Slova business a duchovní cesta nejdou dohromady ?

Jak můžeš dávat Business dohromady s duší?coffee-973903_1920

…a proč si na svou propagaci nenajmeš nějakou agenturu?

No, nebyl to jednoduchý rozhovor. Probíhala pracovní schůzka pro obnovení prosperity klienta v jeho rozhodování dalších kroků  v pracovním zaměření. Má být zaměstnán, nebo být živnostník? Jak se cítí v každé z těchto možností? Je připraven být sám sobě pánem a ví, co je jeho silná stránka? Najde zaměstnání? Opravdu o něj stojí, nebo vlastně ani moc ne?

Vnímala jsem jeho vlastní energie, které jsou dominantní v  jeho postojích, co on „hmotní“ ve svém životě, jaké impulsy vysílá a v jakém směru se stáčí jeho prosperita. Touží po dostatku peněz a proto je nadšený z možností „sloužit“ další firmě? Je schopen obětovat další svůj drahocenný čas někomu jinému, nebo je to jen rozumové řešení vzniklé situace? Je připravený pracovat „na vlastní triko“? Dokáže sebe vést ke každodenní pracovitosti bez vedení  cizí firmy?

Rozhodnutí je obtížné,

když necítíte svou vlastní energii a jen reagujete na to, co se od vás čeká a co si o vás asi řeknou ostatní. Když nevíte, co je vaší hodnotou, vašim talentem, darem, který používáte tak samozřejmě, že ho ani nevnímáte.

Seděli jsme proti sobě a rokovali o možnostech

Prošla jsem krizí svého života a ta mě donutila fakt máknout a jít cestou mimo rozum. Přijala jsem cestu intuice a vnímání dobrých a špatných informací. Byla to škola jako hrom. Škola životem. Nevystudujete jí jinde, než ve svém vlastním životě, svým vlastním vnímáním. Proto jsem dnes schopná rozeznat to, co ostatní ani nevnímají. Vnímám dary a talenty, správná řešení, možnosti, které ještě neexistují v reálném, viditelném světe, ale jsou připraveny k použití a já je svou vlastní energií aktivuji.

Neděje se to tak, že bych švihla čarovným proutkem! Vycvičila jsem si své vnímání kladného a záporného, všechno proudí tou nejčistší možnou formou. Obnovuje se prosperita a odkrývají se další možnosti i tam, kde se zdá cesta neprůchozí.

Ukazovala jsem mu, jak se cítí v roli zaměstnance a jak v pozici živnostník. Ukazovala jsem mu, jak vypadá jeho stav energie a radosti po půl roce. Ptala jsem se, kde se cítí dobře, v jaké oblasti cítí pevnou půdu pod nohama – co umí, co ho baví a co ho zajímá. Odkryla jsem jeho schopnost v oblasti, kde jsem cítila radost a úlevu a ukončila jsem propojení s postoji, které ho vedli rozumem k vyčkávání důchodu.

Jarko, proč si nenajmeš na propagaci agenturu?

Musela jsem se zamyslet. Jak mu vysvětlit, že teď právě je ten čas, kdy já ustávám ve svém zviditelňování propojení „tvrdého business“ s realitou duchovní cesty. Chci mít k dispozici firmu, které nebude propojení duchovna s realitou pracovního života připadat jako blábol a nesmysl. Přitahuji si jí do svého života a teď pracuji na textech, propojení, dávám o sobě vědět svou vlastní aktivitou. Musím říct, baví mě to a dokonce moc.

Nikdy bych nevěřila tomu, že já budu propojovat tentoentrepreneur-772714_1920 pro někoho rozdílný a nepropojitelný svět

Usmívám se a těším na život, který ve své lehkosti přinese každému kolem mě radost z objevování, učení se a obrovské nadšení z úspěchu. Vnímám to na sobě. Vím, jak je nádherný život, když žijete a pracujete v oblasti, která je pro vás přirozenou a normální, ráno vstáváte a těšíte se na objevování dalších možností. Neřešíte, kdy pracujete a kdy ne, protože je to všechno stejná, krásná a lehká energie.

Když dám ženě její vhled do její krásné přirozené tvořivosti, když muž odchází s jasnou, reálnou vizí svých možností, když se obnovuje jejich prosperita a oni se cítí svobodní a odhodlaní jít novou cestou, protože to je jejich přirozená cesta, jsem nadšená a šťastná s nimi. Vždyť práce naplňuje naše životy mnoho hodin denně, tak proč jí nevyladit s podstatou života v osvícení, když jedno bez druhého nemůže existovat!

Ano, musím propojit duši s business, protože to je cesta k prosperitě a hojnosti života. Když je vaše práce váš život a váš život je radost a láska k sobě a ke všemu, potom opravdu žijete ráj na zemi.

Přeji vám ráj business a business v ráji už dnes :o))

 

 

 

Jarka Matušková
Kouč osobního rozvoje metodou JIH® , autorka metody JIH® Miluji život a propojení fyzického s duchovním směrem do jednoho celku.

Udělej si radost a stáhni si e-book ZDARMA

Přečtí si návod, jak se přiblížit ke svým vysněným cílům a začni dělat jednotlivé kroky třeba ještě dnes.

chci PĚT KROKŮ KE svému ŠTĚSTÍ:

S Tvým svolením Ti budu posílat i posílat i občasné newslettery pro vyladění Tvé energie a informace o všech novinkách a akcích.
Komentáře
  • Vědomý život s Jarkou