…asi jsem vážně magor :o))

.. a to jako fakt?

secretary-1050827_1920

Spiritual business Women www.jarkamatuskova.cz

Opravdu pořád pracuješ? To si snad děláš…!

Nebudu tu používat slova adekvátní údivu mé známé 🙂 Pracuji a pracuji pořád. Vlastně ani nevím, kdy pracuji a kdy ne, protože se celý můj den, všech 24 hodin prolíná s tím, kdo jsem a co mě baví. Jdu spát s myšlenkou, jaké kroky udělám, až se ráno probudím, co potřebuji pochopit, kdo má pro mě informace, které potřebuji. Ráno vstávám s tím, co chci udělat, jaké kroky zvolím, co je priorita a co mě naopak trochu může pozdržet.

Uvědomuji si, že tak žiji dlouho.

Vlastně, co jsem sama sobě pánem. Možná si někdo z vás řekne, že se mi to mluví, když nemusím chodit na deset hodin do zaměstnání a poslouchat naštvaného šéfa. Já si uvědomuji, že je to přesně naopak. Naučil mě to život na „vlastní triko“.

Pracuji  pořád a moc ráda

Když odpočívám, stejně vnímám souvislosti s mou prací. Když potkávám lidi, vnímám, jaké rozdíly jsou mezi nimi, kdo se trápí, kdo má pocit, že je pupek světa. Pozoruji život a tím… pracuji. Inspiruji se, hledám ve všech zdrojích, ale hlavně, neustále a bez nátlaku se učím.

Bavím se tím, že objevuji nové možnosti

Pro sebe a pro ty ostatní, kteří za mnou přicházejí. „Hrabu“ se v záludnostech on-line světa, i když jsem dřív ani netušila, že to budu někdy schopná říct, natož dělat.

Nedávno jsem s mou skvělou kamarádkou a kolegyní Hankou Mokrou vzpomínala na období před pěti roky, kdy jsem byla schopná na počítači používat v základu Word a brouzdat po internetu. Měla jsem pocit, že to stačí, stejně víc nedokážu. Dnes využívám své znalosti ke správě svých webových stránek, tvořím kampaně, učím se využívat YouTube ke své práci.

Patřím do generace lidí, kteří chodili telefonovat do budky, když potřebovali zavolat doktora :o))

Nedávno jsem byla s manželem kupovat telefon. Měl vybráno, pěkně nadupaný, chytrý a větší telefon, aby ho mohl lehce obsluhovat, když už mu malá písmenka nedělají dobře. Obsluhovala nás velice milá paní, ukazovala  a vysvětlovala, pěla ódu nad dobrou volbou a velkými možnostmi v propojení mobility s on-line světem. Šla jsem do kolen, když jsem slyšela odpověď toho obrovského chlapa – majitele firmy, jak odpovídá:

“ No víte, já vlastně na tom telefonu maximálně napíšu smsku, mám ho na volání, na internet je u nás manželka!“

A potom doma četuje po Messengeru, čte na telefonu maily…

 

Bez on-line světa se podnikat nedá.

Myslela jsem si, že ano, ale pochopila jsem, že je to mé staré myšlení. Je jedno, jaký je váš obor, stejně pro své zviditelnění potřebujete hejblátka on-line světa. Dnes lidé bez internetu nefungují, pokud ano, tak velice málo. Vaši zákazníci a klienti jsou na internetu a shání to, co potřebují vědět, znát, mít. Dřív fungovalo osobní doporučení, dnes je k němu potřeba přidat i tenhle fenomén.

 

Ano, pracuji pořád

Jenomže jinak, než si většina lidí vůbec dokáže představit. Nemagořím. Nehoním se. Pro svůj život využívám na sto procent všechno, co jsem objevila na své duchovní cestě. Hledala jsem v sobě klid, souznění a harmonii života. To je to, co mi pomáhá, co využívám, v čem jsem „jiná“.  Pochopila jsem, že jsem všechno. Jsem práce, klid, odpočinek, zábava, radost, aktivita, ale jsem tím vším pořád.

Nejde vyčlenit jedno od druhého.

Žiji svůj Duchovní business svět, kdy jsem žena, jsem mamka, babička, kamarádka, kolegyně, manželka a všechno dohromady je „Spiritual business Woman„.

Hledala jsem roky svou hlavní pracovní náplň. Teď můžu klidně a s čistou hlavou říct, že mě prostě baví business. Je tak skvělé, když cítím, kam a kdy dát svou energii, kdy jdu přes sílu, kdy to rvu. Je paráda cítit, jaké má můj klient talenty, které on sám nevidí a tudíž ani nemůže využít. Je fajn postavit mu business plán na míru jeho schopnostem a možnostem. Bavím se svým životem, tím, co umím a znám, tím, v čem jsem opravdu dobrá. Využívám hojně on-line svět a pořád se učím a vím, že se učit budu pořád, až do konce svých dnů. Ne proto, že je to nutné, ale protože mě to BAVÍ :o)))

Ano, pracuji pořád, možná  jsem vážně magor a jsem v tom šťastná  „o))

Jsme to já a dělá mi potěšení objevovat nové možnosti a nové cesty. Moje radost je ještě násobena tím, že umím ostatní vést k tomu samému nadšení ze života a z businessu, který je jen a jen pro ně a jejich schopnosti. Já to prostě miluji a je to můj život.

Mějte krásné a naplněné dny

IMG_5538A

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou