máme a žijeme.

Při hmotnění toho, co v životě chceme, je nutné dávat pozor na to, v jaké emoci tak děláme. Pokud si něco přejeme a sníme o tom v emoci nedostatku, strachu, paniky, potom nehmotníme to, po čem tak prahneme, ale právě jen další důvod k prožívání stejného důkazu – nedostatku toho, co tolik chceme.

Jak tedy postupovat při hmotnění toho, co chceme? Jak to udělat, abychom už nemuseli prožívta to, co nehceme?

Asi si teď zaťukáte na čelo, ale zkusíme se na to podívat z jiného úhlu pohledu☺️

V první řadě si zkusíme objasnit jednu věc. Když si představíme realitu času, zjistíme, že existuje pouze jeden časový bod a tím je PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK. Všechno ostatní je realita naší hlavy a potřeba jít časoprostorem minulosti pro neustálé hodnocení toho, co bylo, a budoucnosti z pozice strachu, obavy, plánování a dedukcí toho, co bude.

Když si představíme, že náš život je jedno velké a stále se obnovující TEĎ, odkud si potom chceme přitáhnout to, co si přejeme a chceme dostat do našeho života?

Viděla jsem obraz přítomného TEĎ a hologramu, který je mým životem ve všech jeho podobách. Onen hologram má v sobě všechny zkušenosti, prožitky, události, nejen mého a nejen tohoto života. Zjednodušeně obsahuje všechny možnosti, zkušenosti všech životů. Není nic, co by v něm nebylo obsažené.

Hologram se mi ukázal v mém vnímání jako ohromný několikarozměrný a nepravidelně tvarovaný modul. Podle mého rozpoložení, víry, postojů a záměrů v mém přítomném okamžiku se v jeho vibračním poli zvýraznily možnosti vztahů a hmotných forem v totožných vibracích. Tato nabídka mých možností se neustále jemně měnila podle toho, jak se měnila má vibrace postojů, myšlenek a emocí.

Když jsem uviděla tento nový úhel model na hmotnění toho, co je mým záměrem, obrovsky se mi ulevilo. Došlo mi, že není nic důležitějšího, přirozenějšího a krásnějšího, než se věnovat PŘÍTOMNÉMU OKAMŽIKU. Není důvod hodnotit minulost a už vůbec není důvod se snažit odhadnout budoucnost.

Je velmi důležité pracovat na svém životě a hrát se sebou a ostatními rovnou a pravdivou hru, ale to je zase jiný příběh 🙂

Užívejte si život a využijte možnost být právě v přítomném TEĎ.

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou